Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честит 15.09.!  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано15.09.07 09:46



Честит първи учебен ден на всички деца и родители!





Тема Re: Честит 15.09.!нови [re: palatka]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано15.09.07 10:03



Честит да е!



Да им върви по вода на децата и да растат умни и добри!



Тема Re: Честит 15.09.!нови [re: happy_mama]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано15.09.07 11:11



Уууууууааааааааууууу!

Твои ли са?

Моите са две.



Тема Re: Честит 15.09.!нови [re: happy_mama]  
Авторбaлoни (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 11:19



Да ни е честит 15.9! И...яко ни ....!
Тези мъжкари са много готини. Целуни ги от мен! Само чакай още малко да отраснат и ще видиш какво става-ще ти изядат ушите! Аз имам 4 мъже "в тенджерата".
УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ВЕСЕЛО ДЕТСТВО!





Тема Re: Честит 15.09.!нови [re: palatka]  
Автор _Meдeя_ (тъмна)
Публикувано15.09.07 12:51



Честит да е на всички - деца, родители, учители!





Всички демони, всички дяволи скитат в моята кръв луда, хей, учителю ...

Тема nema 6toнови [re: palatka]  
Авторy4eni4ka (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 13:52



Честит да е на всички ученици и учители в София! Поздравявам г-жа Г.Георгиева от 29 СОУ. Мисля че техните протести са ноправдани,защото по този начин с тази ваканция от 24.09. те съсипват учебната година на учениците. Така или иначи тази ваканция ще се отрази не само на тях,но и на децата отрицателно. Защо цяло лято си почиваха, а не стачкуваха , когато започна учебната година се сетиха за разни протести? Това е пълно безумие! И какво толкова правят,за да искат 1000 лева заплата? Ми те лекарите взимат по-малко,а работата им е изпълнена с премеждия и отговорност. Колко лекари спасяват човешки животи и работят динонощно,а заплатите им са колкото на учителите! С какво право учителите искат повишение? Не им ли стигат 300лв., 2 месеца лятна ваканция, че и зимна и пролетна?! Ми не знам да има друга такава работа,при която да седиш на работното си място по 4-5 часа на ден, 2 месеца отпуска , и да се взимат повече пари !





Тема Re: nema 6toнови [re: y4eni4ka]  
Авторбpaвo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 15:10



Здравей, y4eni4ka!

Аз не съм учител, не знам дали и ти си ученичка. Ако си, пожелавам ти да станеш учител и да благоденставаш при настоящите цени с настоящите учителски заплати и дъъъъъъъълги отпуски.

Ще ми бъде интересно тогава на какво мнение ще бъдеш!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.