Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Училище за проблемно детенови [re: Coня]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 15:47



Благодоря, много! Ще следя темата!
Аз тази година ще отложа детето, за догодина обаче трябва да съм подготвен с много информация и опит от минали по този път!



Тема Re: Училище за проблемно детенови [re: Koko]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 20:59



училището е № 107,според моята позната,може да се кандидатства във всяко нормално училище
желая ви успех



Тема Re: имаме такова детенце в класанови [re: Kalena]  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 04:13



В класа на дъщеря ми. Голям сладур е. Много умен. Първи клас беше проблем, имаше си придружител, но госпожата беше много внимателна с него и от втори клас си подкара сам. Нямало е по-специални проблеми с него. По-скоро с нормалните дечица имаше и техните родители. Но сега всичко е наред. Аз лично съм възпитавала и възпитавам дъщеря си в търпимост към такива хора. Никога от нейната уста няма да излезе обида по адрес на някой особен. Не са виновни "жестоките" деца, а жестоките им родители.



Тема Re: Училище за проблемно детенови [re: Kalena]  
Авторplamen (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 21:03



Много е vajno roditelite da se zapoznqt s podobna tema pri otglejdaneto na decata si.Vupros na obshta kultura bih go narekal.Govorq ot lichen opit tui kato az ot maluk sam imal priznaci na autizum koito nikoi ot moite roditeli ne oburna vnimanie i sega veche kato zapochnah da s einteresuvam malko poveche nauchih diagnozata na sustoqnieto si.Neshto ot roda na lipsa na kontakt s drugite hora ot malak.Nevuzmojnost da obshtuvam s drugite deca i s rodninite si.Zabravqne nekoncentriranost.Tova sa priznaci koito mogat da povliaqt na intelektualnoto razvitie na dadenata lichnost zatova e hubavo da se oburne vnimanie oshte ot ranna detska vuzrast ako se zabelejat tezi problemi,tui kato tova vliqe i v jiova.



Тема Re: Училище за проблемно детенови [re: coня]  
АвторMaйka-зaйka (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 16:24



Благодаря



Тема Re: Училище за проблемно детенови [re: coня]  
АвторKalena (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 00:31



Здравейте! Много ще съм Ви благодарна да ми кажете кое е това училище. Малко се поотчаях в търсенето..много училища, директорите им казват, че са отворени към прием на такива деца, но когато се заговори по- конкретно...не е точно така. В някои частни - по същия начин, в други частни, направо ми отговарят, че училището им е само за нормални деца.



Тема Re: Училище за проблемно детенови [re: Kalena]  
Авторпeтя (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 13:35



Здравейте kalena,
Не знам какво точно е състоянието на вашето детенце,но не се отчайвайте.Според мен в едно училище приемат по едно дете на випуск,т.е. ще трябва да проверявате в различни училища.Мисля ,че по-добрия вариант е да е наблизо,за да може бързо да се отзовавате на повикванията от училище.По нагоре в постовете има цитирано едно училище,но там едва ли ще вземат няколко такива деца.Мисля,че в момента има програма за интегрирането на такива деца в училищата,и вие ще трябва да си потърсите правата.



Тема Re: Училище за проблемно детенови [re: Kalena]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 16:40



погледни във форума на майките,там има цяла тема за интеграцията на проблемните деца



Тема Re: Училище за проблемно детенови [re: ***]  
Авторteacher (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 15:48



Ама ,госпожо, ама много Ви се моля престането с това 38 училище!!! Някои хора си мислят ,че това че училището е било едно време за децата на соц величия, защото кварталът е такъв , ама изобщо нищо не означава. И аз така си мислех в началото , подведох се по хорските приказките и после пишман станах. Още в първи клас го преместихме , защото в това училище даже психолог няма , който да защитава децата от обезумели учители , особено нашата - г-жа Радка Николова . Бягайте колкото се може по-далече! Повярвайте ми!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.