Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 04.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема Ваканция в Софиянови  
АвторTiti (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 00:07



Имам дете на 10 години, което вече е във ваканция. Засега остава в София и общо взето,по цял ден стои в къщи пред компютъра или телевизора, в най-добрия случай чете. Прегледах летните занимални, но от миналата година имам много лош опит / занималня в "Клъц", безобразни печалбари/. Какво правят вашите деца през ваканацията в София?



Тема Re: Ваканция в Софиянови [re: Titi]  
Автор divita (Лудетина)
Публикувано09.06.07 12:22



Няма ли деца с които да си играе пред блока примерно?

Една усмивка в повече



Тема Re: Ваканция в Софиянови [re: Titi]  
АвторKapмeн (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 15:41



Имаме същия проблем. Детето цял де е пред монитора. Ще се редуваме с отпуските и ще го заведем на почивка, но все пак не можем да запълним цялата ваканция. Надявам се да обменим информация.



Тема Re: Ваканция в Софиянови [re: Titi]  
Авторbead_ (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 17:58



моята дъщеря още не е излязла във ваканция, но миналата година започна да спортува в клуб по фехтовка 4 пъти седмично. купих й карта за басейна спартак и когато не тренира ходи да плува. така й отива целия предиобяд - отиване, спорт, след това връщане и докато хапне нещо вече е 13.00 ч. има час за компютъра - форуми, скайп, час за домашните задължения, които съм й оставила за деня - прахосмукачка, чинии, пазаруване, половин час за разходка на кучето и час за думите по английски, които съм определила за деня. след това взима брат си от детска градина и аз вече съм се прибрала от работа.



Тема Re: Ваканция в София [re: bead_]  
Авторhr_ina (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 10:50



Дъщеря ми е две седмици на лятно училище по английски в АВО, а от 18.06. на Планинария http://www.planinaria-bg.com/ има и други интересни приключенски лагери http://www.marinasport.net/All_What.htm и http://www.reversobg.org/bg/02_4.htm#01



Тема Re: Ваканция в Софиянови [re: hr_ina]  
Автор 1.Jessi (непознат )
Публикувано22.06.07 11:31



Уважаеми родители, обърнете се към двореца на децата, там не може лятото да няма някакви мероприятия за деца




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.