Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Лондон?нови  
Автор lale (цвете)
Публикувано12.10.02 11:05



Прочетох темата за инфо-чартъри и чак сега ми хрумна, че бих могла да пътувам до Лондон с чартър, ако има такъв, тоест - по-евтино. Иначе съм си букнала полет на Балкан София-Лондон-София 22.12.2002-05.01.2003, който струва $ 300. Още не съм събрала парите . Е, действам по въпроса, но ще съм много благодарна на всеки, който би могъл да ме упъти или посъветва отде да си закупя възможно най-евтиния билет. Приятелят ми е там, нали разбирате



Тема Re: Лондон?нови [re: lale]  
Автор Haco ()
Публикувано12.10.02 21:02



Ами със сигурност няма да можеш да пътуваш от София в неделя, повечето чартъри са в събота.
Трявбва да намериш представител на Balkan Holidays London (те основно летят от Пловдив) или
Crystal/Thomson Ski
Neilson
Inghams
Airways
First Choice Ski



Тема Re: Лондон?нови [re: Haco]  
Автор lale (цвете)
Публикувано12.10.02 22:10



Denqt ne e tolkowa wajen. A koi sa vsichkite tezi, koito si izbroil, za pryv pyt gi chuwam



Тема чартъринови [re: Haco]  
Автор lale (цвете)
Публикувано13.10.02 08:47



Писах на всичките, дано има чартъри само.
Благодаря ти. И ако замина, ще черпя.




Тема Re: чартъринови [re: lale]  
Автор Haco ()
Публикувано13.10.02 12:46



В Лондон ли ще черпиш?
Не съм в България (не съм и в UK де)


Иначе е по добре да намериш представителите на тези фирми в България. По принцип от UK трудно ще ти издадат билет ( в смисъл не проблем да ти издадат де, проблемът е как ще си го платиш. Ако има някой да ти го купи в UK по добре.)
Аз затова ти казвам, че по добре да хванеш Balkan Holidays, че те са си по BG фирма.



Тема Re: чартъри [re: Haco]  
Автор lale (цвете)
Публикувано13.10.02 15:57



Чартъри да има, плащането - лесно. Има кой да ми го плати и в UK. Аз писах на всички, ще видим какво ще кажат. Ако няма, по мрънкането ще ме познаете Пак тук.
Поздрави.



Тема Re: Лондон?нови [re: lale]  
АвторHaтaлия (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 15:40



Здравей
Има няколко английски сайта за чартърни полети, тал можеш да потърсиш също. Търси в google на Charter Flight Centre, а и въобще на Charter Flights, повечето сайтове са все uk. Така ще можеш да си направиш резервацията отсега, а при чартърите е май в последния ммент, ако имат празни места в самолета.
British Airways имат някакви нови, по-ниски цени за Лондон, а можеш да провериш също и с Malev - нищо че е с прекачване, имат също евтини билети.



Тема Charter Flightsнови [re: Haтaлия]  
Автор lale (цвете)
Публикувано18.10.02 10:54



Blagodarq.

Az veche pisah sigurno na 20-tina flight agents. Zasega nikoj ne mi e predlojil neshto po-dobro - ili e rano, ili e kysno, ili nqmat poleti of sofia, a samo ot london

Naj-evtiniqt variant za scheduled flights e na British Airways, J 196, abe izlizashe nqkyde s $ 9.00 po-evtino ot Balkan. No mi kazaha, che ako si namerq charter, moga da letq i za $ 50.- Ama de go toq charter...

Shte probwam pak kato nabliji wremeto.



Тема za 50$нови [re: lale]  
АвторHaco (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 13:08



Njakoj si e napravil prosto shega s teb. To ednoposochnija bilet do Varna e po skyp.
Vsichko pod 150 pounda e krajno nevyzmozhno



Тема Re: za 50$нови [re: Haco]  
Автор lale (цвете)
Публикувано18.10.02 13:34



Kazaha mi, che za $50 e letqta nqkakwa dewojka do Kopenhagen s charter ot Balkan Holidays. Inache scheduled flight do tam bil pak $ 300. Meanwhile prodyljawam da poluchawam replies: 'we regret to inform you...'




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.