Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: След стачката!нови [re: makeover]  
АвторPoдитeл (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 14:16



Евала!



Тема Re: По Сталински!нови [re: makeover]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано06.11.07 08:37



Я вземи е я увОлни таз проклета даскалица!Тя ще ти приказва на теб!
Само пощади директорката, че няма да има до кого да изпращаш жалби!
Можеш да отвориш и ли4на(само за твоите нужди) детска градина, където да правиш родителски срещи всеки ден, там към детето ти ще се обръщат с ВАШЕ ВЕЛИЧЕСТВО....

Не си забравяй обаче и хапченцата срещу климакс, че само с жалби няма да си оправиш вълните......

In esprit veritas!

Тема Re: По Сталински!нови [re: tausendwasser]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано06.11.07 09:23



Е, как значи рошави по характер)) даскалки да се ерчат...а ние да вдигаме чинно ръчичка с две пръстчета и да питаме "Моля, другарко!"...Така ли? Хахаха...не съм в климакс, сори, тук не улучи!
По площадите имаше повече от въпросния възрастов тип)))

Няма нужда от дразги ...нали? А само от хладнокръвно и постъпателно освобождаване от излишните елементи в системата Ви!)) Защото там има и страшно свестни хора!

Ма я какви нервнички се върнаха на работа...хахах))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде



Тема Re: Радвам се за теб!нови [re: makeover]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано06.11.07 14:34



системата Ви!
Точно, за да няма в системата НИ(щом имаш дете и ти си вътре, нали така?)само на преклонна предпенсионна възраст, трябва стимул-не само финансов, но и ясни изисквания.....
Хайде сега, без да се пениш, кажи , какви изисквания би предявила към учителите на твоето дете и каква заплата би отпуснала( аме не популистки и с извинения за вътрешния ни продукт, защото на този принцип Станишев съвсем никакъв брутен продукт не произвежда и няма и 1 ден стаж в никаква област, освен частно партийната си-която не ме топли!)
Още по-важен въпрос, как би диференцирала училищата, за да стане ясно, кои от тях са реномирани, та за да получат там учителите по-високи заплати, а учениците -по-добри преподаватели?

In esprit veritas!


Тема Re: Ноу хауто...)))нови [re: tausendwasser]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано06.11.07 14:47



..Го давам само срещу патент и заплащане!


Аз съм от пазарната среда))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: Ноу хауто...)))Стискай си го!нови [re: makeover]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано07.11.07 08:53



Ама накрая и твоите, и моите дЕца ще трябва да учат със СБРАНИ ОТ КОЛ И ВЪЖЕ, а аз съм защитник на диференциациите.....
Центърът на София, например си е все още на определене класа хора(по финансови причини), кв.Изток(,където съм се настанила трайно и аз), също не допуска много,много странни екземпляри,но останалата част......не ми се говори!



In esprit veritas!

Тема Re: Ноу хауто...)))Стискай си го!нови [re: tausendwasser]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано07.11.07 10:00



За Държавните училища скоро няма да има оправия! Това мисля никой не се заблуждава....за съжаление! Евентуално по-голям родителски контрол може да внесе малко дисциплина и сред работещите по училищата! Картинката в общи линии е мрачна...колкото и да не ми се иска да споделям това на глас))
Е, на този твоя колега ))) Панов, голямата щерка се изучи в Италианския колеж , малкия също сега е в частно училище...няма друг начин!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде



Тема Re: Ноу хауто...)))Стискай си го!нови [re: makeover]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано07.11.07 14:23



За Държавните училища скоро няма да има оправия!
Това ме тревожи, защото не искам децата ми да живият сред невежи, нито в барокамера!
Не вярвам, че ще се промени системата на образование с родителски контрол, защото няма кой пък да контролира разни тъпи родители със самочувствие....
Ти като говориш за Италианския......е,върви и виж понякога родителите с какви возила се извозват и от тях, каква музика се чува пък после ще си говорим...


Панов не ме вълнува!Аз пък познавам жената на КОКЛИН(и каякво от това)

In esprit veritas!

Тема Re: ми щото се предполага...нови [re: tausendwasser]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано07.11.07 14:48



...че архитектите са хора с пари и положение))....а не като нас -бедните гримьори!)))


Казвам ти за мен положението е безнадежно! Със стари еди какви си нов бардак не става!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 07.11.07 14:49.



Тема Re: ми щото се предполага...нови [re: makeover]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано07.11.07 16:31



Недей да хленчиш, недей да страдаш.....Не ти вЕрвам, че си бедна!!!!


Анджек, де.....за новия бардак, трябват нови к...ви!Да сменим И сводника, и гредите на бардака.....предлагам аз!И не се лъжи с частните училища-в някои отношения имат предимства, но нищо повече(личен опит).А Италианският лицей не може да пръдне на х-я на Английската(извинявай за езика!),даже и на немската и френската-доколкото чувам

In esprit veritas!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.