Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 30.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема I СОУнови  
Авторsailing (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 09:40



Здравейте,
Ако някой има мнение или впечетления от I СОУ в София (на ул. Стара планина), моля да ги сподели.



Тема Re: I СОУнови [re: sailing]  
Автортaтko (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 18:46



Здравейте!
И аз търся добро училище за дъщеря ми.Сега ще завърши 3-ти клас,но понеже се местим да живеем в друг квартал,търся добро училище около Сточна гар.Посетих 29-то СОУ"Кузман Шапкарев"-на "Раковска"и "Сливница".За 29-то - не съм очарован.После бях и в 1 СОУ.Там беше по- добре.Говоря като ред,обстановка,чистота.Но базата ми за сравнение са 3-4 други училища,така че не съм много сигурен.Но лично на мен ми хареса 1 СОУ.Срещнах се с пом.директорката.По моя случай-преместване от 3-ти в 4-ти клас трябва да изчакам дъщеря ми да завърши учебната година и да подам молба + документ от предишното училище.Но няма гаранция дали ще бъде записана.Поне за паралелката с музика е почти невъзможно-така ми каза пом.директорката.Остават паралелка с рисуване и друга с английски език.
Ще съм благодарен,ако някой сподели опит и ми даде информация!
Успех на всички!



Тема I СОУнови [re: тaтko]  
Авторtonkata (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 20:11



Spored men sravneno 29 SOY i 1 SOY-29 e pred nego,za6toto u4astva vuv mnogo kunkursi i vzima mn pove4e nagradi ot 1-vo. Nachinut na prepodavane e na visoko nivo i ocenkite sa REALNI. Tova e moito sobstveno mnenie i vseki si ima pravo na izbor,otnosno tova kude da u4i!

P.S. 29-to SOY e nagradeno na 4-to mqsto ot 10 y4ili6ta v Sofiq. Koeto naistina potvurjdava moito mnenie,che e edno ot elitnite gimnazii v Sofiq. Za kakvo e nagradata ne razbrah no moga da popitam poneje u4a tam. Skoro u4enicite na 29-to 6te napravqt nai-dulga risynka vurhy stena. A dosega tova ne e praveno nikoga v BG-za pruv put e.





My dreams do not have borders. I always want the impossible.



Тема Re: I СОУ [re: tonkata]  
Авторsailing (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 10:51



По info-to, което събрах се отказах от I СОУ. Родителите са доволини до 4-ти клас. След това нивото падало рязко. Нямам лични впечатления от училището. Това са впечатленията на родителите на шестокласници от училището (поне на тези, с които разговарях).



Тема Re: I СОУнови [re: sailing]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 10:19



Не се надявайте на големи успехи в 1 СОУ, ако не се занимавате допълнително с детето вкъщи. Обещанията са големи, разочарованията - също. Тази година детето ми завършва 4-ти клас в същото училище. Следващата учебна година ще бъде в друго (дано е за добре), въпреки че 1-во е близо до дома ни.



Тема Re: I СОУнови [re: sailing]  
Автор pcelicka (непознат )
Публикувано03.06.07 20:39



и аз имам питане за 1 СОУ за след 4 клас - интересувам се на ниво ли е обучението, дали училището е сериозно, дали учителите отсъстват често и кой ги замества, дали децата се мотаят в района или са контролирани от учителите си, каква отговорност носят преподавателите за децата ни, когато трябва да са на училище!?

КОЕ е по-доброто училище 1 СОУ или 112 на Дондуков? моля за инфо!?



Тема Re: I СОУнови [re: pcelicka]  
Авторmary (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 09:01



Здравейте,
Учителите отсъстват често и никой не ги замества. Случва се от 7 часа, да се провеждат само 3. През останалото време децата се мотаят безконтролно в района. Пишат се 2 за поведение. Учителите трудно овладяват децата и дисциплината в повечето часове е под всякаква критика. Това за личните ми впечатления от I СОУ след 4 клас. Не го препоръчвам на никой. За другото училище не знам.



Тема Re: I СОУнови [re: sailing]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 23:37



njakoi znae li neshto za 104 sou v emil markov




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.