Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Основно училище в Лозенецнови  
Автор Bono (пацифистка)
Публикувано26.07.05 14:14



Търся мнения за следните училища

107 ОУ "Хан Крум"
120 ОУ "Г.С.Раковски"
122 ОУ "Николай Лилиев"
139 ОУ "Захарий Круша"

Или някое в Лозенец, което пропускам...



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Автор LoVe_RuLeS ()
Публикувано26.07.05 22:02



малко инфо за училището. Като гледам доста се е променило.... Завърших го преди 3 години и мога да кажа, че преподавателите както на начален, така и на среден курс са кадърни. Неприятна за мен беше смяната на учителите по английски - всяка година бяха различни. Надявам се вече това да не е така. Друг негатив беше, че доста често по инициатива на директорката ни събираха пари : за сградата на училището задължително всяка година по 10лв, за всякакви "културни мероприятия" от рода на ходене на цирк в НДК!!!, концерти и други. Директорката просто чрез нас запълваше празните места на залите. Трябва да уточня, че това посещение на такъв вид представления беше задължително. Общо взето това е. Ако имате някакви въпроси, питайте.



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано27.07.05 13:07



Преди 6 години работих половин година в 139-то. ТОГАВА беше много зле. Гледайки нещата отвътре, аз бях отчаяна, че един ден моето дете може да попадне на такива учители. Наскоро съвсем случайно пак чух лоши отзиви, явно положението не се е променило особено.
АЗ не бих го избрала заради лошото ми впечатление от тогава.

Festina lente - Бързай бавно!


Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Автор Luk4oo (СъЛзоТВореН)
Публикувано29.07.05 10:41



Здрасти...ми...аз съм на 15 и завърших 107-мо преди 1 година :) Там беше готино, имахме много добри учители....специално за математиката-училището е филиал на НПМГ и има учители от там. Много добри бяха учителките по Химия, Биология, Физика. . .Но чувам че тази по Химия е станала директорка в друго училище. Има приятна атмосфера, не много добра база(поне докато бях там). . .Учителката по Природознание(География) беше страхотна....беше обиколила полoвината свят и разказваше по цял час...но сега и нея я няма....друг....българския доста куцаше.....историята- млада 25(май) учителка....много приятна....Тези за малчуганите учителките са страшно мили и приятни....това е което мога да кажа....след 107-мо и подготовката ми от там..(и от мама)...влязох на доста добро място :) Ти решаваш. Други училища в района бяха...21СОУ, намира се на ул.Люботрън. Друго...долу на Милин Камък и Крум Попов има едно - 35СОУ. Дано да съм помогнал.

Редактирано от Luk4oo на 29.07.05 11:44.



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Авторtulip (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 14:35



Аз пък съм завършила 35 СОУ(или СЕУ) както го наричат преди 6 години и живот и здраве когато на дъщеря ми и дойде време за у-ще смятам да я запиша там.Това е сайта http://lhs35.interbgc.com/ (съжалявам, но не знам как да направя активен линк). У-щето е наистина добро, материалната база е нормална за държавно училище, даже май като минавах скоро забелязах че са сменили дограмите. Ранноезиковото обучение е наистина на ниво.
Успех в избора!



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: tulip]  
Автор LoVe_RuLeS ()
Публикувано03.08.05 17:23




линкът вече е активен:)



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: LoVe_RuLeS]  
Автор Bono (пацифистка)
Публикувано05.08.05 20:55



Благодаря на всички Ви! Сега започвам да чета. Мерси!



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Авторmoni_14 (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 20:16



sega sum 7 klas i u4a v 107 i moga da kaja 4e tova e na-hubavoto u4ili6te v lozenetc tam sum ot 5 klas.U4itelkata po istoriq e mnogo dobra mlada i prepodava strahotno,direktorkata e mnogo zlobna i prepodava po fizika no karai ina4e biologiata e super stroga no mnogo qka ina4e u4itelkata po bulgarski ezik ima edna petkova koqto e nai qkata gosopja v sveta ina4e taq po muzika ne e v red ina4e tva e 4udesno daskalo materialnata baza ne e nikak dobra no e mn dobro u4ili6te



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: moni_14]  
АвторHaдeтo:) (Нерегистриран)
Публикувано11.10.05 18:17



107-мо ОУ е най-доброто училище!
Изучава се разширено математика, учителите са страхотни!
Учителката по история е на 28 (поправям Лукчо) и е много добра! На мен ми харесват и учителките по математика и български!



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Авторgala (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 11:31



Аз пък записах детето си в 120 ОУ и вече съвсем определено мога да кажа че съм възхитена и нямам никаква забележка..В Последствие разбрах че то е доста старо училище и с големи традиции. В двора му има и център за работа с деца което го няма никъде на друго място и в който се предлагат куп извънкласни занимания на символични цени от 5-10 лева на месец, което пък дава възможност за целодневно занимание на децата без да се преуморяват пракалено както е в традиционните занимални в училищата. Имам и впечатления от други училища в лозенец, но само 120 задоволява напълно изискванията ми!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.