Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Kade iskate da otidete?  
Авторslancheva (Нерегистриран)
Публикувано04.04.01 18:22



Kajete kade bihte otishli da popateshestvate ako imahte tazi vazmojnost, bihte li vzeli lubimite domashni jivotni - kotki, kucheta i lubimia chovek s vas, s kakvo bihte iskali da patuvate - pesha, na kon, s balon ili sal, ako shte patuvate s kolelo kak smiatate da si sushite praneto po patia, kakvo mojete da si sgotvite ako zakasate niakade po patia i kak smiatate da se prepitavate ako sluchaino niakoi nedrobojelatelen subekt vi otkradne vsichkite pari?
A sega seriozno - vaobshte kak si predstaviate nai shturoto pateshestvie, koeto iskate da osashtestvite? Nakade vi se tragva?

Smile!





Тема Аууууу, че ме затрудни сеганови [re: slancheva]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано04.04.01 19:23



Седя си и се чудя, чудя се и си седя, мечтая си...
Напоследък пак са ме нападнали номадски страсти.



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: slancheva]  
Автор Rue (весел)
Публикувано05.04.01 06:45



Не е толкова важно да мислим къде и какво ще ни се случи, че и как. Важното е че сме на път, а те всички други неща си идват за да го направят интересен. Така, че не му мисли и тръгвай !!!
Айде, че изпусна и последното колело !!!



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: slancheva]  
Автор woman (обичаща)
Публикувано05.04.01 09:00



Във Венеция...
... на мотор...
с любим човек и котка с каска.....
:)))





Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: slancheva]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано05.04.01 11:00



в Индия - да видя дали кравите наистина се шматкат по улиците



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: Xypodilec]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано05.04.01 12:56



Ха! Вчера като се шматках из този и не само този клубове, си мислех за Индия, но не точно във връзка с кравите.

И за островите под Индия също си мислех.
Обаче съм чувала, че в Индия било доста влажно. Дрехите ти не изсъхвали никога.
Дали наистина в Индия мирише като в индийски магазин?



Тема ne na indiiski magazin.нови [re: Babyface]  
Авторbil v lndia (Нерегистриран)
Публикувано06.04.01 04:07



Mirishe na kenef. Ne se maitapya.



Тема Re: ne na indiiski magazin.нови [re: bil v lndia]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано06.04.01 13:43



И цяла Индия ли мирише на кенеф?
А къде по света мирише хубаво?



Тема Re: ne na indiiski magazin.нови [re: Babyface]  
Автор Megan (драка)
Публикувано06.04.01 17:10



В Лондон. През есента. В розовата градина на парка Гринич.



Тема Re: ne na indiiski magazin.нови [re: Megan]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано06.04.01 20:32



Ахаааааа
!!! Току що ми хрумна идея!!!
Можем да си измислим пътешествие - най-хубаво миришещите места в света. Слушам ходилите из тях. Ще съставим маршрут даже.



Тема Re: ne na indiiski magazin.нови [re: Babyface]  
Автор Megan (драка)
Публикувано06.04.01 23:22



хехехехехе
звучи добре
аз обаче мога да помагам ефективно единствено за Англия.
за останалите места ... ще слушам замечтано.



Тема и в Испания ми се ходинови [re: slancheva]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано06.04.01 23:56



по време на корида на ходя на ресторант и да си поръчвам ... хм хммммм ха сетете се какво





Тема Re: и в Испания ми се ходинови [re: Xypodilec]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано07.04.01 05:24



и на мен
Querido mio



Тема Hubavo mirisheshti mestaнови [re: Babyface]  
Авторbil v lndia (Нерегистриран)
Публикувано07.04.01 16:57



Ot kude iskash da zapochnem? Ne sum bil v Afrika i Ujna Amerika.

I znaesh li kakvo mu e loshoto na hubavo-mirisheshti mesta? Ami i te pochvat da smurdyat sled i po vreme na poseshtenieto na turistite.

Ako iskash da zapochnem ot Bg?





Тема Re: Hubavo mirisheshti mestaнови [re: bil v lndia]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано07.04.01 21:01



Може


Слушам внимателно



Тема Re: Bulgariaнови [re: slancheva]  
Авторnet (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 07:13



Hodi mi se v Bulgaria, no vse ne ostava vreme. To i tuk ne e zle, eto vi malko snimki: http://www.x-mas2000.net/0218/
No v BG e po-hubavo :)



Тема Re: Bulgariaнови [re: net]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано08.04.01 13:36



Къде е това "тук"?



Тема Re: Bulgariaнови [re: Babyface]  
Авторb v l (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 06:08



Hong Kong. Mai che ima edna snimka ot Chikago????????



Тема Patleyna.нови [re: Babyface]  
Авторb v l (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 06:13



Bojestveno myasto. Na vsichkoto otgore nyama turisti.
Boris 1 hich ne e bil glupav da si napravi manastir tam.



Тема Re: Hubavo mirisheshti mestaнови [re: bil v lndia]  
Автор Yasmin (новак)
Публикувано09.04.01 12:49



Хубаво мирише в черноморските южни градчета през есента, когато тълпата я няма вече, а слънцето пусне малко повече топличко - мирише на смокинови дървета. Леле как упойващо мирише!......И да седнеш на завет в някое кръчме над морето и да си го гледкаш, и да хапваш препечен чироз, със съответните там добавки..., а смокинята си мирише отгоре, отстрани, отдолу...........Така.

Smile!


Тема Re: Hubavo mirisheshti mestaнови [re: Yasmin]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано09.04.01 13:39



ОООоо, да!
Обожавам морето. Мога да прекарвам там часове наред, без да ми омръзне изобщо. А когато гледаш под водата с очила, особено ако е море при скали, по скалите има полепнал всякакъв живот. Водорасли, които мудно примърдват, разни охлювчета или риби, които току влизатизлизат от нещо като пещерички, които са се образували в скалата. Едни такива припряни, все се щурат нанякъде.
А вечер, вечер морето става различно. Става още по-безкрайно, отколкото е било през деня. Сякаш е по-гъсто, все едно да сравняваш светло червено вино с много тъмно и наситено. Все е вино, но е различно.
Вечер небето завива морето и те спят заедно. Прегръщат скалите и заспиват, ако не се карат. Понякога се карат. Тогава морето недоволства, бунтува се; небето също е ядосано.
Веднъж гледах най-страхотната магнитна буря в живота си. Небето се раздираше от светкавици, фантастично. Сигурно доста го е било яд на морето. А морето беше почти кротко, вероятно се е срамувало за нещо





Тема Re: Bulgariaнови [re: b v l]  
Авторnet (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 23:02



hehe, niama nachin :)
Vsichkite sa ot HK. Ako ne viarvash, kazhi koia e ot USA, i shte ti napravia snimka na sushtoto miasto ot tolkova blizo, che da ti stane iasno che ne e ot USA :)



Тема Re: Bulgariaнови [re: net]  
Авторb v l (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 00:05



OK de. Greshkata e moya. Prosto edin bldg mi zaprilicha na Christler v Chikago.



Тема Re: Hubavo mirisheshti mestaнови [re: Babyface]  
Авторb v l (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 00:13



edno to nai-hubavite mesta na koito sum bil e Port Stephens 3-3,5 chasa na sever ot Sydney, AU.
Krasotata e neopisuema, pone ot men.
Hranata e neveroyatna. Nai-hubaviya sea food, koyto nyakoga sum yal. Ei sega hvanata ot okeana.
Ribolovut e izvun tozi svyat.
I vsichko blesti tolkova silno, che mojesh da uslepeesh. Byah tam prez zimata, yuni mesets.

Pojelavam vi i na vas da otideta.



Тема хайденови [re: Babyface]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано15.04.01 22:51



аз съм била в Испания много пъти, но пак ще отида, като тръгвате , обадте се... ще ви покажа хубави работи.. предлагам да посетим Андалусия, да видите какво се казва цигански живот... и циганин, нашите пасти да ядат...
леле, там за малко да ме оженят за един.. аз си мисля, на майтап... и си танцувам.... и се закачам.. а той на сериозно, добре , че се усетих на време и дим да ме няма... и отидох на плажа.... и си седнах на едни скали... и си гледках... после ядох.. в една малко ресторантче.... най -хубавата paella ( типично испаснко ястие , което се прави от ориз и морски деликатеси) Та така...
а иначе ми се ходи в Непал, в Австралия и Туниз
май, само те са ми останали непосетени... ах и в Сев. Америка не съм била, ама там и не ми се ходи...
станах досадна
Поздрави !!!



Тема Auroville!нови [re: slancheva]  
Автор Trinity (Divine)
Публикувано17.04.01 11:55



http://www.auroville.org/thecity.htm

Редактирано от Trinity на 17.04.01 11:57.



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: slancheva]  
Авторgastronoma (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 23:19



Patagonia. Meraklii?



Тема аз...:)нови [re: gastronoma]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано19.04.01 13:52



аз марак, че бях там.. преди 2 години, пак съм мераклийка..

сега поне знам какво дрехи да си взема... и все пак ми останаха няколко неща, които не успях да видя... и само се ядосвам...



Тема Re: Hubavo mirisheshti mestaнови [re: Yasmin]  
АвторNevesha (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 14:17



Bila sam po Iushnoto Chernomorie. Prav si strahotno e. Vsichki tesi tihi salivcheta,horata edni dreusheliubni,krachmite gotini... mirishe na spokoistvie i priroda.





Тема Patagoniaнови [re: slancheva]  
Авторgastronoma (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 18:15



Ti shte si ni vodacha, shtom znaesh.



Jivot i zdrave dogodina moje i da se porazhodim.

Ami Nepal?



Тема леленови [re: gastronoma]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано19.04.01 22:25



леле как забравям, аз не писах ли за Непал? това ми е детска мечта, прочела съм 100 книжки с туристическа информация и най-различни други книги. Едно време като имаше възможност да отида, нямаше с кого.. тогава мислех, че е дошъл края на света.. така ми се разби илюзията... но сега когато вече мога и сама ще отида...





Тема Down Underнови [re: Лyничka]  
Авторgastronoma (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 03:26



a na vruh Kotsushko moje i s kolelo da se kachish, ako si po-slab v glavata i po-silen v krakata.



A ot Mount Cook izbyagah, shtoto e golyam tabana, a i si byah zabravil spalniya chuval ta mi izmruzna mozuka purvata nosht. Ta chak do Christchurch byagah na drugiya den i takava hipodermiya me beshe udarila che 2 chasa ne izlyazoh ot vanata.



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: slancheva]  
Автор Ragito2OO2 (xakep)
Публикувано12.05.01 01:01



Ami znaesh li kade iskam da otida v dennmark a ti ????



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: Ragito2OO2]  
Автор slancheva (usmihnata)
Публикувано12.05.01 14:30



Ami na men mai tuk Florida mi e nai blizichko no bih se razhodila do Brazil, imam priateli tam, koito vse me kaniat, a az vse niamam vreme. Osobeno ako e po vreme na karnavala - obojavam da tantzuvam samba , bih tantzuvala do palna iznemoga. Hodi mi se oshte i do Venetzia v Italia a i v London- ne znam zashto no napuk na loshoto vreme mnogo mi haresva atmospherata na toia grad. Eh samo da mi se otvori niakoia proluka svobodno vreme i vednaga hukvam naniakade..........



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: slancheva]  
Автор Galminator (байр будала)
Публикувано12.05.01 23:05



Искам да ида в Непал, Тибет.. там по Хималаите. И не искам да си взимам никакви домашни любимци, ама съвсем никакви!

Човек дори и добре да живее...


Тема Re: Hubavo mirisheshti mestaнови [re: bil v lndia]  
АвторNikolay (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 06:45



Viena mirishe dobre - na kafe i vanilov sos. Da ne stypvash v Pratera obache...



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: slancheva]  
Автор Bunnys (непознат )
Публикувано24.05.01 21:47



Здрасти.
Аз бих отишла в Египет, защото обичам древните страни.А и не знам много за тази страна.Знам, че около река Нил има много красива природа и искам да я видя.
Аз обичам да пътувам ло непознати и различни места.Според мен Египет е такова място.Но ще ми хареса само, ако има и дискотека,която обаче и да се връзва с древната обстановка.
Да, бих си взела всички домашни животни с мен, защото аз обичам да има някой с мен,който винаги да ме забавлява.Човек не бих взела с мен, защото смятам там да се запозная с много нови хора.
А ако можех бих си купила криле и бих летяла до там.



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: slancheva]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано27.05.01 13:51



Искам да отида в Перу. Също и до Филипините и Япония. И разбира се, Индия също. А, и в Бахрейн искам, и в Дубай :-))) Бе навсякъде искам да отида, ама няма време.
Била съм из Европа и Африка. Досега не съм видяла място, където ... мирише на липи така, както в България. Уханието на липи ми е любимото... Не знам кой каза нещо за Лондон по-горе. Според мен Англия не мирише на нищо. Даже и морето не мирише на море... понеже е студено. Няма липи. Много малко аромат има в тази страна, и то само на определени места. Е, може би има малко в оня парк... но нищо не може да се сравни с липите...
Привет на всички пътешественици!



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: Bunnys]  
Автор Лyничka (непознат )
Публикувано27.05.01 21:02



Здрасти !!!

Искам да ти кажа, че около р. Нил освен комари и крокодили друго няма. Ама едни огромни маларийни комари. така, че ако се решеиш не забравяй да минеш покрай личния си лекар за едни хапчета против малария. Иначе Египет е много мръсна страна и няма нищо интересно освен един пирамиди и един свинкс, дето ще ги рестврират вече няма да е истински. Има по -стойностни места, които заслужават посещение.
Поздрави



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: woman]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 17:45



goliama greshka pravish,ako si me4taesh da otidesh tam.tozi grad ste go namrazish oste stom go vidish.tova e edin gaden grad,osobeno prez liatoto.tam e goresto,kanalite smardiat ujasno,zastoto te sa palni s fekalii ,a i vseki peti jitel ili gost na tozi grad si varshi rabotata to4no tam.



Тема Re: ne na indiiski magazin.нови [re: Babyface]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 17:50



molia vi kogato izmislite marshruta da mi go izpratite na e-mail:wladido@dir.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.