Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Детегледачканови  
Автор Omni ergo (непознат )
Публикувано10.06.05 00:18



Някой може ли да ми каже откъде мога да намеря надеждна детегледачка за две деца (малки)? Да е сериозна, отговорна и енергична (да може да тича след тях)!



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
Автор DarkCat ()
Публикувано10.06.05 10:10



ако намериш две сподели

трудна работа, като съвет - разпитай из квартала, нека родителите Ви питат техни познати, така май



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
Авторkpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 08:24



аз работа като детегледачка от 1 година. В момента гледам дете на 3г. от 1 септември ме освобождават,защтото тръгва на детска градина. ако до тогава не си открила подходящата жена 0889836820 кристина



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 22:56



Аз съм на 22 години и живея в квартал Емил Марков. Гледала съм дете от първата му годинка докато навърши 3 години. Мога да поема ангажимент за не повече от осем работни часа на ден като при необходимост мога да оставам и повече. Може би ще ме приемат от септември да уча кинезитерапиа или рехабилитациа, но това няма да попречи на ангажимента ми. Ако искате да се свържете с мен моля оставете домашен телефон на email shivaia@abv.bg



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 16:29



На първо място трябва лично ти се заемеш с търсенето и да не разчиташ на познати, препоръки, роднини и т.н. В крайна сметка жената ще гледа твоите деца, а не на комшийката, която ти я препоръча... Пусни обяви, ще ти се обадят достатъчно жени, ще чуеш различни кандидатки и ще можеш да направиш избора си. Когато наемах детегледачка, говорих с над 20 жени. От тях харесах само една - абсолютно непозната, не живее в квартала. Много съм доволна от нея и мисля, че това е правилният начин за подбор на детегледачка.



Тема Re: Детегледачканови [re: *]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано01.08.05 16:32



А къде си пускаш обявата? В нета, във вестник, лепиш като замаяна по спирките? питам просто, щото ме чака същото, а нищо не съм свършила още. Пък и аз ще търся за малко гледане - прибиране от градина и гледане евентуално като е болен, та става май още по-трудно. не е като да е гарантирано толкова и толкова. А всеки си гледа интереса, нали така.
Та затова питам де.

Да има желаещи за района на Бъкстон?

Festina lente - Бързай бавно!


Тема Re: Детегледачканови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 11:06



Само в Интернет и вестници: обявите в dir.bg; и на още един сайт focus.bg, откъдето безплатно ги публикуват в столичен вестник "София днес". Повечето се обаждаха след като бяха прочели вестника.



Тема Re: Детегледачканови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор ssugar ()
Публикувано02.08.05 13:16



имам позната, която има агенция за детегледачки. ако искате мога да ви дам координати. абе направо - 980-42-96 йорданка николова.
само че не знам какви са тарифите. някой има ли представа, колко струва за 1 час?

Редактирано от ssugar на 02.08.05 13:17.



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
Авторпaтилa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 18:20



Задължително наемете жена, която познавате или която поне ваши приятели познават. Сменила съм 6 жени, детето ми е вече на осем години. Когато беше на осем месеца, се опитах да намеря гредачка чрез обяви. Нямате представа на какви луди се нагледах. Ама има и такива, на които не им личи. Внимавайте много.



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано12.08.05 10:57



Търси чрез познати и лични препоръки от хора, на които имаш доверие. Моята жена я намерих така чрез препоръки от личната ми лекарка. При нас е вече 3 години и съм доволна.
Също така и тук можеш да провериш

Редактирано от lenny на 12.08.05 10:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.