Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 05.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема първи клас  
Автордoлopec (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 10:59



имам син,който ще е първокласник.
знам,че не се правят предварителни записвания,но в някои училища правят.
не бях влизала в училище от 20 години и се ужасих от мизерията и мърсотията,които царят в кварталното/става дума за 151 НСОУ,което се води НАЦИОНАЛНО ?!?!/в Овча Купел.
За други прехвалени училища съм чула страхотии-въобще има ли някой идея как ще се проведе тази година кампанията за записване в първи клас.
Моля за мнения за 151 НСОУ,защото първото впечатление е шокиращо!!!



Тема Re: първи класнови [re: дoлopec]  
Авторбaлoни (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 11:32



Не се шашкай толкова! И в другите училища е същото. Синът ми учеше в 57-мо у-ще и класната му стая беше сякаш сме в Сараево след войната! В някои частни училища е по-уюутно, но в някои...! В Дорис Тенеди е същото.Жалкото е за децата, чиято представа за училище се изчерпва с ръбатия стол, продрания дупчест линолеум от ученическите години на мама, тоалетната без врата...!Това е майчице!
Записването за І клас според Министерството трябва да започне от месец май, но те съветвам да си отидеш лично до директорката. Задължително трябва до към 15.05 да разполагаш и с уверението за завършен подготвителен клас. Заинтересувай се кои учителки ще водят І клас, запознайте се....избери!





Тема Re: първи класнови [re: бaлoни]  
Автордoлopec (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 13:08



благодаря за мнението.ще разпитам



Тема Re: първи класнови [re: дoлopec]  
АвторDowolen (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 17:23



Синът ми е първокласник в 151 у-ще, и смятам изборът който направихме за много сполучлив. Най-важното ходи с голямо желание на училище и му харесват както учителите, така и съученици. И аз като влязох там бях ужасена от обстановката, но е по-важно да има учители който си обичат работата и го правят с много хъс.



Тема Re: първи класнови [re: дoлopec]  
АвторБИ (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 23:20



151 е добро училище по мое мнение. Синът ми го завърши преди няколко години беше много доволен от училището като цяло въпреки че пътуваше доста.Тогава 151 беше по интереси и се кандидатстваше и след 7 клас сега незнам как е.Учителите са доста добри и подготвят добре децата .Почти всички продължават във ВУЗ.Относно мръсотията и мизерията тя е в почти всички училища .



Тема Re: първи класнови [re: БИ]  
Автордoлopec (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 14:13



благодаря ви,успокоих се от думите ви.
ще видя от септември как ще сме като ученици...






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.