Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема Подарък за 3 годишно момиченце??  
Автор Nayany (непознат )
Публикувано15.11.07 09:46



Здравейте мили мамчета:))
Моето малко ангелче днес стасва на 3 годинки:))И .....какво да и купя???По големите магазини вярно хиляди неща....ама...или скъпи,или некачествени,или и двете:)))
Ако някоя от вас знае дали някъде има магазин в който продават играчки с марката VTECH много ще се радвам да ми каже.
Търся също така и масичка за конструиране на лего(има такива в някои от големите магазини на входа) например в МЕТРО.Ама търся по-малка.Има ли някъде и колко струва и изобщо...какво да и купя??:))
Споделете идеи и своят опит в това отношение:))
Благодаря ви:)))



Тема Re: Подарък за 3 годишно момиченце??нови [re: Nayany]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано16.11.07 13:48



Здравей,
ами моята дъщеря е на 11 години, но когато беше на 3 й подарих едно плюшено мече. Още спи с него и много го обича, има куп други плюшени играчки, но това мече е № 1. Тук-таме е поскъсано, тук-таме зашито, но много го обича.



Тема Re: Подарък за 3 годишно момиченце??нови [re: Nayany]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 08:20



играчки с марката VTECH -в магазините на Еsprite-Moll of Sofia



Тема Re: Подарък за 3 годишно момиченце??нови [re: Nayany]  
Автор Bидa ()
Публикувано22.11.07 08:37



Рокличка! Днес толкова красива рокличка видях на една витрина, че чак ми се прииска да си имам дъщеричка.



Тема Re: Подарък за 3 годишно момиченце??нови [re: Bидa]  
АвторMaмa Гoлямa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 09:11



Уверявам те, че днешните 3-5годишни изобщо не зачитат дрехите за подарък



Тема Re: Напротив!нови [re: Maмa Гoлямa]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано23.11.07 17:39



Моята е на 5г. но винаги е обожавала да и купувам роклички, шапки, пелеринки и др, подобни неща като за принцеси)) Даже ми се моли...освен това много обича да и купуваме понита, всякакви цветове...имаме цяла конюшна))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.