Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Тук няма ли ...нови  
Автор TЪPTEЙ (БАШ ТЪРТЕЙ)
Публикувано26.02.01 13:11



родители - бащи. Откакто прерязох лентата на клуба, тук пишат само майки. От време на време се появява и Рейнбоу, но толкова. Излиза, че бащите са по - малко родители от майките, а?!



^0-0^

Тема Вече има и деца,нови [re: TЪPTEЙ]  
Автор Radinka (малко лъвче)
Публикувано26.02.01 15:12



чичко Търтей! Така че не бъди претенциозен!!! Пък и какво да кажат татковците - тях, горките, никой не ги пита, щото трябва да плащат сметките???

Познай кой!



eдна малка Лъвица

Тема Re: Тук няма ли ...нови [re: TЪPTEЙ]  
Автор kali_a (непознат )
Публикувано26.02.01 17:53



Нашият тате предпочита женския клуб.....





Тема Има,иманови [re: TЪPTEЙ]  
АвторИзплaшeния (Нерегистриран)
Публикувано26.02.01 19:16



Като гледам какви са ни НИК-овете,
голяма веселба пада.
Даже не смея да се обадя, защото започна ли, ще трябва Търтей да ми помага. А за какво да се обаждам ако не за помощ.

Модерни времена.
Прагматични.
Тъжна работа



Тема Re: Има,иманови [re: Изплaшeния]  
Автор TЪPTEЙ (БАШ ТЪРТЕЙ)
Публикувано27.02.01 08:41



Хайде, регистрирай се и идвай на родителския купон.



^0-0^

Тема Радинке,нови [re: Radinka]  
Автор TЪPTEЙ (БАШ ТЪРТЕЙ)
Публикувано27.02.01 08:44



кажи на татко си да си довлече д... тук. И му кажи, че е много срамежлив щом не смее да се обади по телефона.



^0-0^

Тема Той, татко ми,нови [re: TЪPTEЙ]  
Автор Radinka (малко лъвче)
Публикувано27.02.01 10:28



наистина си е срамежлив. Ама това е защото много хора взеха да го нападат в Бележки и ги приема лично.

Пък мене никой няма да посмее, защото съм Лъвица, но татко ме нарича "поезия на два крака" или "ходеща фантазия", пък аз още не разбирам защо...

Татко се притеснява да ти се обади по телефона, защото мама плаща сметката и като набъбне много му се кара... Те нали знаеш - майките са за това - само да се карат, а пък татковците да развеселяват дома.

Хайде със здраве, чичо Търтейчо! Ще ти пиша пак като му дойде времето, защото днес съм цял ден на градина.



eдна малка Лъвица

Тема Re: Той, татко ми,нови [re: Radinka]  
Автор TЪPTEЙ (БАШ ТЪРТЕЙ)
Публикувано27.02.01 10:32



Като се върнеш от градина му кажи ако иска да си изпрати телефона. Успокой го, че няма да му ходя на гости.



^0-0^

Тема Re: Той, татко ми,нови [re: Radinka]  
Автор sunrise (пристрастен)
Публикувано27.02.01 16:00



Ah Radinke, mila smokinke, dostoino otroche na tate

sled niakoia i druga godina shte razberesh za kakvo e i mama
budi zdrava mila

:-) ot men

P.S. "Poezia na dva kraka" i "hodeshta fantazia" sa mnogo dobri nazvania, zaslujila si gi!



carpe diem... noctumque

Тема Също и "ходещ бонбон",нови [re: sunrise]  
Автор Rainbow_bs (анти-потребител)
Публикувано27.02.01 16:36



а по-рано и "една от божествените инкарнации в бебешки образ" и още безброй други. Всеки път като я видя и все нещо смахнато ми хрумва в главата. Най-обичам да й припомням, че е дете с божи знак... В Бележки ще ти обясня.

Познай кой!

~ ~ ~\____/~ ~ ~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.