Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 24.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: автостоп и още малко полезна информация за тиянови [re: Дидo]  
Авторcoлджapa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 18:52



АААА споко всеки който изпитва някакви чувства към пътуването му се случва да се отплесне лирично , иначе да чували сме за хоспиталити клуб и даже сме членове и даже е минал народ през къщата ми. Ама както казват хората няма време за срещи тук. За миналата година към 10тина човека ми бяха на гости и беше забавно ,който има възможност да заповяда в клуба няма да съжали, хората са готини.



Тема Re: автостоп и още малко полезна информация за тиянови [re: coлджapa]  
Автор ЛИЛИTKA (издирваща)
Публикувано06.02.06 17:22



Ам че ние с Бориморт обиколихме 2 континента чрез тия сайтчета на стоп, и вече сме много , а бяхме 7 човека. Даже и аз вече ще мога да приемам, че в нова къща се местя и това е първото , на което няй-много се радвам, хоспиталците и коучсърфърите.

Let the forest be with you!


Тема Re: автостопнови [re: soldier]  
Автор igor (:-)
Публикувано17.02.06 11:15



еее дано се засечем тогаз, че в такваз машина още не съм се качвал. още помня неземната радост като ме качи Nissan Patrool а после и Opel Frontera. за първия всъщност ПAН е "виновна" :-).

There is only one true Yuri


Тема Re: автостопнови [re: soldier]  
Авторizabelll (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 17:33



Искам да попитам,ако някои е ходил до Италия дали там взимат на автостоп защото смятам това лято да се отправя на там, за първи път ще пътувам на автостоп в чужбина и незнам как е там.



Тема Re: автостопнови [re: igor]  
АвторCTAPTEP (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 13:01



Айде бе хора, заспахте!
Малко грейна слънчицето и всички забравихте за комповете!
Някой ще пътува ли за затъмнението към Турция?



Тема Re: автостопнови [re: soldieer]  
Авторhehe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 00:45



Май никой не пътува, а?
Или пък всички пътуват и са далеч от комповете?




Тема Re: автостопнови [re: izabelll]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 22:47



Po printsip po magistralite v zapadna Evropa (v Italia sym gi vijdal)- ta ima edni spetsialni tabeli po magistralite na koito pishe neshto ot roda-"Zabraneno pytuvaneto na avtostop"-"No Autostop".Taka, 4e ideiata ti e mnogo riskovana.Naprimer ako po magistralata mine magistralna POLICE ( te tam s FERARI hodiat) i kato vidi stopajii- i gi pribira....



Тема Re: автостопнови [re: sali]  
Автор igor (:-)
Публикувано08.04.06 15:16



super eto kak 6te mi se sbydne me4tata v jivota da se ka4a na ferari. a ako me pusnat i da dyrja volana.....

There is only one true Yuri


Тема Re: автостопнови [re: igor]  
Автор nebbia (bloody+wild)
Публикувано08.04.06 16:27



по магистралите из Италия определено може да ти се случи да се возиш на Ферари (дори не е нужно да е на полицията ;))

the last thing I heard was a muttered word as he stood smiling above me with a rock in his fist


Тема Re: автостопнови [re: soldier]  
Автор baggiomc (непознат )
Публикувано17.04.06 21:52



Взимали са ни четири души (две момичета и две момчета), с големи раници по време на проливен дъжд от Костенец до София.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.