Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 19.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема na gosti v USA?  
Автор amazing (непознат )
Публикувано02.01.03 17:07



Edin priatel me pokani na gosi v USA. Ne sum hodila tam, a po princip mnogo obicham da patuvam i sum poobikolila dosta strani. Imam ogromno jelanie da mu otida na gosti v California da razgledam Novia sviat, a i da buda s nego, zashtoto imam specialno otnochenie kum nego - mnogo dobri priateli sme. Toi ima amerikanski pasport i chte mi isprati pokana. Obache se pritesniavam che moje da ne mi dadat nonimmigration visa s cel posechtenie, zashtoto sum 28 godichna, neomujena bez deca, a i toi e nejenen, taka mogat da me zapodozrat che iskam da ostana. A az imam tvardi namerenia da se varna sled kato prekaram tam 3 sedmici. Niamam nikakvi namerenia da emigriram... pone ne sega. Ima li niakoi opit s takiva vizi, da razkaje nechto.



Тема Re: na gosti v USA?нови [re: amazing]  
АвторUSA (Нерегистриран)
Публикувано03.01.03 03:23



Vidjah vaprosa ti v drugija forum i reshih da ne pisha... da ne ti razvaljam nastroenieto.
Imam lichen opit ot predi 10-tina godini. Ottogava nestata ne sa se podobrili, a oste poveche se vloshavat.
Kato pitash, ste ti otgovorja - shansat kloni kam 0. Mlada, neomajena, bez detza...kakvito i vrazki da dokazvash s BG, za tjah si potentzialen imigrant.

Vazmojno e da ti pomogne faktat che si patuvala mnogo i si se vrastala. Sasto taka, v nikakav sluchaj ne kazvaj che toj e nesto poveche ot prijatel!

Taj kato tova naj-verojatno njama da pomogne (ne iskam da sam chernogleda, znaja edno izkljuchenie, no naj-verojatno sa igrali vrazki v tozi sluchaj), ako naistina tolkova ti se hodi v USA i tozi chovek e gotov da go napravi, mojesh da vzemesh godenicheska viza. V tozi sluchaj pak trjabva da dokazvash obratnoto - che se poznavate otdavna, imate snimki, pisma, telefonni razgovori i t.n. dokazatelstva za vrazkata si. S tazi viza mojesh da stoish v USA 90 dni i da se priberesh. Nikoj ne te zadaljava da skljuchish brak. Razpravijata s neja e goljama i otnema vreme. Ne znaja dali si zaslujava samo za razhodka...



Тема Re: na gosti v USA?нови [re: USA]  
Автор amazing (непознат )
Публикувано03.01.03 10:06



Blagodaria za savetite. V deistvitelnost mejdu men i nego niama nichto drugo na praktika, osven duhovna vrazka. Poznavam go otdavna, vijdali sme se v Bulgaria, kogato toi si e idval, pichem si e-maili i si govorim po telefona po edin chas. Istoriata s godenicata niama da stane, zashtoto niamame takava vrazka, nito obchti snimki . Az iskam da otida do USA kato turist, na gosti. I osven tova naistina mnogo mi se hodi, no samo tova. Ne mi e do emigrazia izobchto v momenta, zashtoto sum dobre osigurena v Bulgaria i ne mi se zapochva ot nulata, no koi chte poviarva?



Тема Re: na gosti v USA?нови [re: amazing]  
АвторUSA (Нерегистриран)
Публикувано03.01.03 19:41



Tam e bedata - che njama koj da povjarva...

Vse pak, uspeh!!! Vsichko stava. Moje i da imash kasmet.



Тема Re: na gosti v USA?нови [re: USA]  
Автор Megan (драка)
Публикувано16.01.03 17:54



Моя колежка замина днес при приятелка в Чикаго. Доколкото зная, на интервюто е минало без проблеми. Дадоха й виза веднага. Знам, че са й искали документи, че работи тук и потвърждение от работодател, но нищо повече. Явно не е чак толкова безнадеждно.
Иначе е като теб, 26-27 годишна, не е омъжена, няма деца, говори езика.



Тема Re: na gosti v USA?нови [re: Megan]  
Авторgf (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 00:51



Отвори сайта на USA-консулството и там ще прочетеш всичко необходимо за явяване на интервю и необходими документи.Влизаш от гювеча(gbg.bg) и намираш институции и организации(мисля,че беше).



Тема я да питам и азнови [re: USA]  
АвторMeчo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 17:38



временно пребивавам в чужбина със студентска виза.......
От страната където съм, съм убедена че виза за щатите ще ми бъде отказана.....впредвид политическата обстановка в света
Става въпрос за туристическа виза........
И аз съм сравнително млада, неомъжена, уж образована.....
Нямам ли шанс.......??????????



Тема Re: я да питам и азнови [re: Meчo]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 02:21



Ami to4no pak sas studentskata karta ste kandidatstvas za studentskite brigadi v USA.Tolkova mnogo bulgari ima v USA 4rez tezi brigadi.Az sam vav Nevada i poznai kolko bulgari studenti rabotqt v kazinata .Porazrovi se vav foruma na ABV i ste nameris postingite .
Uspeh



Тема Re: я да питам и азнови [re: vili]  
АвторMeчo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 13:46



ама аz искам само туристическа виzа.....Не искам да живея там,не искам да ходя на бригада, не искам да емигрирам......



Тема Re: я да питам и азнови [re: Meчo]  
Автор divak (любопитен)
Публикувано10.02.03 14:49



Вместо да питаш тук и да получиш какви ли не отговори, най-просто е да пробваш. Ако ти откажат - ще чакаш да се подобри обстановката, пък и къде по-интересни места има (според мен де)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.