Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Детска градина в ж.к.Люлиннови  
Автор tatko8O (непознат )
Публикувано18.05.07 16:49



Здравейте, имам нужда от малко помощ от запознати.
Синът ни е на 3 години и половина и живот и здраве есента ще тръгне във втора група на детска градина.

Проблемът е, че скоро стана ясно че до края на лятото трябва да освободим сегашната квартира до Плиска и да си намериме друга. Ориентирали сме се към "Люлин". Но най-голямятя неизвестна остава детската градина. В интернет проверих, че в Люлин има две градини - No13 и No57. Но от там нататъка нямам никаква представа нито те къде се намират, нито дали има места във втора група. Отношението на персонала към децата как е и тнт

И молбата ми е тези от вас които имат впечатления и опит с тези градини да си го споделят.

благодаря предварително!





Тема Re: Детска градина в ж.к.Люлиннови [re: tatko8O]  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 21:36



В кой м-р на "Люлин" ще живеете?



Тема Re: Детска градина в ж.к.Люлиннови [re: raля]  
Автор tatko8O (непознат )
Публикувано18.05.07 22:01



Още не сме решили. А и не е толкова важно. Квартири има под път и над път, но с градините не е точно така, още повече че до септември няма много време. Така или иначе ще го водим с кола и сме склонни и на всеки микрораьон. Така че всякякво инфо ще ми е отпомощ!!!



Тема Re: Детска градина в ж.к.Люлиннови [re: tatko8O]  
Автор anamari (непознат)
Публикувано20.05.07 15:44



Градини има във всеки микрорайон, със сигурност места няма да има никъде-в началото на годината се попълват местата. Срещу"спонсорство" ще ви вземат. Единствено добри отзиви съм чувала за градините в 8-ми(зад Била) и в 3-ти. Аз предпочетох градина в центърар, но чаках година и половина за място.



Тема Re: Детска градина в ж.к.Люлиннови [re: tatko8O]  
АвторEммa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 12:29



Моята дъщеричка е в 31 ОДЗ, намира се зад 26 поликлиника. Лично на мен ми харесва отношението на персонала към децата. Обсановката не е луксозна,
но е чисто и уютно. За три години от както е в тази детска градина дъщеричката ми ходи с желание.



Тема Re: Детска градина в ж.к.Люлин [re: Eммa]  
Автормepи (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 13:20



Моето дете беше в 35 ОДЗ Щастливо детство. Намира се в района зад Т маркет, това е 2 микро-район. Много бяхме доволни от Г-жите , подготвиха детето по най- добрия начин за 1-ви клас. Лошото беше, че като цяло нивото на голяма част от децата е малко ниско, иначе г-жите, директорката са доста добри.



Тема Re: Детска градина в ж.к.Люлиннови [re: anamari]  
Авторинa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 08:56



Детската градина зад Била е пълна,но от години има лоша слава.Директорката е непроменена и всичко е постарому-храната е ужасна ,дори персонала не я използува.Моето дете не е ходило там тъй като отзивите бяха ужасни/биеха децата/, мои познати си преместиха децата във втори микрорайон и бяха много доволни.Ние бяхме в центъра и половин година в 10 микрорайон на улица "Велико Търново"- стара градина ,но имаше прекрасна учителка.Всичко е индивидуално и зависи от вашите изисквания и манталитет.



Тема Re: Детска градина в ж.к.Люлиннови [re: tatko8O]  
Автор tatko8O (непознат )
Публикувано22.05.07 11:17



Благодаря на всички изказали мнение.

Събота и неделя се поразрових по-обстойно в Интернет и открих (в bgmaps.com), че в Люлин има поне 15тина градини, което малко ме обнадежди, че ще мога да намеря някоя и за моя...

И днес сутринта обиколих няколко от тях на случаен принцип. Те бяха:

- 64 и 68 в 7-ми микрорайон. В едната директорката беше в отпуска а в другата още не беше дошла на работа. И от двете места ми дадоха да попълня заявления но ми искаха и бележка от личния лекар.

- 22-ра "Великденче" във 2-ри микрорайон. Директорката отново я нямаше, но сестрата, която иначе беше много любезна ми обясни че групите са препълнени и едва ли ще има места, дори и за втора група. Не все пак склони да приеме заявлението което веднага попълних.

- 13-та "Ябълкова градина" в 1-ви микрорайон. Това беше единствената градина в която успях да се срещна с директорката, която беше максимално категорична, но иначе добре настроена, че места във втора група няма. Имало места в групите с логопедични проблеми.

- 73-та "Маргарита" зад Била и Технополис. Директорката отново я нямаше и ми обясниха че има около 70 чакащи деца за втора група - без шансове...

И сега съм изпълнен със смесени чувства. Имам ли право да изисквам каквото и да е и да имам претенции за някоя градина, при положение че всичко е пълно. Явно важното е просто да се намери място...

И в такива моменто човек не може да не си зададе въпроса защо не се строят нови градини, при положение че децата са много и местата явно не достигат.



Тема Re: Детска градина в ж.к.Люлиннови [re: tatko8O]  
Автор anamari (непознат)
Публикувано22.05.07 11:27



А за "спонсорство" подметна ли-някъде върши работа. Успех!



Тема Re: Детска градина в ж.к.Люлиннови [re: anamari]  
Автор tatko8O (непознат )
Публикувано22.05.07 15:52



Ами нали вече писах - никоя от директорките не успях да открия




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.