Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема ne i skam moite deca da sa takivaнови  
Автор Karinka (весела дружинка)
Публикувано06.03.01 19:17



Малко момиченце влиза в зоомагазин, мило се усмихва на продавача и казва:
- Искам да си купя зайче.
Продавачът също мило се усмихва и пита:
- Мога да ти предложа този малък, сивичък, симпатичен заек с огромни тъжни очи или този дългокосмест, бял, ленив заек..
Момиченцето с усмивка отговаря:
- На моя питон му е през оная работа...

едно ку-ку


Тема Re: ne i skam moite deca da sa takivaнови [re: Karinka]  
Автор mareto (диване)
Публикувано06.03.01 19:56



"Крушата не пада по - далеч от дървото"
Знаеш ключовата дума Кари възпитание

http://smile.hit.bg/smile.gif


Тема Кари,нови [re: Karinka]  
Автор TЪPTEЙ (БАШ ТЪРТЕЙ)
Публикувано07.03.01 10:44



не разбрах? Какъв е проблема?
Какво лошо има едно дете да иска да нахрани любимото си животинче?



Пич, но от кофтите!

Тема Re: ne i skam moite deca da sa takivaнови [re: Karinka]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано07.03.01 11:14



Нямаш причина за тревоги - много по-трудно е да направиш едно дете, да заприлича на героя от вица ти, отколкото да си остане, каквото е по рождение. Т. е. Милозливо същество, което обича пухести и сладурести зайчета и ги стиска, стиска ...





Тема Re: ne i skam moite deca da sa takivaнови [re: Karinka]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано07.03.01 19:06



Аз пък точно такива искам! Няма какво да се лигавят като ходят в магазин за змийска храна.




Тема Re: ne i skam moite deca da sa takivaнови [re: Mama Netty]  
Автор sunrise (пристрастен)
Публикувано07.03.01 20:30



Ха Ха сетих се нещо във връзка с това - стиска стиска. Сина ми е от тези милозливи същества, които обичат всички животни, преди няколко години си беше харесал две пилета, малки кокошки, с приятеля си така си играха с тях, хранеха ги, къпаха ги докато след къпането ги завиха в една черга, за да не се разболеят и като развиха чергата те вече не дишаха - и двамата бяха като гръмнати. Още му се носи славата на убиец на пилета хе хе, а той още се натъжава когато се сети за това. Но по- смешно ми беше, когато съседката на ощетената жена ми предложи да купя две замръзнали пилета и да и ги дам, вместо тези които уби сина ми

, тя разбира се отхвърли предложението.

от мен


carpe diem... noctumque

Редактирано от sunrise на 07.03.01 20:32.



Тема Ситуацията ми е позната лично. [re: sunrise]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано08.03.01 14:50



Свекърва ми гледа животни на село. И за шест години дъщеря ми е уморила по този начин половин дузина пиленца и едно зайче. За малко отървахме новороденото козленце от същата съдба, беше оставено за кратко без надзор да се суши до печката след раждането.
За щастие - тези убийства не бяха съзнателни - и сега като поотрасна се надявам, че няма да се повторят.
Знам от сигурен източник, че има страни, където на пазара се продават малки живи пиленца , с оцветена във весели цветове перушина за играчки и подаръци на малки деца. Тези животинки не могат да оцелеят и това се знае предварително, още при покупката. Но се купуват, защото са забавни - в повечето случаи малките деца им чупят неволно гръбнка, докато ги гушкат и с това се свършва.
Като търговски идея не е лошо, но все пак ...





Тема А Иванчо нови [re: Karinka]  
АвторNumLock (Нерегистриран)
Публикувано08.03.01 15:10



като го питала учиталката дали се грижи за техния домашен любимец, той отговорил:
-Да госпожо! Вчера котето се бе много изцапало и аз го опрах в пералнята.
-Ау, Иванчо! Как може така? И какво му стана?
-Нищо му нема госпожо, докато не го изстискувах!



Тема Re: Ситуацията ми е позната лично.нови [re: Mama Netty]  
Автор sunrise (пристрастен)
Публикувано08.03.01 20:10



Мисля, че когато поотраснат децата не трепят вече животните, поне моят син вече не прави такива работи, а съм убедена, че и дъщеря ти няма да ги обича докато ги усмърти, това си е фаза докато разберат какво всъщност става.
А за тези страни - не харесвам тази стока

и не бих купила на сина ми подобно пиленце , радвам се, че той обича жовотните и не би искал да има подобно потенциално убито пиле.
всичко добро
от мен


carpe diem... noctumque


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.