Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: мepи]  
Автормъфин (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 22:46



дори имаш основание да мислиш че си пада по жени, това още не е доказателство че си пада САМО по жени - може и да е бисексуална

Дори и да е лесбийка, това още не значи че няма да иска и наистина да има деца... има много варианти и на неория и житейски.
Толкова много разведени самотни майки има, /не знам дали вече не са повече от семейните/ че за детето, практически не би имало голяма разлика...



Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: мepи]  
Авторlilit (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 12:10



Здравей!Не се притеснявай от интереса и към жените,това че гледа за тях по интернет говори за интерес но не и че е лесбийка.Понякога при някои момичета дори и жени се получава такова увличане към собственния пол но това не означава че задължително е за цял живот!Може би от жените среща повече разбиране или пък има страх от мъжете и за това се е увлякла,но не се притеснявай при удобен повод да засегнеш темата,но не и пряко!Дори и да говориш с нея за това покажи и цялото разбиране на което си способна,НЕ Я ОБВИНЯВАЙ!Тя ти е дъщеря така че ако ти не я разбереш,няма кой!



Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: мepи]  
АвторKoнфyзия (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 15:46



Айде ОВЪР де ... отговорче нещо, а?



Тема Re: дъщеря ми си пада по женинови [re: мepи]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано20.04.08 08:58



Аз не съм майка... но съм приятелка (не-гадже) на лесбийка... и знам колко й беше трудно да сподели с родителите си... (след като всички в училище и компанията й вече отдавна знаеха) - тя още нямаше сила да им каже каква е, за да не я отблъснат като чудовище... или да я осъдят, че върши глупости...

Ключът е един- любов... Потърси в себе си тази чиста любов, която е била в тебе, докато е била малко бебенце и ти е казвала, че ще я обичаш, каквато и да е - нали е твоя дъщеря.. После си помисли колко се страхува тя да не те разочарова... , щом още не ти е казала.. и как вероятно е правила опити да ти намекне.... Опитай се да я приемеш такава, каквато е (а може би и тя още не го е признала пред самата себе си...) и й дай сила да живее живота си... Покажи й, че я обичаш...., каквато е.

Моята история има щастлив край, защото момичето успя да каже на родителите си.. и те успяха да я приемат... От 1 година си има сериозно гадже, което много я обича.. и е щастлива... Аз не познавам (нито обичам) дъщеря ти, но ако я обичах.. щях да искам да е щастлива- ти не искаш ли дъщеря ти да е щастлива ?

Не се страхувай... какво е по-страшното- това да е истина.., или това да не може да си имате доверие една на друга.., и да си казвате истината... преодолей страховете си и помогни на отношенията ви да изградят повече доверие...

----------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.