Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 24.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: автостопнови [re: янa]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано26.10.05 21:04



сезонът се супер. до края на седмицата ще може да се правят супер стопове. а след това чак на зима, като минат дъждовете. ако имаш контакт инфо - тел, мейл, кю, може да се свържеш с мен и ако имам време да ти покажа някои трикове и техники на стопа. да, има и такива. има и един мн готин наръчник на стопаджията - превод от руски. ако някой иска да му/й изпратя копия нека ми пише на мейла или на кю-то. и двете са видими в профила ми, ако не се лъжа...

до стоп


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.


Тема Re: автостопнови [re: Дидo]  
АвторCTAPTEP (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 12:52



Преди няколко години на един път в Странджа се запознах с двама руснаци пътуващи за Кипър. Момичето беше приятелка на автора на този наръчник, но и изгубих координатите. Айде си дай мейла тук, че не мога да го отворя от профила ти.
Иначе, стопа ми с най много хора беше пак в Странджа на някакъв глух път към границата. Една Уазка с трима горски ни качи 12 човека.



Тема Re: автостопнови [re: CTAPTEP]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано27.10.05 23:30



адресът ми е dkanchev@yahoo.com. кю-то ми е видно в профила, а може и бележка да ми оставите.


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.


Тема Re: Стопаджийска Срещанови [re: sali]  
Автор Maлkият.Пpинц (непознат )
Публикувано28.10.05 02:23



Ami da i az sym navit.No neka tazi sreshta da byde niakyde okolo Veliko Tyrnovo,Drianovo,Drianovski manastir ili okolo Gabrovo, taka 4e da byda ednakvo dale4e ot vsi4ki kraishta na Bg."
Ок,започваме да се сбираме и това радва не само мен,както изглежа.:)
значи това е първият предложен вариант за място където да се сберем.
ако има някой с друго предложение,нека го пусне тук и накрая когато вече няма други предложения ще гласуваме за тях.това е моето предложение,
ако някой разполага с по-добра стратегия за организация,моля нека съдейства
защото ми се струва,че всичко се движи доста бавно.:)
относно идеите за терен-съгласен съм на всичко и навсякъде да се видим,разтоянието не представлява проблем за мен,но се опсявам,че не всички имат възможност да отделят от времето си за нещо такова.
хайде,до нови срещи и повече усмифки.
*******************
Усмивката се второто най-хубаво нещо което можете да сторите с устните си.



Тема Re: Стопаджийска Срещанови [re: Дидo]  
Авторcoлджapa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 00:22



ааа казвайте и за място и за среща , значи може би е най добре да е събота или неделя , питате за предложения къде, какво ще кажете за карлово калофер или там някъде, всъшност аз съм навит за където и да е било , но там тия дни много ми хареса. а за датата някой нещо да каже?



Тема Re: Стопаджийска Срещанови [re: coлджapa]  
Автор Maлkият.Пpинц (непознат )
Публикувано31.10.05 14:58



ок,карлово-калофер...
на някой ходи ли му се на хижа:))
там има доста хижички и може да се занесем на някоя..
ако има други предложения,давайте смело,че иначе слабее ни организацията,
доколкото могат да се организират стопаджийте..:)

*****************
някой ми бе казал,че стопаджийте са си несериозни по прода...



Тема Re: Стопаджийска Срещанови [re: Maлkият.Пpинц]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано31.10.05 23:59



Над Калофер има една местност Паниците, но не знам в подробности дали и в какво състояние са базите там. инак ако сте навити за хижа - Балкански рози или Васил Левски над Карлово, или Рай над Калофер. и двата маршрута са много красиви особено по това време на годината.


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.


Тема Re: Стопаджийска Срещанови [re: Дидo]  
Авторsoldier (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 06:53



аз съгласен и за дветв, понеже още се лутаме пускам първате обява,
ХИЖА Васил Левски над Карлово ЗА 12 И 13 НОЕМВРИ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ?
СПРАВКИ И ЗАПИСВАНИЯ тук :)



Тема Re: Стопаджийска Срещанови [re: soldier]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано02.11.05 19:46



може и да успея на тези дати. С бързо от София до карлово следобед, и вечерно до хижата... става.


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.


Тема Re: Стопаджийска Срещанови [re: Дидo]  
Автор Maлkият.Пpинц (непознат )
Публикувано03.11.05 02:31



радвам се да видя,че се получава нещо като организация..:)
сега остава да се присъединят и още и още...
колко хора пишат в тази тема по принцип?
аз от скоро съм тук и не съм запознат изобщо нито с хората нито с каквото и да било...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.