Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Информация за Мармарис?нови  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 13:22



Здравейте,

Предложиха ми доста изгодна екскурзия до Мармарис за почивните дни около 24-ти май, и бих искала да попитам дали някой от вас е бил там и с какви впечатления е. Как са плажовете, плаща ли се за тях и по колко, как е времето сега и дали става за плаж сега през май? Въобще всякаква информация за там би ми била полезна.

Благодаря Ви предварително.



Тема Re: Информация за Мармарис?нови [re: Ивa]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 17:14



bil sym tam samo za 10-15 min, no se broi. Predstavi si edni mnogo visoki palmi i tiho i spokoino more- tam e edno zaliv4e.Naprimer goliama atrakcia tam e razhodka s korab4e iz zaliva sys obiad na korab4eto. Ami po printsip plajovete natam- Kushadasy i Marmaris sa s edni takiva 4erni pesy4inki- ot vulkani4en proizhod.6te ti haresa-probvai.Izberi firmata:"Komfort-S".uspeh



Тема Re: Информация за Мармарис?нови [re: Ивa]  
Авторmi6i (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 20:58



От Кушадасъ, Бодрум, Анталия и Мармарис, най-много ми хареса Мармарис, като градче. Хубава алея с палми, чисто, бар Сокак - алята край плажа с барове и дискотеки е много интересна. Като плаж и море кой знае какво не може да се очаква от Турция, но ако имаш време непременно се запиши на екскурзия с корабче до о-ва на Клеопатра, тюркоазено море, хубав плаж - струва си определено. Плажовете не се плащат, защото всеки хотел си има плажна ивица, шезлонги и чадър - не се плащат. Аз преди 2г. бях в края на май в Бодрум, ходехме си всеки ден на плаж, но сутрин валеше за кратко и вечер беше хладно. Това се сещам за сега - приятна почивка!



Тема Re: Информация за Мармарис?нови [re: Ивa]  
Автор Zest ()
Публикувано17.05.05 23:48



Бях там за 1 седмица в края на септември. Мармарис е може би единственото място по беломорския бряг на Турция което ми харесва. Чисто е и много романтично. Сега ще ви хареса още повече, защото липсват летните навалици. Срещу Мармарис на 20 минути с моторно лодка са Райските острови където има пещери, ... . Посетете ги непременно, защото там е голямата красота и романтика.



Тема Re: Информация за Мармарис?нови [re: Zest]  
Автор789 (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:31



Хич не се чуди, а стягай куфара! От всички турски курорти този ми хареса най-много! Особено ако си с хубава компания ще си изкарате страхотно! Морето е чисто, плажовете естествено не са като нашите, но там никой не лежи на пясъка. Ако сте в достатъчно голям хотел, то той си има собствен плаж и не плащате нищо, в противен случай можеш да ползваш цялата ивица срещу заплащане, което не е бог знае колко скъпо, но не помня точната сума. Всеки хотел си има басеин със шезлонги, можеш и тях да ползваш. Не знам дали морете сега е достатъчно топло за къпане, но с тен ще се сдобиеш със сигурност! Единстненото гадно нещо е пътуването до там /с автобус/, и двата пъти ми се стори ужасно дълго и уморително. Но както се казва няма пълно щастие!



Тема Re: Информация за Мармарис?нови [re: 789]  
Автор kukuruku1 (непознат )
Публикувано18.05.05 16:06



az minalata godina hodih na marmaris ot 11.06 v hotel emre i ostanah mnogo dovolna.sega pak zaminavam na 27.05 v hotel lidya beach.az patuvam s apollobg.com
bila sam i v kusadasi no marmaris mi haresa pove4e.prepora4vam go niama da sajaliava6 ako ima6 vaprosi 6te otgovariam



Тема Re:до Ива Информация за Мармарис?нови [re: Ивa]  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 17:09



Може ли да ми кажете каква е офертата за май.Аз сьщо искам да отида в Мармарис но чувам различни мнения.



Тема Re:до Ива Информация за Мармарис?нови [re: милa]  
Автор kukuruku1 (непознат )
Публикувано19.05.05 18:47



za 27.05 za hotel lidya bloc a -320 lv vij www.apollobg.com



Тема Re: Информация за Мармарис? [re: kukuruku1]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 16:16



Az zaminavam v sushtia hotel - Lidiyia Beach,block C ,no na 10.06!
Pishi kato se vurnesh, da kajesh kak e hotela i dali si dovolna!
a.milenova@bg.billa.co.at



Тема Re: Информация за Мармарис?нови [re: Ивa]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано29.05.05 17:17



Аз ще пътувам края на юли. Надявам се да е горещичко, щото лигаво време не харесвам.
Дайте повече информация за допълнителните екстри - Памуккале, о-ва на Клеопатра, круизи по егейските острови...и т.н. Особено се интересувам от дайвинга - гмуркане! Ако някой се е гмуркал, моля да сподели впечатленията си.
Освен това, се наслушах на различни мнения относно цените. Миналото лято ходих в Палма де Майорка и не беше кой знае колко скъпо. Сега ми казват някакви цени за Мармарис, от които ми настръхва косата - около 1,5 пъти по-високи от Испания...което е нереално!!!

...и твойта майка също!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.