Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 24.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема На вниманието на всичкинови  
Автор ofikata (разлистена)
Публикувано24.02.09 08:12



Дали Вашата непълнолетна дъщеря не ползва сайт за запознанства?Админите в сайта Aha.bg.не ги притеснява факта,че в сайта им се регистрират 14,15 годишни момичета и публикуват свой снимки там.Едва когато се случи нещо непоправимо се питаме как е станало.Какво общество сме ние?Няма ли някой да потърси сметка на тези админи и модератори на подобни сайтове?

Никога не казвай-НИКОГА!



Тема Re: На вниманието на всичкинови [re: ofikata]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано24.02.09 10:14



Споко, за модерната хирургия непоправими неща няма



Няма да й падне цената на момата.

Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: На вниманието на всичкинови [re: Изyмeн]  
Автор ofikata (разлистена)
Публикувано25.02.09 11:56



Браво на теб,нотогава няма да е нужна хирургия а балсаматор за съжаление

Никога не казвай-НИКОГА!



Тема Re: На вниманието на всичкинови [re: ofikata]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано26.02.09 15:20



Сайтовете са много по-безопасни от дискотеките.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: На вниманието на всичкинови [re: Изyмeн]  
Автор ofikata (разлистена)
Публикувано26.02.09 15:52



Да съгласна съм,че в дискотеките е така.Аз съм на 23,не някоя закоравела сухарка леличка,но не мога да се съглася с допускането на малолетни в подобни сайтове.Оставам твърдо на мнението си и искам да се обърне внимание на това.То обаче едва ли някой ще го направи

Никога не казвай-НИКОГА!



Тема Re: На вниманието на всички [re: ofikata]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано27.02.09 01:24



Че на 23 не ти ли е малко рано да си с толкова консервативни възгледи? Сайтовете са най-малкия проблем. Аз поне досега не съм чул нищо лошо за някой от тези сайтове.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: На вниманието на всичкинови [re: Изyмeн]  
Автор ofikata (разлистена)
Публикувано27.02.09 08:20



Глупаво е да споря с теб.Не сам консервативна.мнението си е твое.

Никога не казвай-НИКОГА!



Тема Re: На вниманието на всичкинови [re: ofikata]  
Автор Samolet 5 (непознат )
Публикувано28.02.09 08:54



Дали ще е аха, сладур, флиртче, фейсбук или просто някой блог сайт децата имат нужда да се показват голи. В тяхното общество това е важен елемент от социалният живот. Все още не съм чул момиче да бъде изнасилено с виртуален секс или пък да бъде убито в чата. Това, че си показва прелестите си е лично нейна и на родителите и работа. Така са я възпитали - така прави. Какво прави през останалото време когато не си публикува голите снимки е по важното. Ако тя е К****ва .. и със и без снимки все ще си го намери някъде - било то да бъде изнасилена или ... каквото там.

Но тук усещам друг проблем. Ти си на 23 и ... си засенчена от младите красавици на по 15 със страхотни тела и фигури, пък и форми и ... не можеш да си намериш някой да те огрее ;) Малките са лесни, непретенциозни и всички искат тях. Свежа плът. А ти - на сухо. И затова да изгоним децата от сайтовете за запознанства, че току виж някоя пенсия се е излъгала ;)



Тема Re: На вниманието на всичкинови [re: Samolet 5]  
Автор ofikata (разлистена)
Публикувано28.02.09 15:50



хахаха,а ти виждал ли си ме?Защо мислиш,че ме засенчват?А това го пейстнах,защото ограбиха жилището на моя съседка,точно защото дъщеря й е дала адреса си на такива непознати точно в този сайт.Не виждам защо толкова грубо се отнасяш с мен?Относно греенето....бъди спокоен има кой да ме огрее



Никога не казвай-НИКОГА!

Тема Re: На вниманието на всичкинови [re: ofikata]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано01.03.09 19:32



хаха...Не усещаш ли, че ядосваш двама педофили?! То какво друго да си помисли човек, когато жива ожалват 23- годишна жена?!!

Евтини жени и мъже има на всяка възраст( не са само 15- годишните- просто те са само по- лесно манипулируеми- това е вярно)

ofikata, поставила си мн. важен въпрос! Трябва ли някой да опазва безмозъчните тийнейджъри(ки), които лесно могат да свършат, като труп в канавката?!...и ако модераторите не допуснат да си правят профили 15- годишни в тези сайтове, дали това ще помогне?! Според мен ще бъде някаква помощ, но основната грижа си остава на родителите ,на обществото и"ценностите",които то налага..




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.