Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re:сега се сетихнови [re: Haтypaлиcm]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано18.08.07 00:18



друго можеш да направиш - притихни и се скрий - събери средства и стани известен и влиятелен, тогава можеш да пласираш всичко кето искаш, но тогава имено няма да искаш да просветиш *глупците*... личен опит



Тема Какъв е другият начиннови [re: Muлa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.08.07 18:37



за раздалечаване на крачетата? Аз мисля, че и с обикновена пелена се раздалечават, но ако и нея я няма?



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Какъв е другият начиннови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.08.07 23:59



Носят ги на гърба си. Разкрачени и вързани с кърпа с лице към гърба. Това продължава поне 16 ч. на ден, поне 1 г.

Като му се допиша на бебето става нервно и започва да се върти. Майката спира, сваля го /значи то изчаква тия процедури, които не са светкавични/ и го изпишква. Т.е. може значи да се прави и контролира.

Редактирано от 3aиpa на 20.08.07 00:30.



Тема Re: Какъв е другият начиннови [re: 3aиpa]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 13:40



Ха!!! Заира ти да не си в Заир???

Точно това имах и аз в предвид - разкрачени над дупето на негърката, вързани с чаршаф. Само съм се чудила в тия горещини не им ли е топло?!



Тема Re: Какъв е другият начиннови [re: 3aиpa]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 01:22



ти би ли си гледала така детето - по цял ден в торбата на гърба ти?



Тема Re: Какъв е другият начиннови [re: jam]  
Автор else (varelse)
Публикувано23.08.07 19:41



Защо, къде е проблемът?
На мен пък са ми странни майките, които се вайкат, че "нямат на кого да оставят бебето, че да идат до магазина!". Ау, каква драма. А като бременни на кого си оставяха корема, за да идат където и да било?



Тема Re: Какъв е другият начиннови [re: else]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.08.07 10:18



Е, цял ден няма как да го носиш. Ние имаме столове с облегалки, коли със седалки... А и какъв е смисъла детето да ти спи на гърба, вместо в легло... Иначе ми харесва идеята, но чак 16 часа...

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Какъв е другият начиннови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор else (varelse)
Публикувано24.08.07 14:46



Е, сега не е нужно часовете да са точно 16.
Аз смятам като начало да си го нося на гърдите. Не знам на каква възраст трябва да стане, за да може да се носи на гръб, но и до там ще стигнем



Иначе съвременното общество измисля всякакви начини да накара и майката и детето да страдат. Например да го сложиш само в най-далечната стая на жилището, да му сложиш един бебефон с монитор и така да го наглеждаш дали има нужда от "нещо" (от какво ли може да има нужда...), както и електронни датчици, които да следят дали се е събудило и ако буйства, леглото се залюлява само с някакъв механизъм. Чудно ми е защо някои хора не осъзнават, че подобни експерименти са правени с маймуни (че и с деца от домове за сираци) още преди десетилетия и резултатите са известни. Явно не на всички обаче...
Но това беше доста офтопик.



Тема Отпред е малко уморителнонови [re: else]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.08.07 15:25



Аз разнасях така сина ми, но той на 7 месеца беше 12 кг. и направо ми скъсваше кръста. Иначе и аз съм съгласна, че повечето "постижения" на цивилизацията са пълно безумие.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Какъв е другият начиннови [re: jam]  
Автор3aиpa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 00:02



Ми ако бях африканка нямаше да имам огромен избор






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.