Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 29.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Екскурзия в Гърция  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 14:30



Някой с повече опит би ли помогнал да планирам една екскурзия в Гърция в късната пролет или лятото. Без туроператори, без разписание. Пълно отпускане. Да няма много хора, но все пак да е цивилизовано.



Тема Re: Екскурзия в Гърциянови [re: Alex]  
Автор elito ()
Публикувано31.01.03 11:11



за колко дни? Ако разполагаш с достатъчно пари и 3 месеца може да не ти стигнат за Гърция има какво да се види там
само че ако не ползваш туроператор трябва да имаш предвид, че цените на рецепция са доста по-високи. само в наш'та татковина цените на рецепция и туроператор са еднакви
ако ми пишеш за колко дни искаш да си в Гърция мога да ти предложа няколко маршрута



Тема Re: Екскурзия в Гърциянови [re: elito]  
Автор divak (любопитен)
Публикувано31.01.03 13:00



Имаш предвид че цените на рецепция са по-високи от тези на българските туроператори ли?



Тема Re: Екскурзия в Гърциянови [re: divak]  
Автор elito ()
Публикувано31.01.03 13:44



да.. е, пак можеш и сам на място да намериш по-ниска цена в някой малък семеен хотел...
по принцип затова в цял свят пътуват с агенции - излиза им по-евтино с тях..
ама ние нали сме си българчета все си мислим, че можем да хванем дявола за.....опашката



Тема Re: Екскурзия в Гърциянови [re: elito]  
Автор divak (любопитен)
Публикувано31.01.03 17:39



Аз не обичам да пътувам с агенция, за да мога да си променям плановете в движение.
Специално за Гърция ми се ще да попътувам между островите без определен план



Тема Re: Екскурзия в Гърциянови [re: Alex]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 01:03



Разбира се ,4е можеш.Тука ,про4етох мнение за туроператорите,4е е по евтино сьс тях.Не знам за бьлгарските туроператори ,но за западните страни е верно 4е е много евтино.Ама ,ако си решилранна пролет да отидеш сте ти е евтино и наистина приятно,защото няма да я има тази лудница от хора както е вьв разгара на сезона.Ако от Пирея-пристанището с кораб пьтуваш ще е по-добре.Парво,ще знаеш кьде искаш да отидеш и на място на които и остров да си ,отиди вьв някои хотел,те имат задьлжително справо4ник :Hotels in Greece за всяка година.Та отваряш намираш си острова и там са вси4ките хотели сьс тел.номера и цените.Отделно сте се пазариш за цената и ще имаш успех,повярваи ми.Те са си ал4ни и за да не отидеш при другия сте направи намаление.
Ако имас вьпроси питай.
Успех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.