Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Марихуана и децанови  
Автор Бoko ()
Публикувано15.09.08 17:39



Голямото ни дете е вече на 14 години, момче. Ние и двамата с жена ми от време на време пушим марихуана, сред по веднъж месечно. Иначе не пием и не пушим цигари.
Та се чудя нещо. Синът ни казва, че никога не е пушил трева. И си мисля, че е по-добре някой път през почивните дни да вземем да му дадем да пуши с нас малко трева. Просто да види как е. Все пак, според мен, е по-добре отколкото да го учат на улицата или разни дилъри да му тикат някакви непроверени боклуци в ръцете.
Та какво ще кажете вие за тази моя идея? Или може би е още малък за пушене на трева и му трябва оше някоя и друга година.





Тема Re: Марихуана и децанови [re: Бoko]  
АвторTaти (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 15:16



Циганетата просят и крадът от 8 годишни. Правят секс от 10-12. Пият от 1-2 клас. Не виждам причина да не дрогирате детето. Все пак е на 14. Време му е. На тази възраст повечето циганки са родили по 1-2 деца.
След като е ценност във вашето семейство да се използват наркотици - не виждам защо да не го научите. На 14 ще е по 1 път месечно с вас на 18 ще е всеки ден. Нали му е харесало.
Ако трябва да спазваме законите - това е престъпно деяние. Все пак сме в България. Детето е ваше и ако искате да го накълцате на кайма - никой не може да ви спре. Всичко е въпрос на интелект и култура.



Тема Re: Марихуана и децанови [re: Бoko]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.09.08 15:32



по-добре му обяснете, че това до нищо хубаво не води, че ще земе да му хареса. Почакайте го поне да стане на 16-17 години, що ще му наливате тая шитня в главата?

Queen's only

Редактирано от Last Roman на 16.09.08 16:18.



Тема Re: [re: Бoko]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано16.09.08 15:39



Много се надявам това да е просто една гнусна шега.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re: Марихуана и децанови [re: Бoko]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано17.09.08 14:16



А ние пием и пушим , поне единия от нас , без да се дрогираме , викаме на детето да дойде да ни прави компания, да жулне една ракия или водка , по изпие с нас 2 кани вино , а то не ще ! Да се чудиш направо ! Кой знае на каква ментелива пиячка ще попадне извън вкъщи ! Срамота направо!



Тема Re: Марихуана и децанови [re: Гълъбицa]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано17.09.08 14:25



другия път като дойда у вас, ще го накарам насила да изпие една чаша вино /инак ще му порна корема с гладиуса/.



Queen's only


Тема Re: Марихуана и децанови [re: Бoko]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано18.09.08 10:16



Хванете и го заведете в едно тату студио, пък го нашарете цялото и му забучете и пиърсинги околовръс.
Пич ще става все пак.



Тема Re: Марихуана и децанови [re: Бoko]  
Автор one - eyed cats club (Quadrophenia)
Публикувано26.09.08 16:38



според мен е хубаво да стигне по естествения път до тревата, а не да се предлага на детето на тепсия - макар че така е мн вероятно то да се откаже от нея като е на 17-18-19-20, което е мечтата на всички погнусени родители, които никога няма да пробват този пособ

.
още повече, че на 14 чисто физиологически организмът (на европейците поне) не е подготвен и със субстанциите (никотин, етилов алкохол, трева) трябва да се почне чак към 16-тата година по мое мнение - заради развитието на тялото и съзнанието, защото на 16 децата може да са в дивия пубертет, но някъде отдолу сякаш почва да прозира някаква личност, която ще се запази до края на живота (ако няма мн животопроменящи моменти).
според мен най - доброто, което можеш да направиш е да го запознаеш с ефектите и последствията от ползването на всичките субстанции - от никотин и алкохол до кетамин и кокаин. и да му покажеш филмче на хероинов наркоман. това трябва да го държи далеч.

п.п. малко съм неприятно изленадан от отзвука на това мнение, убеден съм, че тайно някой от вас направо искат да пратят боко в клетка.
но обществото в бг си е такова още, малко незапознато.



Тема Re: Марихуана и децанови [re: Бoko]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано13.10.08 19:38



Явно вече е време. И да му обясните, че не е добре да пие алкохол и да пуши, че ефектът може да е неочакван, пък ако изпуши и малко тютюн... На 14 не е рано. Всичко с мярка разбира се



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Марихуана и децанови [re: Last Roman]  
Авторbored (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 14:03



на 16-17 ако го не е запознат вече ще дъни амфети/кока/квито боклуци му продатат :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.