Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 17.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема светлина в края на тунела..май.:)нови [re: sali]  
Авторmalak_princ (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 02:56



ми ето;)
може да билидия-хан да идем..:)
хубава хижичка,близо до пътя..какво по-хубаво:)
само и малко слънчице да можехме да си намерим отнякъде...
ех,как ми се иска да имам мобилно слънце...:)
хайде,който има все още желание,било то и съвсем малко,
нека да се обади тук..:)все ще измислим нещо,колкото и несериозни да са стопаджийте:))



Тема Re: светлина в края на тунела..май.:)нови [re: malak_princ]  
Авторsoldier (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 20:42



белидие белидие белидие, винаги готов, само казваш кога
:)
аз телефон съм оставил , само предавате на тоя дето го вдигне какво да ми съобщи :)
оставям и домашен
02 3617 44
Жоро



Тема Re: светлина в края на тунела..май.:)нови [re: soldier]  
Авторmalak_princ (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 07:44



остават около четири дни до събота..или някъде толкова.
да изчакаме и да видим какво ще стане до тогава..може пък да станем повече
от трима...защото до момента сме точно толкова..
да.надявам се да се сберем наистина,че иначе всичко върви към провал..колкото и да ми е неприятно да го кажа.



Тема Re: светлина в края на тунела..май.:)нови [re: malak_princ]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано17.11.05 20:51



ех колеги, ех приятели, много бих искал да се присъединя но май ще отложа и стопа и пътешествията и сбирките за след новата, или поне до коледата. тогаз може един стоп до ВТ да направя. но както дойде...


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.


Тема Re: светлина в края на тунела..май.:)нови [re: Дидo]  
Авторsoldjara (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 23:05



:) yo аз си направих два стопаджииски сбора и на пловдив и на белидието , който че пътува на някъде да казва тук , аз всяка седмица се старая :)
поздрави на всички



Тема Re: светлина в края на тунела..май.:)нови [re: soldjara]  
АвторCTAPTEP (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 01:02



Много студено стана за пътуване вече! Онзи ден правих Пловдив -София, а вчера София-Бургас и за малко да ми окапят ушите от студ!
Отгоре на всичко ми измръзна и Палеца, та сега ще му дам почивка поне 4-5 дена



Тема Re: автостопнови [re: soldier]  
Авторmalak_princ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 02:41



западна ни темичката нещо...



Тема Re: автостопнови [re: malak_princ]  
Авторcoлджapa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 12:41



аз продължавам да си пътувам , от времето мечка страх мене не , оня ден бях на белидието миналата седмица пак.утре или другиден заминавам пак за пловдив , на 8 декември съм на камен бряг.Който иска ,ние сме двама но се случва стопа да върви и с трима.
Последния куриоз беше от белидието за СФ, качи ме бившия ми директор, който се оказа страстен планинар, заедно с жена си. Ужас на всичкото отгоре се оказа че имаме един куп общи познати :)



Тема Re: автостопнови [re: coлджapa]  
Авторsoldier (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 23:04



на пук на всички стопа продължава , и понеже съм малко зает сега да разказвам за последния , само ще вмъкна - пловдив- свети влас-варна- софия за студентския празник. Като посетихме и несебър разбира се:)

а за култовите стопове следващия път.



Тема Re: автостопнови [re: soldier]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано12.12.05 21:16



оххх, пък аз да се оплача, никъде не съм мърдал от началото на октомври, направо ще лудна в това село...


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.