Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Аман от тая стачканови  
АвторЛилия (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 13:35



Наистина вече започнаха да ми стават противни учителите. Подкрепях ги докато искаха по-високи заплати. Но сега стават инструменти в ръцете на политически сили и нещата загрубяват.
Добре ще надиплят от частни уроци, защото щем не щем ще плащаме, за да могат децата да идат на изпити и матури тая година.
Не че досега не плащахме за да свърши някой срещу пари, това което не е свършено в училище.



Тема Re: Аман от тая стачканови [re: Лилия]  
Авторkokи (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 17:40



И на мен ми писна от тъпотата и простотата на даскалите....,какво ги чака децата с тези дребни развълнували се душици- не ми се мисли.



Тема Re: Аман от тая стачканови [re: kokи]  
Автордpyrapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 23:08



Уважаеми родители! Тези учители се грижеха за децата ви и преди да излязат на площада! Те ОТДАВНА са докарани в това състояние! И ... сега трябва да се мисли КАК ДА ПРОДЪЛЖИМ! Как да станем като другите държави! А не да си го искарваме на тези хора! Този, който пише закони, бюджет и т.н, този който лапа лъвския пай! Той трябва да намери решение! В името на бъдещето! В името на българските деца!



Тема Re: Аман от тая стачканови [re: дpyrapчeтo]  
Автор Amorphous (Obersturmfuhrer)
Публикувано19.10.07 23:10



Не обръщай внимание на платени драскачи и провокатори!



Тема Лилия, Вие функционално линови [re: Лилия]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано19.10.07 23:38



или органично тъпа сте, собствено?



Другарю генерал, обстрелват ни, какво да правим???

Тема Re: Киро, а Вие?... [re: Kиpo]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано20.10.07 10:15



защо сте толкова невъзпитан? Не мислите ли, че има хора които не мислят като Вас? Това някаква форма на диктат ли е, що ли? Изживявате се нещо...)) Смешна работа)))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: Киро, а Вие?...нови [re: makeover]  
Автор Amorphous (Obersturmfuhrer)
Публикувано21.10.07 19:14



Просто на човека му е писнало от злобни и необосновани "изказвания" от хора, нямащи си и идея от естеството на образователната ни система.



Тема Re: Киро, а Вие?...нови [re: Amorphous]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 08:13







Тема Re:каке...))нови [re: kaka]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано22.10.07 12:00



Казах ли ти да бЕгаш бързо към площада, че всички се събраха, само ти си в нета още))...



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Kagi kakinoto!нови [re: makeover]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 09:24



Az ,4e bEgam-bEgam,no w parka,a ti 4e si 4e6a6 krastata w neta stot njama koi da ti gleda deteto,4e da si pie6 spokoino kafeto sas sasedkata e powe4e ot jasno.Ama spoko! I twojat den ste doid! Ste sawede6 deteto(waoragena s kamera) na detska gradina i posle spokoiiiiino ste dogleda6 725 episod na njakoi wisokostoinosten film!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.