Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: БOЛKA]  
Автор Beчep (Романтична )
Публикувано07.06.08 10:29



Ще се справиш.
Ние сме тук .



-------


Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: Beчep]  
АвторБOЛKA (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 22:35



Здравейте на всички , които бяхте с мен.Мислех си , че всичко е изгубено.Сега нещата са относително спокойни-детето работи от няколко дни като сервитъорка в квартално барче.Естествено баща й беше против, но аз я подкрепих- това е само временно, защото тя стои по 15 часа , а получава 10 лв.НА нея й харесва., а на нас не.Сега чакаме резултати от матурите и тя ще реши какво ще прави.Ние исакаме да учи- тя е приета в колеж по туризъм и се радва, но не съм сигурна , че ще учи, а таксата е 400 евро на семестър и за нас това не е малко.Смятам, че сме длъжни да и дадем шанс и дано тя избере наи-доброто за себе си.Мисля, че не греша като я насочвам да учи, защото не виждам переспекива в кварталното барче.А на нея й е добре там,има познати и е купон,но това е временно според мен.ЩЕ МЕ обвините ли, че съм една амбициозна майка.........Мисля, че спасих скъсването на връзката между нас,тя ме търси и споделя с мен,това което я вълнува, е не си мисля, че е всичко, но понякога си мисля, че не искам да знам всичко.Смятам, че и Вие имате принос за това и аз ви благодаря.
В момента скъпият си похърква и дори не знае какво ме вълнува- аз ли съм сбъркана!!!!!!!!!!!!!????????????



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: БOЛKA]  
АвторHaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 07:53



Бравос!
Търпение му е цаката!
Ще успееш. Явно ти пука как и какво постигаш с детето си, грижа те е за нея и бъдещето й, защото си добра и любяща майка. Това включва и амбициите ти за нейното бъдеще. Само в бързината не забравяй да й показваш /казваш/ колко я обичаш и с прости думи ... Грижите и тревогите ти около нея и нейното бъдеще, тя ще ги проумее чак когато стане майка и се сбъска с това "от другата позиция". Тогава и ще оцени твоите усилия и терзания! Сега просто майките са даденост, с куп задължения и досанди изисквания.


Хубаво е, че работи, че поема отговорности, без значение каква е работата / без опосните, все пак/, пък и щом е близо имате и "виждане" върху дейността й.
Таткото не го мисли, той сега сигурно пресмята тези 400 е такси... Мъжете реагират различно от нас, изправяйки се пред пордните житейски препятствия ...
Стискам ти палци да се справиш!
То май сега е време да разбереш как си се справила през годините, на какво си научила дъщеря си, каква личност си отгледала - тя сега е вече голям човек - бъди й приятелка и вярвай в нея!



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: Haдeждa]  
АвторБOЛKA (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 23:46



Наистина е нужно много търпение с децата ни и много трябва да ги обичаме и да им го показваме.Аз все още ще се боря, но искам да споделя с вас, че детето се справи с матурите , а само преди месец не бях сигурна ,че ще се яви.Време е май повече да й вярвам .Може би съм прекалено загрижена, досадна и мърмореща.Трябва да я оставя да бъде по-самостоятена.А ми се ще да вяряам, че все нвщо съм посяла и сега ще има резултат.
Много съм уморена и заспивам.........БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОДКРЕПАТА!



Тема Re: Все още съм объркана.....нови [re: БOЛKA]  
Автор Beчep (Романтична )
Публикувано26.06.08 21:06



Здравей...
Извинявай, че не ти отговорих, но мисля, че вече съм излишна.. справяте се страхотно и сами...

Успех във всичко...

-------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.