Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 28.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Инфо за пътуване до Виенанови  
АвторЮлия (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 16:04



Предстои ми пътуване до Виена. Понеже се оказа, че самолетните билети са много скъпи - само на австрийските авиолинии, Балкан не летял май, исках да питам пътувал ли някой с автобус.
Казаха ми за фирма Еркона, че били най-добрите, с луксозни автобуси. Но каква е гаранцията, че няма да е пълно с кандидат-гастарбайтери, които пътуват с 5 сака и са се къпали последно пред две седмици?
Моля ако някой знае някоя добра автобусна фирма, да каже телефони и адрес.



Тема Хем сърби, хем болинови [re: Юлия]  
Автор Haco ()
Публикувано02.10.02 17:39



Не мога да те разбера аз теб, хем парички нямаш, хем искаш качество. Ами не може при пътуване с автобус така дългичко да не помирисва.

И кое те кара да мислиш, че кандидат гастарбайтерите са се къпали за последно преди 2 седмици?

Колкото до въпроса няма и не може да има такава гаранция. Дори и в самолет. Далаверата е че със самолета дори и да не са се къпали ще ти миришат за по кратко.



Тема Пътуват обикновенонови [re: Юлия]  
Автор eливko (бившата Силва)
Публикувано22.10.02 17:41



по два-три автобуса наведнъж на ЕРКОНА и обикновено ромите ги събират по възможност заедно, останалите пътници - отделно.
Пътуват всякакви, дори депутати, пътуването не е чак толкова дълго, така че ... успех!



Тема Re: Пътуват обикновено [re: eливko]  
АвторЮлия (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 09:53



Много благодаря. Ти ми даваш кураж.



Тема Re: Хем сърби, хем болинови [re: Haco]  
АвторЮлия (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 09:58



Не намирам бележката ти за такава с подходящ тон за този клуб. Явно продаваш самолетни билети и въобще си в туристическия бранш, доколкото мога да преценя.

Ако така общуваш с клиенти (хем сърби ,хем боли, нямаш парички), здраве му кажи...



Тема С клиентите едва ли общува така, но вижнови [re: Юлия]  
Автор Areнт ()
Публикувано23.10.02 10:30



с колеги като едното нищо може да пусне някой коментар по адрес на надути клиенти, които искат, образно казано, да получат бутикова стока ама да платят по цена на обикновена конфекция, ако може и с намаление.

Извинявай, ама това твоето "Но каква е гаранцията, че няма да е пълно с кандидат-гастарбайтери, които пътуват с 5 сака и са се къпали последно пред две седмици?" просто си плаче дори за някакъв по-силничък коментар.
Да не би това да е подходящ тон?!?



Тема Re: С клиентите едва ли общува така, но вижнови [re: Areнт]  
АвторЮлия (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 11:19



Здравей

Може би си прав, че тонът ми е бил малко грубичък - съжалявам. Бях много наплашена от разказа на една позната, която при пътуване с автобус до Рим е преживяла точно това със саковете и некъпаните спътници, а и много други аспекти на най-неприятното възможно пътуване. Тя е била единствената туристка в тесния смисъл в автобуса, всички останали са били кандидат емигранти.
Е, а аз не искам да ми се случи това. Между другото май ще пътувам със самолет, все пак. Намерих цена 200 долара за чартър, което е съвсем поносимо.



Тема Ами, за съжаление, често пъти е точно таканови [re: Юлия]  
Автор Areнт ()
Публикувано25.10.02 14:17



по някои от автобусните линии. Аз се отказах изобщо да предлагам автобусни билети, след като един от клиентите ни (симпатичен чичо с дъщеря, омъжена в чужбина) беше принуден да пътува за своя сметка с такси и влак от границата до града, за който си беше купил билет. Поради това, че италианските граничари бяха отказали да пуснат на своя територия буса, в който е имало не повече от 4-5 редовни пътници, а всичко останало е било цигани-"екскурзианти".
Ама това е положението: като искаш най-евтиното трябва да си правиш сметката, че поемаш и съответните рискове ...



Тема Re: Хем сърби, хем болинови [re: Юлия]  
Автор Haco ()
Публикувано26.10.02 15:54



Ami mnogo syzhaljavam che sum te zasegnal s izkazvaneto si. No v obshti linii idejata be che na tozi svjat mnogo trudno se namira neshto evtino i hubavo.

Za tvoe uspokoenie shte kazha che ne prodavam prjako samoletni bielti, no che rabotja v turisticheski business ne moga da otrecha. Kakto i tova che imam prjak kontakt s klientite



Тема Re: Инфо за пътуване до Виенанови [re: Юлия]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 16:39



Пътува ли вече бе девойко? Аз имам обратния проблем - с пътуване от Виена до София. Бих ти препоръчала Чешките Авиолинии. Цената на билета е 245 Евро (отиване и връщане). Плюс това можеш да видиш и Прага.
Що се отнася до Air Cona - пътувала съм и с тях. Нямам никакви забележки, въпреки че съм капизен човек.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.