Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 31.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема Erich Kestner ili Uwekind detska gradina  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 08:53



Zdraweite,
ako niakoi tuk ima pogled ot blizo na niakoia ot 2te detski - molia spodelete menieto si.


az iskah da zapisha deteto mi w boiana-Uwekind, obache tam nesmkia e na nisko niwo - 1h na sedmica.


W erich kestner e po 4h na den, no kato hodih da ia ogledam mi se wiida dosta gola i ot wyn i ot wytre i uchitelkata opredeleno ne goworeshe napylno na nemski, a samo dulichki razni si kazwaha. inache si gi komadwashe na bylgarski i drugoto e che mi se widia dosta drypnata.

a w boiana biaha mnogo mili uchitelkite.



Тема Re: Erich Kestner ili Uwekind detska gradinaнови [re: leni]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 11:19



Увекинд имат сайт, погледнете го, нещо не сте разбрали немският им е минимум 10 часа седмично, ако не и повече, там пише.
За Бояна не зная, но и те имат сайт.където са дадени телефони, може да ги питате.
Аз преди две години ги обикалях и двете, в Увекинд бяха много приятни, а и имаше чудесни отзиви за тях. Но сега как е - някой родител ще ви каже сигурно, а и има теми назад...



Тема Re: Erich Kestner ili Uwekind detska gradinaнови [re: leni]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано10.03.08 14:07



И аз мисля че нещо не сте разбрали за 1 час немски на седмица. Може би е по-скоро на ден един час немски, макар че и това ми се струва малко.
Не познавам нито една от градините от лични впечатления, но и за двете имам отзви на хора чиито деца са там. И от двете места хората са доволни от езиковата подготовка на децата и от отношението към тях.



Тема Re: Erich Kestner ili Uwekind detska gradinaнови [re: Lenny]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 11:22



Защо ли си мисля, че във форума се пишеше на кирилица?! И да говорим за "немски" училища, не сме в Германия.
Имам 2 деца.Момче на 4 г. и момиче в І клас. От септември сме в Кестнер. Идваме от Увекинд! Аз съм доволна. В началото бях по-взискателна/като всяка майка/. Във всеки момент висях при директорите. Къде ме убедиха, къде не, но отношението и вниманието са на ниво. Освен това аз лично съм много против претрупаните детски помещения - битови кътове, играчки за "украса" и т.н.т.
Просто тово е моето мнение.



Тема Re: Erich Kestner ili Uwekind detska gradinaнови [re: Дaни]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано12.03.08 11:55



Напълно съм съгласна с теб Дани, но защо се обръщаш към мен


Авторката на темата и аз нямаме нищо общо, освен подобието на никовете.
Колкото до забележката ти за "немските училища" приемам забележката ти и още ти благодаря за мнението за училищата - полезно ми е!



Тема Re: Erich Kestner ili Uwekind detska gradinaнови [re: Lenny]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 12:15



Извинение за отправения отговор, просто моя техническа грешка.
Поздрав





Тема Re: Erich Kestner ili Uwekind detska gradinaнови [re: Дaни]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 00:26



"nemski uchilishta" - http://www.eks-bg.eu/ - nali ste tuk, kakwo pishe na site?

blagodaria za mnenieto? zashto se premestihte ot uwekind - ako iskate da spodelite?



Тема greshkaнови [re: leni]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 00:28



izwinete me za greshkata - 1 h na den e nemskia w uwekind.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.