Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Леко стреснатанови  
Автор Birdy (непознат)
Публикувано09.02.01 22:22



Моето момченце е едва на 6 месеца и някак си досега не се бях замисляла за такива неща като джобни пари, момичета и т.н. А ще се наложи и за това да мисля нататък. И как ще се справя ??? Кой знае каква майка ще стана, ужас.
Дали когато ми дойде времето да се притеснявам за тези проблеми ще ми е по-лесно понеже съм понатрупала опит ? Не знам. Просто ме ужасява мисълта, че всичко което правя отук нататък ще има влияние върху оформянето на характера му. Толкова е страшно да си родител !
А сега ми е толкова приятно с него - по цял ден се хилим и си гукаме, учим се къде е лампичката и да даваме боц :)) Обаче по-нататък ... бррр !

Очаквам да ме успокоите, ей, да не ме стреснете повече :))))))))

Поздрави!



Тема Re: Леко стреснатанови [re: Birdy]  
Автор2deca (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 02:00



Zabravi neshtata kato djobni pari i momicheta. Purvo e mnogo rano, vtoro kato mu doide vremeto shte si doide ot samosebe si
Shtom si obichash deteto i jiveesh za nego vsichko shte e nared, dori atomna bomba da padne



Тема Re: Леко стреснатанови [re: 2deca]  
Автор CWETY (непознат )
Публикувано10.02.01 19:51



Не е неовходимо да мислим за някои неща, преди да е дошло времето им.
Преди момичетата и джобните, ще трябва да решавате редица въпроси като обелени колене, скъсани дрешки и книжки, любими играчки /или липсата натакива/, любими храни и много много други.
Но и тези въпроси не са толкоз важни, колкото простото общуване с детето Ви, нещо за което си заслужава да си губите времето.

Дерзай!




Тема Re: Леко стреснатанови [re: CWETY]  
Автор Birdy (непознат)
Публикувано11.02.01 20:38



Май наистина е така. Преди се притеснявах как ще го науча да яде с лъжичка - научи се, после как да го приспивам и т.н. Всичко си идва в движение засега, просто исках да съм сигурна, че и занапред ще е така.
Мерси и позрави!



Тема Re: Леко стреснатанови [re: Birdy]  
Авторoktim (Нерегистриран)
Публикувано11.02.01 23:49



Не се притеснявай. Само много го обичай. Дъщеря ми е на 19 години, а синът ми на 16. И това са най добрите ми приятели. Независимо от всички превратности които трябваше да изживеем, ние останахме добри хора. И много се обичаме, без да се притесняваме за джобните. Те просто идват. Бог да те благослови теб, детето и баща му!





Тема Re: Леко стреснатанови [re: Birdy]  
Автор EVTUXUA (непознат )
Публикувано12.02.01 08:41



Напомняш ми времето когато аз бях млада майка. Изпитвах същите страхове.Имах чувсвото, че немога да се справя с тази голяма отговорност. Но с времето този първоначален стрес отмина.Грижи се само да е живо и здраво - всичко останало се нарежда с времето само.





Тема Не се стряскай!нови [re: Birdy]  
Автор Tъpтeй (член)
Публикувано12.02.01 08:46



Още си много далеч от всички тези проблеми. Радвай се бебето, защото децата са най сладки до 4 г. След това започват да стават малко по малко самостоятелни и ...



^0-0^

Тема И квооооонови [re: Tъpтeй]  
Автор Xypodilec (член)
Публикувано12.02.01 08:51



?



Тема Хиподил!!! [re: Xypodilec]  
Автор Tъpтeй (член)
Публикувано12.02.01 08:56



Като се ожениш и ти отраснат децата ще разбереш. Жената изрично каза да не я плашиме.


Вече съм се цанил да им стана кръсник /на твоите деца/, сигурно си видял?

^0-0^

Тема Re: Връчва се със завист..нови [re: oktim]  
Автор CTPEЛEЦ (непознат )
Публикувано12.02.01 11:02



Лично аз не оспях да се сприятеля с децата си. Опитвах разни пътикща, но не се получаваше. Майка им се справи по-добре в това отношение и тя им е "душеприказчика", но според мен, в едно семейство винаги на единят родител се пада "полицайската" роля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.