Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 19.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Все още съм объркана.....нови  
АвторБOЛKA (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 00:16



Благодаря на всички,благодаря...Балът беше на 23 май, тя беше много красива, а аз много развълнувана.Не бях на себе си-всичко мина добре,доидоха всички приятели на семейството.проявих търпение, но усетих, че тя не е така увлечена и си позволих да й кажа, че усещам, че не е влюбена,че когато човек залага името и чувствата си трябва да мисали. Заспах в нейната стая, тя се прибра в 6 часа сутринта , каза ми ,че е сложила край,че не е имала интимна връзка и че не желае да се крие като престъпник.Вчера се видя с него, а след това с мен-казх й, че искам да е щастлива и че това не е неиното бъдеще-просто тя е много млада.Тя взе решение сама, дали е последно не знам-времето ще покаже.Вчера и днес не ходи в кафето,където се виждаха, срещна се на кафе с друго момче и тая вечер се вълнува от отношенията с него-може и да е бягсство-времето ще покаже.Сега се опитва да чете, но изгуби много време и не знам дали ще се справи с матурите.
Пишете ми,много ми е трудно,защото не мога да говоря с баща й. Наистина отношенията ни са на косъм и аз не знам дали да ги крепя или да разпилея семейството след 25 год.



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: БOЛKA]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано27.05.08 08:21



Да изключително неподходящо време за любовни драми, около матурите. Не се притеснявай за това дали ще се справи - и моето детенце ще се явява на матура и се интересувам от дълго време кое как. Определено скъсани на матура ще бъдат само тези, които нищо не напишат. Колкото и да е малко ще е достатъчно за да изкарат, измислили са някакви коефициенти, чиято цел е да не се пишат слаби оценки. Според мен момиченцето ти е усетило разликата в светоусещането и лека по-лека ще се отдалечава от въпросния господин. Искрено желая заниманията около изпитите да я погълнат достатъчно и да не й остава време да се фокусира върху емоционални проблеми. Може би е време лекичко да поговорите как човек превъзмогва разочарования за да продължи напред. Лекичко, не досадно, децата разбират повече отколкото показват. Мила стискам палци, пази сабообладание, добре се справяш.



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: БOЛKA]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано27.05.08 12:37



Радвам се че всичко е минало добре, мисля че главната част е отминала. Таткото го остави намира и да не знае е по-добре. Подкрепи я за матурите, аз съм сигурна че ще се справи, а и матурите могат да се явят един вид бягство от нейте любовни драми. Мерси че писа пак и успехи! Аз съм сигурна че тя се чувства доста силна, просто защото ти си с нея.

Поздравлия за успехите. Поеми една дълбока глътка въздух, нещата ще стават все по-добре.



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: БOЛKA]  
Автор Beчep (Романтична )
Публикувано27.05.08 15:09



Опитай се да не издаваш прекалено радостта си от факта на раздялата, защото може да се ядоса на радостта ти..и да реагира обратно.. - бъди нежна с нея.. - не е нужно само да й казваш, че я обичаш - показвай й го- прегръщай я.. бъди до нея..
Окуражавай я да учи... Казвай й, че е умна и заслужава да успее. И така..

Убедена съм, че ще се справиш.. щом прекъсна късането на нишката... Остава най-важното... , но според мен вече е започнало- с оглед на онова, което е казала дъщеря ти, като си я видяла на снимката...

Според мен момичето е умно, ще се справи.. и ще навакса за матурите, но имай едно наум за тях... и се опитай да се подготвиш и за обратното..., за да не реагираш твърде остро, и да не я отблъснеш.. ако това се случи...

Не се тревожи- убедена съм, че всичко ще е наред...

Може няколко дни да отсъствам от форума, но ти все пак пиши... Тук има толкова много други хора, които ги е грижа, та едва ли ще забележиш отсъствието ми. Поздрави.

-------



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: Beчep]  
АвторБOЛKA (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 23:42



Благодаря,че ме подкрепяте,не съм мислила,че толкова хора ше се вълнуват с мен.В момента имаме проблеми свързани с работата ни и всичко ми идва в повече.Не зная как се справям, но като дете се зардвах, че оценявате усилията ми.Таткото не му трябва да знае и тя не би ми простила на този етап ,ако му кажа.Сега е в приятелка у съседи и ще я викам да я гушна. страх ме е за втората матура,но каквото стане.Днес ,по неино желание. подаде документи за изпит в колеж по туризъм.Мисля,че и за това съм поработила във времето.
Благодаря на всички.
хубаво е,че има кой да ме чуе и аз да чуя мнението ви. МИСЛЯ, ЧЕ СТЕ МИ ПРИЯЕТЕЛИ ,ЗАЩОТО МИ ПОМАГАТЕ.



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: БOЛKA]  
Автор Beчep (Романтична )
Публикувано28.05.08 09:21



Разбира се, че ще те подкрепим..
Въпреки всички проблеми - се справяш чудесно със ситуацията.. Браво на теб!
Страхът е нормален в случая, но не му се поддавай. Реагираш чудесно- добре и адекватно в ситуациите, така че е удоволствие да чета колко добре се справяте вие двете с дъщря ти във вашето пътуване една към друга.
Поздравления за колежа- явно сама започва да разбира какво иска да прави в бъдеще- това е много важно и полезно...
Радвам се, че сме те чули и сме ти помогнали... аз също те имам за приятел, мисля, че това се отнася и за всички останали...

Пиши пак..



-------

Редактирано от Beчep на 28.05.08 09:22.



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: Beчep]  
АвторHaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 19:46



Хубаво, хубаво!
Ще преодолеете кризата, ще видиш. Ти самата толкова много го искаш, а когато човек наистина иска нещо силно, го постига! Всички тук виждаме как се стараеш, как опитваш и явно вече имате прогрес!
Кураж и търпение!
Въздържай се само от : "Аз нали ти казах? - тя и без друго си го знае...
Вярвай в детето си и бъди до нея.
Успех!



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: Haдeждa]  
АвторБOЛKA (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 21:05



Благодаря за пореден път.Днес се върнах много уморена,приятно се изненадах да видя, че детето си е подредило стаята -най-сетне- ,изчистила с прахосмукачка и само трябваше да простра прането.Сега отново е при момиче, което е съседка , а дори и вечеря с нас.Господи , отдавна не се беше случвало.Имаше една ситуация и тя реагира грубо,обиди ме,но аз се направих, че не я чувам.Не ми се вярва, че се справям, дано не сгреша.ЗНАМ, че е голяма, но чака да я гушкаме и целуваме като малко момиче.Днес я поздравих и благодарих, че е почистила и спестих забелевжката, че не почистила праха в едната стая.
Вярвам Ви за първи път от много време си мисля, че и аз мога да направя нещо добро.Толкова съм ругана и обиждана ,че не си вярвам.РАЗПЛАКАХ СЕ ,благодря........



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: Beчep]  
АвторБOЛKA (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 21:11



Разплакана съм, трудно ми е да пиша.Пътуването е трудно, но си заслужава.......БЛАГОДАРЯ!



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: БOЛKA]  
Автор Beчep (Романтична )
Публикувано29.05.08 08:08



Спокойно. Всичко ще се оправи.


Браво за стаята... и вечерята...
Справяш се чудесно.. не се отказвай.., ами давай в същия дух.

-------



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.