Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 29.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема До Гърция за 4 дни - къде?нови  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 16:24



Здравейте!
Наближават 4 почивни дни и си мислех за едно кратко пътуване до Гърция. някой има ли впечатления от фирми, които организират такива екскурзии?
Дайте идея за маршрут - до Атина е далече, няма смисъл за 4 дни.
Някой да е пробвал нещо и да е останал доволен от фирма - ще съм благодарна, ако сподели координати.



Тема Re: До Гърция за 4 дни - къде?нови [re: jam]  
Автор Yasmin (новак)
Публикувано10.05.01 13:53



Да ти кажа, този въпрос го зададох преди поне месец, но информация почти не дойде. Аз какво успях да науча - повечето агенции предлагат хотели по т.нар. ръкави на Халкидики - това е малко по-далече от Солун. Другия вариант е около гр. Кавала и о-в Родос ли беше? или Тасос? не запомних- там предложенията са по-малко, но пък било доста по-евтино. Пък е и по-близо - минаваш границата и хей го къде е. Аз поисках от една агенция да ми направи проучване за хотел на Халкидики и за 3 нощувки със закуска ми искаха м/у 27-33$ на човек на ден. Ако те интересуват подробности - питай.

Smile!


Тема Re: До Гърция за 4 дни - къде?нови [re: Yasmin]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 17:31



Благодаря за реакцията, Yasmin.
Аз съм ходила на Халкидики и в Солун, та си мислех по-скоро за екскурзия до Кавала и остров Тасос. Ако имаш координати на фирми, които предлагат кратки екскурзии до там, ще съм ти благодарна.



Тема Агенциинови [re: jam]  
Автор Yasmin (новак)
Публикувано11.05.01 10:14



Значи - агенцията, която ми даде цените, за които ти писах, е Бул Партнърс Травел - /БПТ/ - Намира се срещу Булбанк на новия булевард там до зоомагазина - телефона не го намирам в момента. Не съм пътувала с тях. Друга, която според мен е добра, е Он Травел - Витоша 19, тел. 981-99-16, имат и сайт - www.ontravel.hit.bg . Много добри впечатления имам от Астрал Холидейс, но те май не работят с Гърция. /абе не съм сигурна/- телефоните им можеш да намериш от вестниците, че не си намирам визитника сега.
Ще се радвам, ако ми разкажеш нещо за Халкидики - къде си била, и как е било. Пък ако отидеш до Кавала, надявам се и за там да напишеш. хайде успех!

Smile!


Тема Re: До Гърция за 4 дни - къде?нови [re: jam]  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 02:06



Какво стана с четирите дни в Гърция??
Питам, защото и аз искам да отида там за 4-5 дни с кола.
Ще бъда благодарен за повече информация относно градовете и хотелите.
Поздрави!



Тема Re: До Гърция за 4 дни - къде?нови [re: Пътниk]  
Автор jam (новак)
Публикувано02.07.01 13:47



ами стана пътуването.
включи два нощни прехода - на отиване и на връщане от Гърция и 4 пълни дни там.
маршрутът беше София- Солун - първия ръкав на Халкидики - Метеора - Кавала - Тасос. доста уморителни преходи имаше.
лично аз не харесвам Халкидики, нито Солун. Метеора със скалните си манастири също не ме впечатли особено, Белоградчик е от същия тип природна забележителности. континентална Гърция е пълна скука за пътуване - часове наред една и съща суха, гола равнина.
препоръчвам ти остров Тасос - там ни хареса най-много от това, което обиколихме. китни малки градчета, кристална вода, приятни плажчета.



Тема Re: До Гърция за 4 дни - къде?нови [re: jam]  
Авторпътниk (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 19:03



Благодаря ти Jam!Ще се имам предвид съвета ти.



Тема Re: До Гърция за 4 дни - къде?нови [re: jam]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 20:47



imam ideia.potarsi firma< komfort-s>,no vnimavai! prou4i i nai-malkite podrobnosti,. az hodih s tazi firma i sam strashno dovolen. potarsi tur.agentsia vav vashiat grad.te poddarjat vraski s vsi4ki firmi za turizam. ta eto ia ideata. tragvat vseki petak ot stadion "vasil levski" v Sofia v 22h. v 02.30h sa na Kulata. prizori sa v gr.Seres,sutrinta sa v gr.Olimpiada.tova e malko seliste,kolkoto nashiat "Kavala".imat 3 nostuvki tam. i vseki den praviat radialni razhodki. ediniat den hodiat do gr.Ouranopoli,posle s korab po moreto 2h v ednata i 1.30h v drugata posoka( tia struva 40dm,no si struva) .nosi si binokal,ot koraba se vijdat manastirite na SVETA GORA. na drugiat den hodiat do gr.KERAMOTI i s feribot hodiat do o-v "Tasos",tam stoiat 2h i se vrastat.feribota e strahoten,ima bar i fotioili.posle hodat v gr.Kavala,toi prili4a na nasheto Veliko Tarnovo,samo 4e e po-goliam .ima strahoten plaj,tam stoiat 2hi pak se vrastat v Olimpiada.na drugiat den hodiat do Solun i tam imat 3h prestoi.toi e 3mln.naselenie i e gliama ludnitsa. ve4erta sa v Sofia(v vtornik),no ako si t provintsiata znai,4e garata neraboti prez nosta.otvaria v 05h.tsialata rabota struva 140lv- pat ,nostuvki( v Olimpiada te sa nai-evtni(30-40DM), vav vatreshnosta na stranata edna nostuvka struva 90-100Dm. v avtobusa ima hladilnik i klimatik az li4no izkarah sas 50$djobni, no na niakoi hora i 100$ ne im stignaha.nosi si hrana ot vkaste-kashu,orehi,soleti,suhari.pie se samo mineralna voda ,koiato se kupuva zastoto tiahnata voda e malko bludkava. .tova e. ako se naviesh,pish mi posle kato se varnesh,dali ti e haresala.az sam Vladi ot gabrovo.na e-mail:wladido@dir.bg



Тема Re: До Гърция за 4 дни - къде?нови [re: jam]  
Авторpopravka^ (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 20:51



popravka- na nashiat "kranevo"- ne "Kavala)



Тема Re: До Гърция за 4 дни - къде?нови [re: jam]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 20:58



idelniat variant e firma <komfort-s>( vij po-nadolu v kluba) imat ofisi v Sofia,na ul.hristo bel4ev ,v Plovdiv, i v Asenovgrad.ako se naviesh,pishi m kato se varnesh. az sam Wladi ot Gabrovo na e-mail:wladido@dir.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.