Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Абенови  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано25.09.09 17:06



всички ме юркат да раждам

не, че не искам, ама честно казано с времето все повече ме е страх

гледах по Реалити някакви заснети раждания и ми се изправи косата и общо

взето колкото повече се просвещавам за подробностите около цялата работа,

толкова повече я отлагам във времето и незнам накрая наистина може да

стане късно... то ясно, че всичко е съдба и не можеш да избягаш, ама защо

всички са решили, че едва ли не ако не родя сега после нямало да мога и

разни такива, само ме стресират...

не съм престаряла, имам още няколко годинки до критичните 35, аман значи,

а кажете ми правилно ли е и вие лично бихте ли се бъркали така на някой в

личния живот да му казвате дали да ражда или да не ражда и кога точно

трябва да роди!



THE WORLD IS MINE

Тема Re: Абенови [re: TRlNlTY]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано25.09.09 23:54



Това си е твоя работа. Бъркат ти се защото всеки различно разбира обичта. Може да са искрени и наистина да те обичат. А може просто да са злобари.

Можеш да родиш на всякаква възраст ако си под лекарски контрол. Не е невъзможно ако си здрава. Няма нищо страшно да си майка, както и в това да не си.



Тема благодаря тинови [re: *Paл*]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано26.09.09 13:50



звучиш толкова правдиво и успокоително

наистина си слънчева!



THE WORLD IS MINE

Тема Re: Абенови [re: TRlNlTY]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано26.09.09 18:34



Не знам защо всякакви документални и игрални филми сякаш имат за цел да плашат бъдещите майки.


Колежката ми беше ужасно стресирана, когато забременя (непланирано), отне ми месец и половина да я успокоя и да я уверя, че раждането не е оня кошмар, който е виждала по телевизията.
Е, роди дъщеричка, не беше никак страшно.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Абенови [re: DaCat]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано27.09.09 15:27



От години ме кандардисват за сърдечна операция. Гледах такава по "Дискавъри". Ужасих се. Направо не е за вярване, че наричат тази касапница "лекуване". Убедена съм, че един ден след няколко хиляди години /примерно/ медиците ще са на моето мнение.



Тема Re: благодаря тинови [re: TRlNlTY]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано27.09.09 15:30



Това е естествен физиологичен процес /макар, че като раждах проклинах цялото мъжко съсловие/.

Грижи се за себе си и всичко ще бъде на ред. Много любов!



Тема естествен, аманови [re: *Paл*]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано29.09.09 12:22



понякога всичко може да се обърка



THE WORLD IS MINE

Тема зависи [re: *Paл*]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано29.09.09 12:34



от това точно каква е операцията

понякога просто е наложително да я направиш, за да подобриш състоянието си и да живееш един по-пълноценен и по-дълъг живот

кофтито в нашата мила родина е само, че ако искаш всичко да ти е наред трябва да се "приготвиш за изваждане", както казва една приятелка, т.е., да можеш така да си платиш, че да си сигурен, че ще ти обърнат нужното внимание... жалко наистина, но факт - хората тук са бедни и подкупни, такъв е животът...

същото знам и за ражданията - който не си е платил на доктора, съответно - нула внимание и всички останали последствия от това...

THE WORLD IS MINE

Тема Re: зависинови [re: TRlNlTY]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано29.09.09 21:02



Да, за съжаление е така. Но те не са бедни. Поне според моите критерии. Не ми се говори за тях. Аз ще си остана такава каквато съм.





Тема Re: Абенови [re: TRlNlTY]  
Автор kakataМодератор (221B Baker Str)
Публикувано20.10.09 13:04



Раждай и не гледай риалити. То само ще си стане. Ако пък не си готова да ставаш майка и имаш други приоритети, отложи. Ако по принцип си решила да имаш свои биологични деца, не отлагай много, да не изпуснеш естественето, а да чакаш на опашката за асистирано зачеване.
И пакти казвам, не гледай раждания на живо, тъпо е. Естествен биологичен процес, но не е красив.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.