Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема РОБИТЕ "РАЖДАТ" РОБИнови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано07.03.01 20:19



Всеки търси начин да пресъздаде себе си.
Защо?
Защото е роб на инстинктите си, които го манипулират и той се поддава на тях.
Роба не изпълняма собствената си воля а волята на господарите си- хормоните в случая.


Роб е всеки , който не е свободен.
Робите не могат да предъздадат нищо друго освен себе си.
Пресъздаването и путинен процес,,нарича се "раждане".Това е процес, различен от сътворението от Бога и създаването от Господ Бога.
Дали ще бъдеш роб на инстинктите си, тоест но пола си, на стомаха си, на сърцето си...на ума си, или на началника си,....не е важно...важното е че си роб.
Хората се женят в "сляпата седмица".Това е времето в което те не виждат какво правят.
И се радват, за да плачат после.....Колко ли от вас са го изживяли вече????

Свободни ли сте?
Ако не сте свободни, сте роби....и възпитавате поредното поколение роби.
Както вас са ви възпитавали, с надеждата че.....ще се случи нещо велико ха ха ха
Погледнете бабите и дядовците си.
Това ли е вашия идеал?
Това ли е вашето бъдеще?
От вос зовиси.....колкото и чудно да ви е ...но робите не вярват в себе си, те върват на книги, на вестници, на авторитети....на поритици и гласуват за тях.

А за себе си...че робът не принадлежи на себе си...той е роб.
Цял живот.....
Раждайте роби- те са неолходимост, тя не е ваша необходимост, тя е просто необходимост.
Пък ще видим.....
Привет от Мулето....



Тема Re:Пашуните "РАЖДАТ" Пашунинови [re: MУЛE]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано08.03.01 19:48




Сливата ражда сливи.
Ябълката ражда ябълки.
Динята ражда дини.
Кучето ражда кучета.
Неосъзнатите същества, раждат неосъзнати същества.
Всиччки по горе изброени, са експлоатирани от хората.
И пчелите...и овците ...и кравите...и кокошките....
От кой са експлоятирани хората...чии роби са те????
Не искам отговор...зная го....



Тема Re:Пашуните "РАЖДАТ" Пашуни [re: MУЛE]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано10.03.01 06:21




И мълчанието означава много неща.
Мълчанието е злато.
Когато е на място.



Тема Re:Пашуните "РАЖДАТ" Пашунинови [re: MУЛE]  
Автор ГPAФИHЯTA (се забавлява)
Публикувано10.03.01 07:14



Много от нещата, които казваш са истина. Но пък поднесената истина има ефект, когато е казана на точните хора, в точното време и на точното място. Объркал си и трите. А в комплект добавяш иронично-презрителния си тон. Не ми харесва. Смятам го за неуместно, нетактично и грозно. Вярно е, че МУЛЕ такт няма, но пък зад тоя ник стои човек. Или съм се объркала?



Тема Re:Пашуните "РАЖДАТ" Пашунинови [re: ГPAФИHЯTA]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано10.03.01 14:46



"Графиньо"....ти приемаш по принцип нещата, но не приемаш мястото, времето и хората на които е казана......

Н времето, мястотои хората са относителни понятия.....
Ако Мулето презира хората, то защо общува с тях?
Мулето не презира хората...грешно ти е впечатлението....
Важното е че приемаш по принцип нещата които са написани.....а другото...остави го.
Това е напредък....
Днес завърших десетдневен пост...бях само на вода десет дни...и сега, преди малко започнах да се подхранвам с бульон от супа.
Направих лично около 5 литра супа и го занесох на хората....много се израдваха когато го опитаха....ах каква супа...само от вода, няколко картофа, няколко моркова,глава лук,3 гъбки, 5 скалитки чесън,пресен чесън, магданоз, тиквичка,билки и подправки-босилек, коприва,джоджан,червен пипер....и един лимоннннннннннн!!!!!!!!!
Това ти го пиша за да усетиш че не презирам хората...грижа се за тях...нещо което те не правят за себе си ......
А супата....оххо хо хо хо хо хо хо ..викат и ангелска супа...така трябва да карам още няколко дни, преди да си позволя да хапна твърда храна....
Привет от Мулето



Тема Баща роб. Майка господарка. Какво е детето?нови [re: MУЛE]  
Автор ГPAФИHЯTA (се забавлява)
Публикувано10.03.01 16:17



Това, което исках да кажа е, че ми харесва мисълта, но не ми харесва начина, по който е поднесена и тона, с който е казана.

Няколко въпроса:
1. Имаш ли деца?
2. Какъв е психологическият ти проблем с родителите ти (най-вероятно е някаква травма от детството)?
3. На какво си роб?
4. Кое е моделирало мисленето ти в песимистично? И не ми казвай, че си реалист, моля те.
5. И между другото, какво е пашун?




Тема Re: Баща роб. Майка господарка. Какво е детето?нови [re: ГPAФИHЯTA]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано10.03.01 22:32




Пашуна е един ник от клуба....ха ха ха
Виж, начина на изказ не е важен, важна е идеята която носи.
Ако ти отговоря на въпросите, няма да ми повярваш...ха ха ха
Мулето е извънземен...и не е подвластен на времето...в свободното си време пътува извън тялото си и обикаля различни планети....скоро хората ще открият тази възможност.
Поне теоритично.
Телепортирането е телесно, а когато тялото ти стане просто черупка, имаш възможност да ....нека не пиша повече.
След като съм вън от времето и пространството, за какви родители може да става въпрос?
Мулето не е роб....то е тук , на разходка...на пътуване...в командировка по собствено желание.
Роби са хората...които не знаят на кого са роби и търсят извънземните по небето, вместо да ги потърсят между самите себе си.
И в самите себе си...защото често ...ги управлява извънземен разум, който ги подчинява на собствения си интерес.....
И Мисленето ми..не е мое мислене...и не е песимистично, макар че трябва да бъде...погледнато от бъдещето на планетата и хората които живеят на нея.
Привет от Мулето....



Тема 10 дневен пост значи!нови [re: MУЛE]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано10.03.01 23:35



И сега си на супичка - ми то хубаво тъй!
Ама като се въздържаш от храна, не можеш ли да се въздържиш и от дрънкане на глупости по клубовете.
Ще е добре да си прочистиш не само тялото, ами и мислите, че напоследък все се повтаряш в темите.





Тема Re: Баща роб. Майка господарка. Какво е детето?нови [re: MУЛE]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано11.03.01 00:04



МУЛЕ, ти не отговори на въпроса на ГРАФИНЯТА, който и аз искам да ти задам:

Какви проблеми си имал с родителите си в детството си?

В своите теми ти непрекъснато говориш, по различен начин,
за отношенията родители - деца.

@=>=>=


Тема Re: Баща роб. Майка господарка. Какво е детето?нови [re: MУЛE]  
Автор ГPAФИHЯTA (се забавлява)
Публикувано11.03.01 03:38



А тоя извънземен разум, който те направлява, и както ти казваш, мисли вместо теб, каза ли ти защо те пуска в клубовете на дира и с каква цел?
Въпросът ми е съвсем сериозен, без капка ирония.
Очаквам и такъв отговор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.