Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 17.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: автостопнови [re: soldier]  
Автор Пaн (издирваща)
Публикувано24.10.05 14:27



Аз съм стопирала с моя прител и в дъжд и през нощта...в дъжд и в България, и в чужбина и наистина взимат доста, щото им става жал за теб. но въпросът е да не си вир вода , а да ти спрат в началото на дъжда. Абе да си усмихнат, пък дали вали или гръмотевици бият.....
За нощния стоп (придружен с дъжд, например покрай Холандия, където постоянно е влажно), когато пътуваме на дълги разстояния, например през Турция или в Европа, за да се кефим през деня на мястото, на което отиваме, пътуваме САМО нощем. Като ти спре тир, ти си спиш там и какво ли не, минаваш 1000 км / повече или по-малко и сутринта си или на океана, или в някоя друга страна. Аз ужасно харесвам да пътувам нощем. Много става смешно понякога, тъй като ако се натрупат повече от 6-7 дни с този режим и в един момент започваш да заспиваш във всеки стоп, а тва някои шофьори никак не ги кефи.
КАто се връщахме февруари от евро-стопа ни, един гаден сърбин, едва ли не се сърдеше и ни казваше"Абе няма да спите бе, я слизайте да ви взема кафе" , а ние (особено моя милост) направо умирахме от умора и само клатехме главите.

Let the forest be with you!


Тема Re: автостопнови [re: malak_princ]  
Автор Пaн (издирваща)
Публикувано24.10.05 14:29



Пусни за срещата като нова тема, аз съм "За", ходила само на Туристите на срещи.

Let the forest be with you!


Тема Re: автостопнови [re: sali]  
Авторogobogo (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 21:29



az kato se zamislq sum patuval samo zimata na stop i to sam. Lqtoto mai, 4e sum nqmal vse o6te tova 6tastie. Ama kato se znam, lqtoto si e moq zapazena marka za koleloto; hem bezplatno, xem si se kefq na putq, hem sum si nezavisim i si e dosta qko. E, vqrno, 4e zadnika malko boli ako si se zasili nadaleko, ama 4uvstvoto da spi6 a nqkoq polqnka umoren ot celodnevno karane si e neveroqtno. Ina4e, za stopa... ami taka se polu4ava, 4e nikoga ne sum stigal do krainata to4ka na mar6ruta- zimno vreme+kusi dni+stud, taka 4e vinagi sum bil prinuden da si hva6tam vlaka. A za patuvane na stop s uniforma (t.e. dokato u4ex-tam mi be6e i kazarmata) ne go broq;
a za stop s nai-mnogo xora-bqxme okolo 10 40veka i ni vze 1 zil- be6e nqkade predi 4epelare po edin vtorostepenen pat za skalnite mostove:)
ob6to vzeto takiva mi ti raboti.
ina4e iskam da probvam da patuvam na stop s momi4e-ne sum go probval o6te, prosto ne poznavam tolkova luda/neluda glava, t.e. da patuva6 na stop za men si e priklu4enie i nikak ne si e ludoriq:))



Тема Re: автостопнови [re: Пaн]  
Авторmalak_princ (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 02:44



ehe:)
това за нощтния стоп извън страната ми хареса много:)))
трябва да се опитам някой ден,но кога ли ще бъде...:)
а за срещата,ставаме двама,което значи че и други ще се присъединят:)
********************
Ако живота е път,да го вземем на стоп,пък да става каквото ще!



Тема Re: автостопнови [re: malak_princ]  
Автор Пaн (издирваща)
Публикувано25.10.05 10:19



Pusni temata "Sreshta na kluba" i napravo, data , chas, mqsto napred sled sedmica , za da si napravqt vsichki planovete ( ne che stopadjiite imat golemi planove). Taka e dobre, idvat dosta hora...

Let the forest be with you!


Тема Стопаджийска Срещанови [re: Пaн]  
Автор Maлkият.Пpинц (непознат )
Публикувано26.10.05 02:18



ам,такова-сега се прсетих та реших да го пусна преди да съм размислил.
та ако искате да се сберем някога някъде и да се видим наистина..;)
може пък да се окаже весело..:)
то такова ще си е де...но никога не съм бил на среща на този форум и ми така ми дойде идеята да (се опитам поне)организирам една такава:))
надявам се да има желаещи.който е "За" нека гласува с "Да"тук....:)
хайде до нови срещи...:)

и така,ако се окаже,че наистина има навити ще определим времето и мястото
на срещата:)



Тема Re: Стопаджийска Срещанови [re: Maлkият.Пpинц]  
Автор Пaн (издирваща)
Публикувано26.10.05 13:26



Бориморт също го брой, значи ставаме 3-ма. Той напоследък е зает с парашути и не влиза често

Let the forest be with you!


Тема Re: автостопнови [re: ogobogo]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 15:48



не сам пътувала на стоп, имам желание, но не и такива приятели
ако сега сезонът ти харесва ........



Тема Re: Стопаджийска Срещанови [re: Maлkият.Пpинц]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 20:40



Ami da i az sym navit.No neka tazi sreshta da byde niakyde okolo Veliko Tyrnovo,Drianovo,Drianovski manastir ili okolo Gabrovo, taka 4e da byda ednakvo dale4e ot vsi4ki kraishta na Bg.



Тема Re: Стопаджийска Срещанови [re: Maлkият.Пpинц]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано26.10.05 21:01



и аз съм за. само предложете място и дата и час, пък ще го мислим.

до стоп.


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.