Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Почивка на Слънчев Брягнови  
АвторTъpcaч (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 19:18



Здравейте,

Планирам едноседмичната си лятна почивка и се чудех към коя турситическа агенция да се обърна, безброй са... Обръщам се към вас за помощ. Ако знете агенция която да предлага добри цени и разнообразни оферти, моля ви да споделите. Уебсайтове и друга информация също биха могли да ме улеснят допълнително. Благодаря много!



Тема Re: Почивка на Слънчев Брягнови [re: Tъpcaч]  
Автор Tais (хетера)
Публикувано04.06.04 20:27



Какво точно търсиш там? Като категория, период, колко човека.......



Тема Re: Почивка на Слънчев Брягнови [re: Tais]  
АвторTъpcaч (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 02:26



Здравейте,

Става въпрос за двама човека при едноседмичен престой (след 27ми Юли), с предпочитания към четиризвездните хотели и по-специално тези намиращи се в централната част на курорта. Наскоро получих оферта за хотел Иберостар Феста Панорама в Несебър. Цената е 80 лева на ден на човек в двойна стая с включена нощувка и закуска. Хотела страшно ми харесва, но ми се иска да намеря нещо по-изгодно по възможност. От сайта на www.journey.bg си направих списък с хотели в Сл. Бряг, които на пръв поглед ми харесаха:

Гранд хотел Оазис
Гранд хотел Съни бийч
хотел Алба
хотел Белвю бийч
хотел Виктория
хотел Виктория Плаца
хотел Глобус
Иберостар Феста Панорама
Тракия Плаца
Нептун Бийч

Никога не съм посещавал тези хотели, дори не съм 100% сигурен дали се намират в центъра на курорта, но все пак на пръв поглед останах с впечатлението че си струват. Благодаря за проявения интерес!



Тема Re: Почивка на Слънчев Бряг [re: Tъpcaч]  
Автор Tais (хетера)
Публикувано05.06.04 13:52



Дайте ми координати, или се свържете с мен през сайта ни, за да ви изпратя цените на тези хотели, също и инфо за тях, а също и други варианти. :)



Тема Re: Почивка на Слънчев Брягнови [re: Tais]  
АвторTъpcaч (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 17:48



Ако обичате изпратете ми информацията на denislavd@hotmail.com. Още веднъж много благодаря!



Тема Re: Почивка на Слънчев Брягнови [re: Tais]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано07.06.04 17:25



земете дръпнете ушите на студента дето практикува познанията си по уеб дизайн по сайта ви. Технологията е взела връх над функционалността. От вашият сайт не се разбира какво предлагате в България, системата за резервация неизвестно защо е на английски (хайде не е болка, ама фери категориите не ми говорят нищо, както и макс инклузив), не мога да посоча дестинация (щото България е много относително нещо). Иска ми се да ви пратя мейл, ама нямам линк, адреса дето е публикуван не може да се копира и трябва на ръка да си играя.
Хайде на хайр

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Почивка на Слънчев Брягнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Tais (хетера)
Публикувано07.06.04 20:51



В самия сайт има "Контакти", от където можете да изпратите мейл. А що се отнася до предлагането в България - основно предлагаме по-различен продукт, не непременно почивки в България. А в сайта се влиза директро през линка от подписа ми..... Или нещо не разбрах? Или можеш да предложиш по-добра идея - чудесно. И благодаря предварително.
Иначе в сайта се влиза директно през подписа ми...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.