Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема 15 годишен да учи и живее сам в друг граднови  
АвторИcaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 14:41



Синът ми е приет да учи в музикално училище в друг град.Ако сте на мое място бихте ли си пуснали детето да живее само на квартира ? Благодаря!



Тема Re: 15 годишен да учи и живее сам в друг граднови [re: Иcaнa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 02:26



shte stane pederas, alkoholik ili bandit, ne go puskai sam



Тема Re: 15 годишен да учи и живее сам в друг граднови [re: Иcaнa]  
АвторMaмa Maцa (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 14:36



Мене навремето ме пуснаха. Бях на 14. Единствено дете. Нито се научих да пуша, нито да пия, нито съм правила аборт. Споко. Ще се справи младежа.
п.п. Ама 15 септември мина. Защо още стои пред теб тази дилема ?



Тема Re: 15 годишен да учи и живее сам в друг граднови [re: Maмa Maцa]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 20:23



Никога няма да го пусна.На мъжество ще го учат приятелите му и улицата а не семейството.Това са най-важните му години в които ще гради характер.Ще има нужда да споделя а няма да има с кой.



Тема Re: 15 годишен да учи и живее сам в друг граднови [re: Иcaнa]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 21:25



Зависи от града - в Стара Загора е едно положението, във Варна - друго.
Да не говорим за София и Пловдив.



Тема Re: 15 годишен да учи и живее сам в друг град [re: Иcaнa]  
Автор lmel (женски)
Публикувано02.10.07 14:05



В моето училище имаше общежитие и поне 10-15 деца на випуск не бяха от града. Говоря за езикова гимназия, приемна възраст около 13 години. Не знам някой да е станал алкохолик или наркоман. Зависи от детето, от отношенията ви, от контрола, който упражняваш, макар и само уикендите.
За съжаление нищо не пречи едно детето да "обърка" пътя под носа на родителите си, така че всичко е относително.

Редактирано от lmel на 02.10.07 14:05.



Тема Re: 15 годишен да учи и живее сам в друг граднови [re: lmel]  
Автор mygla (свиркай си....)
Публикувано03.10.07 13:47



Абсолютно съм съгласен с теб! 15 годишен ..е толкова субективно..ами ако вече е кривнал от така наречения прав път?!



Тема Re: 15 годишен да учи и живее сам в друг граднови [re: mygla]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 14:04



Аз също на 15 г. дойдох в София да уча. Не съм пропаднал човек, напротив имам страхотна кариера и най-важното чудесно семейство.
Навремето сигурно е било доста трудно на нашите да ме пуснат на квартира едва 15-годишна (говоря преди 10 год.), но знам, че ми гласуваха пълно доверие, а може би това е най-важното и ще го имам предвид след време.
Така че мисля да гласуваш доверие на твоето дете, да го подкрепяш и то да си върви по пътя. Успех!



Тема Re: 15 годишен да учи и живее сам в друг граднови [re: мими]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 21:44



Зависи от момчето, от града, от това колко често ще можете да се чувате/виждате, от това дали има навик да споделя с вас, от много конкретни неща. Но при всички случаи младежът вече би трябвало да е научен да се пази от наркотици и др основни опасности, независимо къде се намира.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.