Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 19.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Pari v Londonнови  
АвторVicky (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 13:50



Dobir den na vsichki.
Iskam da pituvam v London za 4 ili 7 dni. Shte jiveq v Oxford pri priqteli.
Kolko pari mi potrqbwat , obshto vzeqto? Az shte hodq s autobus do London pochti vseki den, i trqbwa da se hranq razbira se :)

Balgodarq

Vicky



Тема Re: Pari v Londonнови [re: Vicky]  
Автор lale (цвете)
Публикувано28.10.02 14:06



Kazaha mi, che pri po-ikonomichna postanovka, chovek mojel da se hrani za okolo J3 dnevno, ako si gotwi. Inache da qdesh nawyn bilo adski skypo. Za glezotii - sladoled, kafe, i t.n. - min J20 dnevno. Karta za metro - J22 za 1 sedmica. Drugo ne se seshtam. Priqtno prekarwane Samo ne znam kak shte izdyrjish 55 chasa pyt...



Тема Re: Pari v Londonнови [re: lale]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 14:19



Blagodarq ti za informaciq.

Kakwo imash predwid > "55 chasa pit" ?



Тема Re: Pari v London [re: *]  
Автор lale (цвете)
Публикувано28.10.02 15:15



извинявай, път имах предвид. ми толкова пътуват автобусите от софия до лондон.. аз реших, че това точно преживяване няма да го издържа



Тема Re: Pari v Londonнови [re: lale]  
АвторVicky (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 16:21



Ti mejdu drugoto poluchila li visa? Weche hodila li v UK?



Тема Re: Pari v Londonнови [re: Vicky]  
Автор lale (цвете)
Публикувано28.10.02 16:55



Ne, shte applywam nachaloto na noemvri



Тема Re: Pari v Londonнови [re: Vicky]  
Авторbatkose (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 20:05



viki,stom ste jiveesh pri priqteli te bi trqbvalo da ti kajat kolko [pari ste sa ti neobhodimi.no vse pak,kartata za metro za london e tolkova,-123 zona 22 i nesto.s bus e sravnitelno po-evtino,8,50 e za london za sedmiva za vsi4ki zoni.v oxford e veroqtno i po-evtino,ne sum bil dosega tam,a si struva mai:P)take care.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.