Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 06.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какъв е другият начиннови [re: else]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 02:28



else, честита ти лентичка и успешно раждане.
като минете 8-9-те килограма и започнете да се движите активно, ще те питам пак дали си разбрала къде е проблемът. :)

тая техника важи основно за новородени и първи месеци. а те и без това основно спят - едва ли е нужно да ги разнасяш по цел ден на гърба си, нито им е по-удобно. съвременната българка не е принудена като африканката от примера да маа по тръстиката 1 месец след раждането, че да й трябва цедилка постоянно.



Тема Re: Какъв е другият начиннови [re: jam]  
Автор else (2 в 1)
Публикувано06.09.07 22:07



Абе не ме слушай какви ги приказвам, аз си ги мисля някакви, ама истината скоро ще ми се разкрие


За сега ми е ясно само, че още нищо не ми е ясно
Да видим какво ще се случи с идеализираните ми представи.



Тема Re: Какъв е другият начиннови [re: jam]  
Авторздpaвko (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 22:08



В отговор на:

съвременната българка не е принудена като африканката от примера да маа по тръстиката 1 месец след раждането, че да й трябва цедилка постоянно.



Мога ли да попитам, колко години си живяла в далечния непознат континент Африка, че говориш с такава увереност за бита на африканките?



Тема Брошурка за ЕБХнови [re: здpaвko]  
Автор Haтypaлиcт (татко+)
Публикувано29.03.09 22:25



За всички привърженици на Естествена Бебешка Хигиена - направихме кратка брошурка, която

Отпечатва се двустранно, режете по средата и стават 2 брошурки А5.
Можете да ги давате на педиатри, майки и всички, които искат да направят добро на планетата и децата си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.