Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Hubavo mirisheshti mestaнови [re: Yasmin]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано09.04.01 13:39



ОООоо, да!
Обожавам морето. Мога да прекарвам там часове наред, без да ми омръзне изобщо. А когато гледаш под водата с очила, особено ако е море при скали, по скалите има полепнал всякакъв живот. Водорасли, които мудно примърдват, разни охлювчета или риби, които току влизатизлизат от нещо като пещерички, които са се образували в скалата. Едни такива припряни, все се щурат нанякъде.
А вечер, вечер морето става различно. Става още по-безкрайно, отколкото е било през деня. Сякаш е по-гъсто, все едно да сравняваш светло червено вино с много тъмно и наситено. Все е вино, но е различно.
Вечер небето завива морето и те спят заедно. Прегръщат скалите и заспиват, ако не се карат. Понякога се карат. Тогава морето недоволства, бунтува се; небето също е ядосано.
Веднъж гледах най-страхотната магнитна буря в живота си. Небето се раздираше от светкавици, фантастично. Сигурно доста го е било яд на морето. А морето беше почти кротко, вероятно се е срамувало за нещо





Тема Re: Bulgariaнови [re: b v l]  
Авторnet (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 23:02



hehe, niama nachin :)
Vsichkite sa ot HK. Ako ne viarvash, kazhi koia e ot USA, i shte ti napravia snimka na sushtoto miasto ot tolkova blizo, che da ti stane iasno che ne e ot USA :)



Тема Re: Bulgariaнови [re: net]  
Авторb v l (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 00:05



OK de. Greshkata e moya. Prosto edin bldg mi zaprilicha na Christler v Chikago.



Тема Re: Hubavo mirisheshti mestaнови [re: Babyface]  
Авторb v l (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 00:13



edno to nai-hubavite mesta na koito sum bil e Port Stephens 3-3,5 chasa na sever ot Sydney, AU.
Krasotata e neopisuema, pone ot men.
Hranata e neveroyatna. Nai-hubaviya sea food, koyto nyakoga sum yal. Ei sega hvanata ot okeana.
Ribolovut e izvun tozi svyat.
I vsichko blesti tolkova silno, che mojesh da uslepeesh. Byah tam prez zimata, yuni mesets.

Pojelavam vi i na vas da otideta.



Тема хайденови [re: Babyface]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано15.04.01 22:51



аз съм била в Испания много пъти, но пак ще отида, като тръгвате , обадте се... ще ви покажа хубави работи.. предлагам да посетим Андалусия, да видите какво се казва цигански живот... и циганин, нашите пасти да ядат...
леле, там за малко да ме оженят за един.. аз си мисля, на майтап... и си танцувам.... и се закачам.. а той на сериозно, добре , че се усетих на време и дим да ме няма... и отидох на плажа.... и си седнах на едни скали... и си гледках... после ядох.. в една малко ресторантче.... най -хубавата paella ( типично испаснко ястие , което се прави от ориз и морски деликатеси) Та така...
а иначе ми се ходи в Непал, в Австралия и Туниз
май, само те са ми останали непосетени... ах и в Сев. Америка не съм била, ама там и не ми се ходи...
станах досадна
Поздрави !!!



Тема Auroville!нови [re: slancheva]  
Автор Trinity (Divine)
Публикувано17.04.01 11:55



http://www.auroville.org/thecity.htm

Редактирано от Trinity на 17.04.01 11:57.



Тема Re: Kade iskate da otidete?нови [re: slancheva]  
Авторgastronoma (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 23:19



Patagonia. Meraklii?



Тема аз...:)нови [re: gastronoma]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано19.04.01 13:52



аз марак, че бях там.. преди 2 години, пак съм мераклийка..

сега поне знам какво дрехи да си взема... и все пак ми останаха няколко неща, които не успях да видя... и само се ядосвам...



Тема Re: Hubavo mirisheshti mestaнови [re: Yasmin]  
АвторNevesha (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 14:17



Bila sam po Iushnoto Chernomorie. Prav si strahotno e. Vsichki tesi tihi salivcheta,horata edni dreusheliubni,krachmite gotini... mirishe na spokoistvie i priroda.





Тема Patagoniaнови [re: slancheva]  
Авторgastronoma (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 18:15



Ti shte si ni vodacha, shtom znaesh.



Jivot i zdrave dogodina moje i da se porazhodim.

Ami Nepal?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.