Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 30.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема първокласници 2004нови  
Авторcлaвeй (Нерегистриран)
Публикувано25.04.04 21:51



Къде записахте децата си в първи клас? Моля родители от София да споделят опит и информация за добрите училища. Каква езикова подготовка има, каква е базата, отзиви за учителите и детската среда!!!!!



Тема Re: първокласници 2004нови [re: cлaвeй]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано26.04.04 15:02



в 105 соу, само че преди две години. базата е прилична, учителите са добри, децата се "сработиха" доста бързо, има занималня... учат английски - два часа седмично засега.

нашето гардже си е най-хубаво!


Тема Re: първокласници 2004нови [re: cлaвeй]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано26.04.04 18:08



ами 73-то от 1-ви до 5-ти клас е много добро. Само че се учи немски - 5 часа седмично (френската паралелка не ти я препоръчвам, слаба е).
В прогимназията има определено спад в преподаването, а и след 7-ми клас се остава там с изпит.

Като гимназия е от добрите.

На времето (до преди 5 години ми е последното инфо) за първокласниците имаше приемен изпит (тест и стихотворение или приказка да разкаже всяко дете... нищо страшно). Но сега не знам.




Тема Re: първокласници 2004нови [re: cлaвeй]  
Автор Day ()
Публикувано29.04.04 08:11



Все пак зависи в кой район си.
Моят ще е в 51-во. Снощи бях на родителска среща. Май беше като опълченците на Шипка - родителите си искат точно определена учителка от трите, директорката с всякакви думи защитава правото те да разпределят децата както решат.
По принцип училището се води с разширено изучаване на художествени занаяти, но след 7-ми клас. Имат по два часа английски на седмица плюс един час допълнително български.
Имат си стол с добра храна. Допълнително предлагат плуване и ски-училище през зимата, рисуване с много добре подготвен учител.



Тема Re: първокласници 2004нови [re: cлaвeй]  
АвторPSS (Нерегистриран)
Публикувано03.05.04 21:10



Получих добри отзиви за 31 СУЧЕМ Иван Вазов и за 38 ОУ Васил Априлов.
Моля ако някой има повече информация за някое от тях - да я слодели.



Тема Re: първокласници 2004нови [re: PSS]  
Автор sema (african)
Публикувано07.05.04 23:53



За 31-во в началните класове имат силен състав, но колкот по-нагоре се качваш толкова по-нескопосани стават учителите. Но за 1-4 клас за сега са добри!

Интернет е място където можеш да говориш без да се притесняваш,че можеш да бъдеш чут!


Тема Re: къде се намиранови [re: Hell]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано10.05.04 16:55



73-то училище? Защото и аз търся училище с изучаване на Немски и вече разширих периметъра не само в квартала.



Тема Re: къде се намиранови [re: lenny]  
Автор_zori (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 10:27



7-мо СОУ Св.Седмочисленици е с немски език. Една част от децата учат английски, а друга по-малка немски. Госпожицата е младичка и много напориста. Дъщеря ми много я харесва, явно има подход и по моя преценка е научила доста неща за двата часа седмично. Там отделно имат и часове в ЗИП, кдето се занимават с компютри, разбира се елементарни неща, но все пак е нещо. На дъщеря ми не й беше много интересно, защото тя може много повече неща, от това което учат, но за деца, които не са имали досег е полезно - учат по някаква програма и с подкрепата на Майкрософт.



Тема Re: първокласници 2004нови [re: cлaвeй]  
Автор KoCe_ (Бoсe)
Публикувано12.05.04 11:29



Ето един линк с някои училища в София.



Моля някой ако има информация за добро училище в центъра - 6то, 7мо, 133то или друго да сподели впечатления, както и препоръка за конкретен учител.
И още един въпрос: Кога трябва да се стартира подаване на молба и т.н. за записване в училище?



Тема Побързай!нови [re: KoCe_]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано12.05.04 18:49



Вчера записах дъщеря си за І клас и беше № 92 (а местата са 100 в нашето училище).

За центъра не знам, ние сме в 151-во, на околовръстното (зад Новия български университет). Ако някой се интересува от това училище, мога да напиша подробно. Далече е, но има собствен траснспорт.

Наясно съм с програмата, защото имам и син, който сега завършва І клас.

Не бъдете суеверни! Това носи нещастие!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.