Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 27.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема @ mesta do Ispania  
Авторvoyager (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 17:53



Ima dve svobidni mesta v lek avtomobil za pqtuvane do Ispania-Catalunya.
trqgvane -okolo17.10,cena priblizitelno 100evro



Тема Re: @ mesta do Ispaniaнови [re: voyager]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 11:33



kakav e avtomobila i kompaniqta?



Тема Re: @ mesta do Ispaniaнови [re: toni]  
Авторvoyager (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 13:40



Avtomobila e NISSAN SUNNY,shto gode v prilichno sqstoyanie,kompaniyata- az na 35 i eventualno maika mi,za koyato vse oshte ne sqm siguren.Dobre bi bilo,ako se navie nyakoi da ima knijka,za da mojem da se smenyame na volana.



Тема Re: @ mesta do Ispaniaнови [re: voyager]  
Авторreni (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 14:51



a za vrachtaneto ? i kade po tochno v katalun. do barcelona shte hodite li ?



Тема Re: @ mesta do Ispaniaнови [re: reni]  
Авторvoyager (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 18:51



Ako ste za tam-nyama problem da minem i sled tova prodqljavam do Lerida.Po otnoshenie na vrqshtaneto-az ostavam tam,no ottam do BG ima avtobusi,cenata za vrqshtane e 60-70 evro.



Тема Re: @ mesta do Ispaniaнови [re: voyager]  
Авторreni (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 11:03



a ti kak shte ostanesh tam ,imash li rabotna viza i izobshto kak e s rabotata tam , imash li niakakva informacia ?
moja pritelka raboti v hotel i e mnogo dovolna :)



Тема Re: @ mesta do Ispaniaнови [re: reni]  
Авторvoyager (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 16:09



Az ot dve godini sqm tam.Nyamam rabotna viza(vse oshte),no tova ne mi prechi da rabotya.Po princip kqdeto i da otidesh osnovnoto neshto e da znaesh ezika.Bi tryabvalo da mojesh da obyasnish za kakvo si tam,kakvo iskash i kakvo ochakvash,kakto i da razberesh kakvo shte ti otgovoryat.Mnogo hora mislyat che biha mogli da go uchat na myasto,no uveryavam te,tova e po-trudniyat variant,osven tova tryabva da razchitash na nechiya pomosht.



Тема Re: @ mesta do Ispaniaнови [re: voyager]  
Авторreni (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 08:36



da taka e :)
mnogo mi se iskashe da otskocha do Spain , no maj pone sasega niama da stane , inache vi pojelavam priaten pat :) moje da pusnesh niakoi snimki v kluba ot grada kadeto si , chuvam che bilo krasivo , daje po ot Italia , za koeto malko se samniavam :)
uspeh :)
a mejdu drugoto chuvam che ispancite praviat ot vreme na vreme , kak se kazva tochno ne znam , no davat na chujdenc. tam grajdanstvo ili neshto ot roda :)



Тема Re: @ mesta do Ispaniaнови [re: reni]  
Авторvoyager (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 15:31



Ima da,vikat mu cupus,no tam tryabva da otgovaryash na opredeleni iziskvaniya,v smisql opredelyat opredelen broi svobodni rabotni mesta,no za da kandidatstvash za takova myasto tryabva da dokajesh,che imash neobhodimata kvalifikaziya.
Drugiyat variant,e da dokajesh,che si jivyal tam 3 godini i pak mojesh da kandidatstvash za grajdanstvo.A teb kakvo te spira?
Za snomkite-sigurno imam nad 1000,no ne mi se zanimava da gi postvam tuk,osven tova sigurno v neta e pqlno sqs saitove,ot koito mojesh da razgledash,kakvoto si poiskash,taka,che nachinanieto e bezmisleno))



Тема Re: @ mesta do Ispaniaнови [re: voyager]  
Авторreni (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 10:47



:)
uspeh :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.