Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Задължително на 5 годинки - ученик ? !  
Автор Vibudhi (минаващ)
Публикувано10.06.10 10:01



Задължително на 5 годинки - ученик ? !:
Отделянето на малките деца от майките им през първите 7 години има изключително негативно влияние върху тяхното здраве, умствено и физическо и се отразява върху целия им живот! Такива деца са емоционално по-нестабилни и неуверени всебе си. Учените казват това.
Защо 95% от децата и родителите да страдат заради другите 3- 5% които не знаят добре Бг език?
Това е поредния данък "език" въведен от сегашното правителство с цел събиране на пари!

Всички деца които се нуждаят от допълнително изучаване на Бг език могат да посещават занималния от 1-ви до 4-ти class.
Къде е свободата на родителите да изберат кога детето им да започне училище, в зависимост от психологическите и физически качества на децата им? Преди те имаха 1-2 год. възможност за избор. Нашите родители като са започвали училище на 8 год. възраст да не би да са изостанали интелектуално?
Стресът от училището, дисциплината и ранното отделяне от майката, е огромен за психиката и физиологията на малкото дете. Съзидателноста в игрите на децата спада с 15-20% след започване на 1-ви class! /Изcледване на учени/



Тема Предучилищна!нови [re: Vibudhi]  
Автор parvaty (вождиозНа)
Публикувано11.06.10 07:00



Това ще рече, че ще уплътнят часовете на даскалята, първо, и второ - ще подготвят децата за училище!

Първо, и второ - децата така или иначе са в градина до 6, какво пречи да посещават занималня? Те и сега учат буквичк и пеене, ходят на рисуване и английски (или, поне моето посещава такива часове, за които и без друго плащам допълнително!). Не виждам основания за притеснение! Между другото, забелязал ли си колко са пълни крайблоковите кръчми (наричам трафопостовете със пластмасови маси и съмнителна кухня така, понеже не се сещам за по-подходяща дума!) вечер, и как децата щъкат между пияндетата от блока и пафкащите си майки до 23 посред нощ??? На българите им трябва повече възпитание, прави са от образователното министерство!



Тема Re: Предучилищна!нови [re: parvaty]  
Автор blaga_n (Hamster God)
Публикувано11.06.10 08:35



Сега нали защото обичате да гледате другите, ще ви кажа, че по английски учихме как в Англия е задължително от 5 години да тръгват. Нормално е...Аз от 5 годишна ходих на предучилищна ^^ Няма да учат нищо сложно, числата до 10, примерно, азбуката, да четат, нещо, което повечето първокласници всъщност не могат. Особено тези, които седят вкъщи по цял ден и ги разлигавят. Така трябва, не се оплаквайте ^^


ニヨニヨ

Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: Vibudhi]  
Автор kakataМодератор (221B Baker Str)
Публикувано12.06.10 15:37



Сперед мен на децата нищо няма да им стане ако се научат рано да се сближават и да общуват с връстниците си, да изграждат дневен режим, да се вписват в схема и да се учат на ред и отговорности.
Повечето деца, отглеждани от майките си до седемгодишна възраст нито се научават да пишат и четат, а ако научат това се държат като диваци в първи клас. Вашата теория обслужва най-вече мързеливите майки, на които не им се работи, и които ползват децата за оправдание, за да ги издържа някой.
Освен това, от личен опит, както казва и уважаваната Парвати, майките вместо да гледат децата ги оставят в градинката и се закотявт в кафето, и така по цял ден.



Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: Vibudhi]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано12.06.10 22:39



Това е поредната безумна идея според мен, защото децата са различни-по-будните, може би биха се вписали в идеята, но тези деца, които не са толкова будни как биха се справили? Но, и в двата случая не мога да го приема. Не смятам, че това е много разумно.



Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: dama_spatia]  
Автор blaga_n (Hamster God)
Публикувано14.06.10 10:50



Ми като не са будни тъкмо ще се поразбудят малко <.<


ニヨニヨ

Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: kakata]  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано14.06.10 17:13



Не е въпросът за учене на ред и отговорност, букви, числа и пр. Децата трябва да са колкото е възможно по-отрано и колкото е възможно по-дълго надалеч от родителите си, за да не се занимават те с грижи за тях - какво излишно губивреме! - та да могат родителите да се концентрират върху най-важната си мисия в живота: да бачкат, да бачкат и пак да бачкат.

Има, разбира се, и някои допълнителни предимства. Вземете детето, пъхнете го от първата му година в ясла, после в градина, после в училище и т.н. - ами да, ще си изгради навици за дисциплина, работа в екип, послушание и покорство. Никаква свобода, никакво лично време и лично пространство, по възможност никаква индивидуалност. Ще израсте като добра бурмичка, която ясно съзнава, къде и е мястото - в червата на голямата тракаща машина.



Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: Orнeдишaщ]  
Автор 3лия Xaмcтep (Hamster God)
Публикувано14.06.10 19:57



Лол ми бачкайте. Смешно е на 10 години да си и майка ти да седи вкъщи защото я е страх да те остави сам~


ニヨニヨ

Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: 3лия Xaмcтep]  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано16.06.10 11:42



Смешно ли ти е? Иди във великите и напреднали USA, там да си оставиш хлапето само в къщи в повечето щати е забранено със закон, и то не до 10, а до 12 години.
Светът е тръгнал към идиотия и пълна провала; интересно, докъде ще стигне.



Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: Orнeдишaщ]  
Автор 3лия Xaмcтep (Hamster God)
Публикувано16.06.10 13:42



Ми хубаво, разлигавяйте ги и после се чудете защо изкарват двойки във втори клас ^^
Как децата няма да са тъпи като мама/тати/уатевър ги дундуркат до 10 клас егати?! Като не могат да слушат и да с еконцентрират и знаят, че всичко им се разминава, включително и ученето, става зле. А великите и незаменими щати аз нямам нищо против тях. Но в Ю Кей, е задължително, пак ви казвам, след като пак решавате да гледате другите държави~
В Щатите, извинявайте, учат нашата математика за шести и седми клас в осми ^^ И 2/3 не се справят.
Но след като предпочитате да си гледатете "заспалото" детенце докато стане на 10 и после да смучете детски, вместо да работите, след като можете, както правят обикновените хорица, давайте. ^^ Но аз и повечето ми познати бихме се смели на такива дегенерати като вас <3
Пийс офф и със здраве ^^


&#12491;&#12520;&#12491;&#12520;

Редактирано от 3лия Xaмcтep на 16.06.10 13:45.



Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: 3лия Xaмcтep]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано01.07.10 13:42



Добра идея е на 5 да тръгват.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: dama_spatia]  
Автор .:Raindrop:. ()
Публикувано24.09.10 15:16



По същата логика, как биха се справили после в първи, втори, трети клас. А в пубертета? А като свършат училище?

Братовчед ми се роди във Франция. Там тръгна на придучилищна (между другото наричат си го направо училище, без това да ги притеснява) не на 5, а на 3 годинки. И щом за 3-годишно дете не е стрес, какво сме ги зажалили 5 годишните.

На децата им е интересно! За родителите е трудно да се отделят от тях, не обратното.



Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: .:Raindrop:.]  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано10.11.10 21:16



Последно гледах информация - на 5 години се тръгва на задължителна 2-годишна предучилищна подготовка.
Нищо против нямам да се тръгва на 5 на училище (не предучилищна, а училище). Даже съм много "За".
Интересно ми е обаче защо точно 2 години е тази предучилищна и още ми е интересно защо не мога да си пусна директно детето на училище.
Социални контакти, работа в екип и други за мен са пълни измишльотини. Детето или играе с другите деца, или не играе. Каква работа в екип сънуват тия хора...
И работата в екип никога не ни е споряла особено, нищо че сме ходили на ясла, детска градина, после от 6-годишни на училище и тъй нататък. Винаги всеки гледа да прецака другачето по чин, по масичка и по бюро в работата.
И какво точно биха научили децата за 2 години предучилищна подготовка? Елементарните неща като писане на букви и смятане до 10? Аууу, да не ги претоварим, сакън. А после почва интересното - предмети на рояци, кой от кой по-фрашкани с непрактикуема теоретична информация. А те се загрижили децата да влязат "с основа" в училище.
Ама нали затова е училището, да даде основа? Тогава предучилищната е основа за основата. Т.е. манджа с грозде.

***
пол - ж (да не се бърка с кифла)

Молим те,престани, да слагаш, запетая, на всяка, дума.

Редактирано от onnellinen на 10.11.10 21:18.



Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: onnellinen]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано11.11.10 16:26



Може би не точно работа в екип, а по-лесна социализация, макар че познавам доста интровертни хора, които са ходили на детска градина, но има неща от характера, които слабо се променят.



Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: Vibudhi]  
Автор Cirrus (пристрастен)
Публикувано20.11.10 10:41



попадна ми нещо от нета:
(вижте колко са умни сега децата!)


Учителката на първи клас мис Нилъм (28 години) имала проблеми с един от учениците си.Тя попитала:
- Какво има, момчето ми?
- Твърде съм умен за първи клас. Сестра ми е в трети, а пък аз съм по-умен от нея! Мисля, че аз също трябва да уча в трети. – отговорил ученикът.
За мис Нилъм това било прекалено и за това тя повела момчето при директора. Докато то чакало в приемната, тя обяснила на директора ситуацията. Решение било намерено – директорът щял да направи тест на момчето и ако то не може да отговори на някой от въпросите, ще трябва да се върне в първи клас и да се държи добре. Мис Нилъм се съгласила.
Момчето било въведено в кабинета на директора, обяснили му условията и то се съгласило да мине теста.
Директорът: "Колко е 3 x 3?"
Момчето: "9".
Директорът: "Колко е 6 x 6?"
Момчето: "36".
И така ставало с всеки въпрос,
на който, според директора, един третокласник трябва да знае отговора. Тогава директорът се обърнал към мис Нилъм и казал:
- Мисля, че момчето може да премине в трети клас.
Мис Нилъм обаче казала, че има още въпроси. Момчето и директорът кимнали в знак на съгласие и тя започнала:
- Какво има кравата 4 броя, а аз само 2?
- Крака – след кратка пауза отговорило момчето.
- Какво има в твоя панталон, което няма в моя?
- Джобове – бил отговорът.
- Започва с К и завършва на С, космато, продълговато, вкусно, с белезникава течност вътре?
- Кокос.
- Твърдо и розово, когато влиза и меко и лепкаво, когато излиза?
Директорът леко пребледнял, стегнал се, очите му се облещили и едва се сдържал да не изпревари отговора...
- Дъвка.
- Какво мъжът прави изправен, жената седнала, а кучето на три лапи?
Сега вече очите на директора здраво се оцъклили, но преди да каже нещо, ученикът го изпреварил.
- Подава ръка
- Сега ще задавам въпроси от типа: „Кой съм аз?", става ли?
- Аха.
- Ти пъхаш в мен своя кол. Връзваш ме, за да ме вдигнеш. Мокря се преди теб?
- Палатка.
- В мен влиза пръст. Търкаш ме и въртиш, когато ти е скучно. Най-добрият мъж ме получава пръв?
Директорът е много обезпокоен, напрегнат и е принуден да глътне голяма порция коняк.
- Венчален пръстен.
- Мога да бъда с различни размери. Когато не ми е добре, капя. Когато ме издухваш ми е добре.
- Нос.
- Имам твърдо тяло. Моят връх пронизва. В движение треперя.
- Стрела.
- Коя дума започва с "F" и завършва с "K" и означава много жега и вълнения?
- Firetruck (Пожарна кола).
- Коя дума започва с "F" и завършва с "K" и ако това нещо го няма, си принуден да работиш с ръце?
- Fork (Вилица).
- Имат го всички мъже, на някои им е по-дълго, отколкото на другите. Мъжът го дава на жена си след сватбата?
- Фамилия.
- Кой мъжки орган няма кости, има само мускули и вени. Той пулсира и отговаря за правенето на любов?
- Сърце.
Директорът с облекчение въздъхнал и казал на учителката:
- Изпратете го в Кеймбридж! На последните 10 въпроса аз самият отговорих неправилно!!"












Редактирано от Cirrus на 20.11.10 10:43.



Тема Re: Задължително на 5 годинки - ученик ? !нови [re: Vibudhi]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано28.01.12 23:42



не знам как е правилно, това изглежда е спорен въпрос,
мога само да кажа това, което знам от опита си -
в детската градина така яко са ме разболяли, че едва съм оцеляла, съответно майка ми ме е спряла от градина и после директно в първи клас - спомням си, че с голям интерес го очаквах, ама никой не беше се сетил да ми каже, че като се ходи на училище трябвало да се учи и така аз си ходя, оглеждам госпожите как изглеждат, с какво са облечени, какви пръстени имат - ей такива неща

смешно ми е сега, като се сещам и така, гледам си аз, щот ми е скучно, а те си говоряяяят, ама кой да ги чуе, докато накрая учи Родна реч - огроооомно за мен тогава стихотворение наизуст за утре! - е, помня голям шок ми беше... така изведнъж разбрах, че училището хич не било хубаво нещо, съответно разбрах, че някой дотогава ме е лъгал, убеждавайки ме в противното...
е, от днешна гледна точка не се учудвам за лъжите - родителите ми явно и досега така си разбират живота и така си го живеят...




Тема Тук в Американови [re: blaga_n]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано16.03.12 01:59



Е задължително.
Заниманията са от 8.15 до 2.30 !!!!!!!!!
Подготвят ги за 1-ви клас.На края трябва да могат да четат и смятат до 10 например.
Сега дъщеря ми е 1 -ви клас на 6 години и чете Том Сойер !!!!!!

Това аз съм го чела на 10 !



Тема Предучилищна!нови [re: parvaty]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано21.01.21 04:30





УВОД

ЙОЗЕФ ГЕББЕЛЬС. ОСОБАЯ ПАПКА

подпис:
ПОВТОРЯЮ – ПОВТАРЯМ И ОБЯСНЯВАМ:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
ВСИЧКО Е ЛИЧНО.




ЧЕТЕТЕ ТЕМАТА И ПОПИВАЙТЕ КОЛКО НАВИТИ ИМА ДА ВИ ОПРАВЯТ.
АЗ СЪМ САМО ЕДИН ПРЕВОДАЧ НА КРАДЕНА И РАЗПРОДАВАНА ОТ ВАС КЛАСИФИЦИРАНА ИНФОРМАЦИЯ И ДЪРЖАВНИ ТАЙНИ НА ДОСТА ПОВЕЧЕ ОТ 7 ДЪРЖАВИ.
СИГНАЛ ЗА ЯДРЕН ТЕРОРИЗЪМ Е ПОДАДЕН ОТ МЕН НА ИНТЕРПОЛ ОЩЕ ПРЕЗ 2012 ГОДИНА и си въобразяват 4е безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата ПАН-е-в-РИТМ-и-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.

Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от ваc с вашите тъпи морални ценности.
У лево!
/]
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте написах видеата.
МАСЛИНКИ БЪРЗО ИЛИ ХАПОВЕ.. not for me.
Allah is very angry.
Той ме опази да не полудея когато гледах Червената линия - филма за Сирия.
Споделям много лично преживяване.

Видеотеката ИДИЛи4на.


Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.
Сволочите те. ПШЛИ ВСЕ В БАНЮ! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от ваc с вашите тъпи pseudo-морални ценности.
У ЛЕВО!
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо.oooo ooooooooooo.. и т.н.


Тема Re: как се прави ПАНкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор TITANIK77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за КОСОВО инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте ведеата.

*гот ми е*
Видеотеката ИДИЛ-ична.
Честито!

[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




УВОД
ЙОЗЕФ ГЕББЕЛЬС. ОСОБАЯ ПАПКА

подпис:
ПОВТОРЯЮ – ПОВТАРЯМ И ОБЯСНЯВАМ:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
ВСИЧКО Е ЛИЧНО.




ЧЕТЕТЕ ТЕМАТА И ПОПИВАЙТЕ КОЛКО НАВИТИ ИМА ДА ВИ ОПРАВЯТ.
АЗ СЪМ САМО ЕДИН ПРЕВОДАЧ НА КРАДЕНА И РАЗПРОДАВАНА ОТ ВАС КЛАСИФИЦИРАНА ИНФОРМАЦИЯ И ДЪРЖАВНИ ТАЙНИ НА ДОСТА ПОВЕЧЕ ОТ 7 ДЪРЖАВИ.
СИГНАЛ ЗА ЯДРЕН ТЕРОРИЗЪМ Е ПОДАДЕН ОТ МЕН НА ИНТЕРПОЛ ОЩЕ ПРЕЗ 2012 ГОДИНА и си въобразяват
4е, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.

Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от ваc с вашите тъпи морални ценности.
У лево!
/]
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте написах видеата.
МАСЛИНКИ БЪРЗО ИЛИ ХАПОВЕ.. not for me.
Allah is very angry.
Той ме опази да не полудея когато гледах Червената линия - филма за Сирия.
Споделям много лично преживяване.

Видеотеката ИДИЛи4на.


Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.
Сволочите те. ПШЛИ ВСЕ В БАНЮ! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от ваc с вашите тъпи pseudo-морални ценности.
У ЛЕВО!
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо.oooo ooooooooooo.. и т.н.


Тема Re: как се прави ПАНкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор TITANIK77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за КОСОВО инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте ведеата.

*гот ми е*
Видеотеката ИДИЛ-ична.
Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.