Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ВЪШКИ !!!нови  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 12:15



Осем годишната ми дъщеря ни ги донесе.
Косата и е дълга и много гъста. Кошмар!
Моля, дайте ми съвет за ефективни мазила и средства!



Тема Re: ВЪШКИ !!!нови [re: пипи]  
Автор бяcнa_cъм (сърцАта)
Публикувано09.06.08 12:20



...бягай бързо в аптеката- там ще ти кажат най- добре..намажи се й ти, сигурно и на теб е метнала..няма страшно, не е нужно да й режеш косата, но ще има доста да си играеш, докато я почистиш после...



Тема Re: ВЪШКИ !!! [re: бяcнa_cъм]  
Автор pipi_ (непознат )
Публикувано09.06.08 12:33



Метнала се е със сигурност и не само на мен ами и на баба и, която само ходи и повтаря "Боже, боже на 60 г. какво чудо ми дойде "до главата"! Слава Богу мъжа ми и голямата ни дъщеря за сега са "чисти".
Мазахме се с Виприн-шампоан цялата фамилия и се пощим взаимно вече два дена.
Ужас!
Исках да Ви питам за изпитани ефикасни средства и колко често могат да се употребяват.
Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли!



Тема Re: ВЪШКИ !!!нови [re: pipi_]  
Автор бяcнa_cъм (сърцАта)
Публикувано09.06.08 12:39



..ами.. беше много отдавна, когато и на мен дъщерята донесе и не си спомням, но със сигурност газ, мас и нам кво си не помага!!! Затова ти казах да идеш до аптеката. На шишенцата си пише как се употребява/ помня, че не взех задължително най- скъпото/, но се продължава и после с мазането.



Тема Re: ВЪШКИ !!!нови [re: бяcнa_cъм]  
Автор pipi_ (непознат )
Публикувано09.06.08 12:44



Благодаря за подкрепата!
Стискайте палци!



Тема Re: ВЪШКИ !!!нови [re: pipi_]  
Автор бяcнa_cъм (сърцАта)
Публикувано09.06.08 12:50



...сега се усмихвам, но бях и аз като теб..не бях виждала въшка или гнида..ужасно е наистина..ще се справите, няма страшно

..верно на мъжете не им се меткат



Тема Re: ВЪШКИ !!!нови [re: pipi_]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 12:50



здрасти знаи или си вземи КУПРОЛ или си направи една бабишка но много ефикасна рецепта която е - МАС, ГАС И ОЦЕТ мажи се и се опакова в наилон седи се между 2- 3 часа и после се къпи а ако имаш възможност да се преспи с него ще е най добре едонствения недостатък е че после до две три миенета на косата се осеща миризмата от газта но не е кой знае какво и е напълно безвредно даже понякога си правя маски на косата с мас и гас а и после със ситен гребен навиваш вълнена прежда и сресваш косата многократно и вече след това се почва да се чисти на ръка понякога се изчиства на 50% само с гребена и съответно трябва да го почистваш като се напълни а и изпри калъвките и чаршафите и после ги изглади за да не остане нещо по тях



Тема Re: ВЪШКИ !!!нови [re: пипи]  
Автор _Meдeя_ (може би)
Публикувано09.06.08 12:58



И моята дъщеря на времето много ми носеше, бях се видяла в чудо, на всичко отгоре ми я връщаха от градина за недоопощени умрели гниди, а ние нямаме баби и трябваше да я вземам на работа ... кошмар


Пробвала съм какво ли не, най-доволна останах от Виприн, така че според мен не си сбъркала. Него го има и като лосион, като се очистите, вземи си от него и след всяко къпане втривай по малко в мократа коса. Откак почнах да правя така, повече въшки не съм виждала у дома.
Успех!



Тема Re: ВЪШКИ !!!нови [re: пипи]  
АвторПeпa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 13:41



и аз имах подобен проблем, но не с моите деца, а с чуждите.Казвам чуждите, защото работя като учителка в детска градина.Децата се въртяха все около мен, прегръщаха ме,и аз им отвръщах със същото.Докато един ден неразбрах, че са ме накачили с въшки.Изпаднах в ужас и веднага приложих бабишката рецепта-газ, мас и оцет в равни количества.Не си спомням дали съм спала с тази маска, защото това беше преди 10г., но я прилагах. И след това следваше пощене, защото и мъртвите въшки трябва ад се махат. Имах дълга коса тогава. Успях да се отърва, макар и това да ми костваше много усилия. Добре, че не накачих никого вкъщи.Оттогава, слава богу, да чукам на дърво, такъв проблем не съм имала. Да вметна, че не съм купувала никакви лисиони от аптеката. Всичко, което прилагах беше тази бабешка рецепта. Мисля, че не е лошо мъничко да подстрижеш косата на дъщеря си.



Тема Re: ВЪШКИ !!!нови [re: _Meдeя_]  
Автор pipi_ (непознат )
Публикувано09.06.08 14:06



Тоя Виприн мирише отвратително, но няма начин.
Благодаря за подкрепата!
Бъдете здрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.