Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема детска Евровизиянови  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 14:50



Гледахте ли конкурса за детска песен "евровизия" в събота?Какво ще кажете?





Тема Re: детска Евровизиянови [re: фeн]  
АвторДpyr Фeн (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 20:05



1. Много ме радва това, че България най накрая реши да се включи в този конкурс. Аз го следя от 2003-та година и съм му страшен фен не само на Европейското издание, но и на Руското и Испанското. Немското също е добро.
2. Много слаби песни бяха представени тази година. Спечелиха Бонбонките защото са доста голяма и стройна организация и има много родители които да пращат СМС-и. Песента им е горе долу хубава и се харесва от децата.
На мен най много ми хареса песента на братчето и сестричето които пееха нещо за морето. Те бяха най артистични и живи като изпълнение.

Радва ме, че сме по добре от Македония миналата година :)
Надявам се за догодина конкурсът да има по голяма популярност и подкрепа и нивото да е доста по високо.

До сега най добрият конкурс е бил в Испания 2004-та. (регионалният им)

Браво на БНТ и Румен, че направиха това добро дело за Българската детска песен.



Тема Re: детска Евровизиянови [re: Дpyr Фeн]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 09:49



А какво ще кажеш за вторите-"кенгурчетата"? Освен това, този конкурс не е за "професионални състави", а бонбоните са такива!



Тема Re: детска Евровизиянови [re: фeн]  
АвторДpyr Фeн (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 12:36



Явно си мама или тати на кенгурче.
Ами честно да ти кажа не ми харесаха.
А за професионалнните състави - няма ограничения. Даже в повечето държави самата телевизия която го организира след предварителен кастинг подготвя много сериозно кандидатите. Потърси ДВД-тата на испанците. Има какво да се види.



Тема Re: детска Евровизиянови [re: фeн]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 14:39



Не, просто не харесах нито първите, нито вторите. А обикновенно при разните "български " конкурси винаги на второ място е по-добрия! Като концерт, всичко беше супер. И лично на мен ми хареса изпълнението на братче и сестриче/не помня кой номер бяха/.





Тема Re: детска Евровизиянови [re: фeн]  
Авторнeзaвиcим фeн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 18:41



Тези кенгурчета не ви ли се струва, че копират Бонбон.
А какви професионални състави може да има, това са деца. Те могат професионално само да ходят на училище.



Тема Re: детска Евровизиянови [re: нeзaвиcим фeн]  
Автордpyr фeн (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 21:37



естественно че и децата могат да правят неща професионално.
Ако ти това не го разбираш и уважаваш - горките ти деца :(

Децата които са в националните отбори по даден спорт, или правят редовно концерти и всеки ден репетират - това не е ли професионално ?

Някои деца правят доста пари по този начин - макар и не за тях самите. С участия и концерти.
Но наистина най добри бяха братчето и сестричето.
Дано догодина да спечелят.

А някой мисли ли да ходи до Амстердам за финала ?



Тема Re: детска Евровизиянови [re: дpyr фeн]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 11:01



Е, на едно мнение сме за братчето и сестричено.От кой град бяха? Много се радвах но малката сладурана, която пееше песента на Лили Иванова! Просто ме разплака от умиление.Сигурно майчицата й се гордее /и с право/, пък аз имам сама момчетии...!



Тема Re: детска Евровизиянови [re: фeн]  
Авторпak фeн (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 21:59



А защо според вас братчето и сестричето получиха толкова нисък процент, те дори не са втори, а пети или шести. Такъв стил вече не върви никъде освен на разни провинциални конкурсчета.



Тема Re: детска Евровизиянови [re: пak фeн]  
АвторДpyr Фeн (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 15:47



Аман от злоба и надменност, ей. Затова държавата ни НИКОГА няма да се оправи.
Никаде по света го няма това нещо, ама никъде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.