Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема А нещо за Френска Полинезия?нови  
Авторmi6i (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 14:55



Някой бил ли е на о-вите?А някакъв ориентир за цените, дали има нещо под 3000 евро на човек?Проучвам дестинация за почивка през август/септември - екзотично с хубави места за гмуркане, а и някакви други развлечения няма да са излишни.Нещо като Тайланд може би....Очаквам предложения!



Тема Re: А нещо за Френска Полинезия?нови [re: mi6i]  
Авторvoposh (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 15:36



Защо Ви е да ходите на почивка чак там. Ако искате невероятни острови мога да Ви предложа гръцките. Там е чудесно и е на две крачки.



Тема Re: А нещо за Френска Полинезия?нови [re: voposh]  
Авторvivi rockford (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 20:44



az puk ti preporu4vam Sharm El Sheikh,egipetskata riviera na 4erveno more.tova e mnogo izvesten gmurka4eski kurort,kudeto mogat da se vidiat edni ot nai-krasivite koralovi rifove v sveta.4erveno more e 4isto i toplo more prez cialata godina,tam nikoga ne vali,zimata t stigat do 30`C.moje6 da nabliudava6 s prosto oko kak ribite si pluvat okolo teb,a zalezite sa neveroiatno krasivi!osven tova v Egypet ima tolkova mnogo ne6ta,koito e hubavo da se vidiat!!!<i opredeleno pod 3000euro na 4ovek>
Frenska Polinezia e mnogo hubava destinazia,no mnogo dale4na i skupa!sloji i 4asovata razlika..triabvat vi niakolko dena za adaptazia...preporu4vam vi kato po-romanti4na destinazia i Maldivite-idealno su4etanie za romanti4na vakanzia i gmurkane,deistvitelno izbiagva6 ot deistvitelnosta;nai-dobroto vreme za po4ivkatam e ot Dekemvri do kraia na Mart



Тема picнови [re: vivi rockford]  
Авторfenka (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 22:08



Maldivi...

http://4coolpics.com/show.php?gal=14&ord=votes&id=2150



Тема Re: picнови [re: fenka]  
АвторCaш (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 17:40



В Тайланд-Патая е много хубаво,но не се ходи август и септ.Добре си се насочил/а.Виж тук има нещо за теб
www.transatlantic-travel.com



Тема Re: picнови [re: Caш]  
Авторmi6i (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 19:57



На Пукет е още по-хубаво, особено по о-вите наоколо. Набелязали сме си за следващия път Краби. Сега събирам инфо за различни дестинации - до към септември има доста време да ги отсея. Малдивите - да, ама там всички казват - пълен релакс и нищо друго, един приятел онзи ден казал на мъжа ми за там -`или трябва да обичаш много жена си или да си намериш нова любовница...`
Египет и червено море определено са интересни, ама нали е по - близо и все го оставяме за по нататък, ама може и там.Очаквам и други предложения!



Тема Re: А нещо за Френска Полинезия?нови [re: mi6i]  
Автор virtualone ()
Публикувано12.03.05 20:25



Френска Полинезия е една класа над всичко останало. Бил съм и в Тайланд и Египет, но просто не може да се сравнявт.
Но си е и доста скъпо. Политиката им е привличане на заможни туристи. А и пътя сам по себе си струва пари. Най- близо е от Нова Зеландия 5 часа полет. От Л.А. е 8 часа. От Европа с Ер Франс или Ер Таити от Париж през Л.А.

В профила на страницата ми има снимки от Ф.П., ако те интересува пиши ми за подробности.



Тема Re: А нещо за Френска Полинезия?нови [re: virtualone]  
Авторvivi rockford (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 06:40



az otivam prez may na gmurkane v Dominicanskata republica,posle 6te ti pi6a kak e bilo tam



Тема Re: А нещо за Френска Полинезия?нови [re: vivi rockford]  
АвторMl6l (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 09:44



O.K ще чакам с нетърпение!



Тема Re: А нещо за Френска Полинезия?нови [re: Ml6l]  
АвторCaш (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 11:43



Чух от мои приятели много хубави неща за Мексико.Не само релакс както казваш,много интересни неща са видели-чак и аз подпалих за там.Някои ако е ходил да пише!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.