Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 13.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема дъщеря ми си пада по женинови  
Автормepи (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 15:09



дъщеря ми си пада по жени!

сигурна съм, не ми го е казала, но видях какви страници е отваряла в интернет и в какви чатове влиза. Тя е отдавна пълнолетна...., но все пак как да приема това? За толкова години не доведе нито едно момче вкъщи, но момичета идват, дори някои са оставали да спят у нас. Аз не смея да я питам......неудобно ми е, а може би повече ме е страх, че ще потвъри подозренията ми.
Как бихте постъпили?



Тема Re: дъщеря ми си пада по жени [re: мepи]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано25.02.08 15:10



Бих го приела.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: Пъpпъл]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 18:03



Не е краят на света!Сексуалната ориентация е не само право на личен избор нещо повече според съвремената наука е детерменирана от генетичната памет.Един простичък съвет-Приемете го!Обратното ще ви донесе и на двамата(ако не и на повече хора) само болка,разочорование и нерви.Сега ако ви се въртят мрачни мисли от сорта на "Никога ли няма да има семейство няма ли да има деца,а аз внуци" не се притеснявайте възможно е на по-късен етап да си пада и по-момчета и момичета и всичко да се подреди от самосебе си.Изобщо нито е редно,нито имате каквото и да е било право да се месите в интимния свят на дъщеря ви!Всяка пряка или косвена намеса ще ви донесе само негативи.
Не искам да ви критикувам,но не е етично да проверявате какво е правила в интернет това е дълбоко навлизване в личното и пространство и нищо добро няма да ви донесе ако продължавате.



Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: k]  
Автормepи (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 20:10



благодаря за мненията, случайно попаднах на сайтовете, които е отваряла...не съм го направила нарочно, но както и да е.Мисля, че е по-добре като знам това, поне няма да и питам "имаш ли си гадже " и др. подобни, както правех до сега..... Знам,че това не е края на света, но ме е страх, да не бъде подигравана......от болката, която могат да и причинят хората. Не знам дали да не поговоря с нея за това или е по-добре да се правя , че не знам и да чакам да ми каже сама когато иска, ако изобщо иска.



Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: мepи]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 07:53



По-добре остави нещата така, каквито са били досега. Тоест все едно, че нищо не знаеш. Не вярвам тя или който и да било да иска да знаят за сексуалната му ориентация в подобна ситуация. Не знам колко е голяма, но не е изключено и да е някаква форма на протест. И може да е само временно. Ако по някакъв начин иска да ти го покаже, ще е почти сигурно, че е блъф. Запази самообладание и и кажи че живота си е неин и тя да си го живее както намери за добре. Ако си добра актриса може и да я впечатлиш с непукизма си! Има шанс!



Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: мepи]  
Автор*-* (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 13:43



И майка ми едно време се беше притеснила и в прав текст ме попита дали не съм обратна.

Е не съм

След няколко години като я запознах със сегашния ми съпруг всички притеснения отпаднаха

Даже и повод не съм и давала да си мисли такива неща - добре, че не ни се случва всичко, което ни мислят майките...



Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: мepи]  
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 15:18



Скъпа майчице, аз също имам подозрения за моя син. Сайтовете са гейски.....! Не съм сигурна, още е малък, но..! Като мъничък играеше с кукли. Но само едно ще ти кажа - това са НАШИТЕ деца! Моят син има и здравословен проблем, така че половата ориентация....?! Така че, нека ти е жива и здрава, даже и да е така.





Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: Mимa]  
Автормepи (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 16:02



дъщеря ми не е малка - на 24г. е. Никога не съм я виждала с момче, нито ми е говорила за такова. Не може да става въпрос за някакъв вид протест. Явно ще трябва да се примиря, че наистина е с хомосексуална ориентация. Тя е мое дете и винаги ще я обичам и все пак ми е болно....



Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: мepи]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.02.08 18:52



Ами, случва се. Не е краят на света. Нали е жива и здрава.

Дори да приемем, че няма да има семейство и деца, това също не е краят на света. Много хетеросексуални също нямат. Що се отнася до хората- те са нетолерантни към всички различни, щото толкова си могат, но точно тази нетолерантност напоследък не е толкова модерна, така че...

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: дъщеря ми си пада ...нови [re: мepи]  
Автор Koнфyзия ()
Публикувано26.02.08 22:58



по какво друго си пада твойта дъщеря?

Отношенията между момченцата и момиченцата се наблюдават в по-ранна възраст. Помисли:), поплачи си в банята




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.