Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема единственото,нови [re: Tъpcя Aнreлcka Пoдkp]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано22.12.07 20:58



което можеш да направиш е да си наложиш да вдигаш рамене в такива ситуации. Не да го правиш физически, а вътре в главата си. Колкото и да е трудно трябва да спеш да се впечатляваш от това - те са твои родители, да, но никога няма даизлезеш на глава с тях. Просто...като ти казаха по-нагоре, вече са други хора.
Имам опит - да, родителите ми са доста възрастни, грижа се и за едната ми леля на 83г... веднъж отидох да я видя, звъня пред входакато обезумяла...по едно време я виждам на стълбищната площадка да ми вика "влизай ма, що седиш там". А някой да беше натиснал бутона за отваряне на вратата - ме се искаше да изкрещя...дали щеше да ме чуе и разбере...звъннах на комшиите и те ми отвориха.
Баща ми с мизерните им пенсии заделя пари за погребение, защото ние сме харчили много и нямало да имаме пари да го погребем като хората, майка ми ден през ден пренарежда дрехите за погребенията им да не би да хванат молци...
Всеки има такива примери (или ще има). Затова казвам, че изскрено се надявам да се усетя преди да превъртя и да взема окончателното решение, а не да бъда в тежест на околните.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.