Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Големите децанови  
Автор Moйapeйн (sViolen)
Публикувано18.04.07 23:40



... обяснете ми го, кога стават големи?

Как ги отделяме от себе си?

Как успявате?

Моята скоро ще е стане на 20. Скоро ще стане година откакто се изнесе и не живее у дома, студенства. Откакто навърши 10 почти не съм се занимавала с нея ... чатпат някоя война, чатпат някое приключение заедно, но рядко сериозното и задълбочено занимание, все си се справя сама, все това гледах да може. Ето и сега си го може.
Аз уж отдавна се учих и тренирах ... какви ли не занимания и хобита, с които да се отплесвам като я отняма. Няма я сега, няма липсващи ми гримове, разместени обувки, изчезващи и появяващи се мои блузи, фиби, шноли.
По телефона не звъня, на компютъра не я търся ... ако го направя ме посрещат с: "Да! Не съм гола, да, и шапка имам, и шала съм си сложила, закопчана съм, дори маратонките ми са завързани, да и двата теста минаха успешно, ами нали ти казвам, ето ..." преди да кажа нещо и докато ...

Мъжете в семейството имат собствен свят ... и той е много различен от женския. Научиха се да не ме закачат свойски. И на мира да ме оставят се учат. По-сама не помня да съм била

Вие как се "справяте"?



Тема Re: Големите децанови [re: Moйapeйн]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано21.04.07 09:40



http://www.dveri.bg/content/view/3191/115/

http://www.dveri.bg/content/view/373/119/

Можех да ти отговоря и със свои думи, но нямаше да е толкова увлекателно.





Тема Re: Големите децанови [re: Moйapeйн]  
Автор ha! (новак)
Публикувано21.04.07 14:41



какви са тия сълзливи самосъжалителни излияния, а
стегни се и си припомни че да, детето се е отделило и е отдавна време и ти да се отделиш от нея. ама-ха ремарке си!

ако ще си такава веднага си сменяй ника че тя моарейн е баси якото копеле не и подхождаш
,,,,,,, ето още запетайки



Тема Re: Големите децанови [re: ha!]  
Автор Moйaйeй (sViolen)
Публикувано22.04.07 00:55



Тва да не е модно матине, а? Не ми било отивало ... аман от тоя лаф, преследва ме май "да рисуваш много ти отива", "не ти отива да псуваш", "и така да шофираш не че не ти отива, ама тралалала ... ".
Всичко много хубаво си ми отива да не казвам върви или тича, сълзите ми като се лейнат например и мъжете иначе окомуш момчета се покриват по кьошета мазета и гаражи, а отскоро и на риба тръгнаха - явно не се изтрайвам, и като си остана сама всичко е наред, ама няма кой или какво да ме дразни, а това е беля. Ето сега и от твойте запетайки заедно с препоръката си имам нов ник - и сега ще ми кажеш ли нещо, а?
Ама че пъзлив народ. Да не искам да ми държите тук старческите кълки, а?!?
или утеха некакая искам?!? грънци:( Искам да си бърборя с някой, за нещо около децата, ама и да не е на чужд гръб, че нали съм върло яко копеуе и квито сте ми цимицифуги тука ... ае нейсе







Тема Re: Големите децанови [re: palatka]  
Автор Moйaйeй (sViolen)
Публикувано22.04.07 01:00



Не ме баламосвай с линкове, изчела съм всичко неоПходимое давным отдавна.
И съм пяла такива песнички на кого ли не и в какви ли не гами ... и е редно сега да ми се връща!
Нямало да и е увлекателно на госпожата мрън мрън, като стигнат жените на мойта и все се правят на ... някак с нещо заети, ми не щъ да се заемам с друго като ми липсва лошавотята и няма кого да схокам.
Добре че не разбира български и не може да ми гледа сеира тук и наче шме спука от бъзик някой ден. Трай като не ти се говори, така само ме провокираш да си монологствам ... сефте резил



Тема Re: Големите децанови [re: Moйaйeй]  
Автор ha! (новак)
Публикувано22.04.07 16:05



та тъй де. кой казал че се справя. никой. най-много някой да си прехвърли някъде нещото си (визирам другия крачол) ма точно тази самотия си стои. мога да препоръчам - е хора си раждат на тез години още едно и запълват точно таз празнота на други късмета с внуци и тн. ма понеже винаги с разум съм твърдяла че животът МИ не почва и не свършва с децата. та само хапя устни и два пъти седмино (да речем

) кликам. поне не досаждам.
което сичкото пък ме подсеща за периода акахме папкахме и подобни общности, следва болезнено зачеркване на някакви си двайсет години от душата... можеш ли да плетеш на 1 или 5 куки? търся подходящо помещение за чай с танци



Тема Re: Големите децанови [re: Moйaйeй]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано23.04.07 10:29



Госпожо, речника ви не отговаря за възрастта, за която претендирате. Или се преструвате, или действително имате проблем с нервите. Най-добре е да поговорите със специалист, който би могъл да ви обърне достатъчно внимание. Успех!



Тема Re: Големите децанови [re: palatka]  
Автор else (varelse)
Публикувано23.04.07 14:35



Подкрепям изцяло това мнение.
А може би жената просто не знае как да се държи в един форум, може да й е за сефте, ама не е това начинът. Аман!



Тема Re: Големите децанови [re: else]  
Автор ha! (новак)
Публикувано23.04.07 22:34



Не е проблем! Гласувайте и пишете бележка с минимум два (2) гласа "за" и председателят на клуба ще я изключи. Както казах - не е проблем.



Тема Re: Големите децанови [re: palatka]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано23.04.07 22:56



Какво не видях в езика на Моарейн, което ти се е сторило непристойно?

Така я разбирам!С моята щерка на 17, от 3 години далеч от мен! Една физическа раздяла,която благодарение на един мобилен оператор и Инет стана мн здрава!Да знаете,че съм малко сляпа може и да не съм видяла



Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.