Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 07.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема ПОДАРЪК СПЕШНОнови  
АвторMИMИ (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 17:06



МОЛЯ ДАЙТЕ ИДЕИ ЗА ПОДАРЪК НА 8 ГОДИШНО МОМЧЕ ДО 50 ЛВ.



Тема Re: ПОДАРЪК СПЕШНОнови [re: MИMИ]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 19:30



Ами точно днес гледах в една книжарница една книга-Корсар и пирати, ли беше, нещо подобно, с разни пиратски истории, а към книжката имаше и пиратски далекоглед! Може би ще му хареса. Току виж-вземе и да прочете нещо. Моя роднина беше подарила на 8-годишно дете скрабъл на английски и детето останало страшно разочаровано. Дъщеря ми ходи на РД на съученик-9 г. и гледах, че той много се радва на един от подаръците-пистолет, който гърми с капси. Това е за доста по-малко пари, но може да комбинираш няколко неща, ако не намериш нещо по-едро. Зависи и от детето-някое ще са радва най-много от всичко на света на една футболна топка!



Тема Re: ПОДАРЪК СПЕШНО [re: Eлeнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано19.03.07 20:10



МОТОРНА РЕЗАЧКА НА СТАРО

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: ПОДАРЪК СПЕШНОнови [re: MИMИ]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано20.03.07 00:01



Да видим...
1) пъзел във формата на топка - 540 парчета в Метро и Бонжур са около 46лв
2) някакво Лего
3) има един комплект игри на Ravensburger, пак ги има в Метро и Бонжур, мисля бяха към 50 игри пак за малко под 50лв
4) сравнително отскоро са пуснали едни "магнитни конструктори", страхотни са за дете с въображение, освен в горепосочените магазини съм ги виждала и в Хиполенд
5) пак се появиха т.нар. метални конструктори от нашето детство - с винтове и гайчици, нямам търпение чедото да порасне достатъчно да си играе с такива
6) продават разни интересни комплекти за опити - оптически, електрически и други, според мен са точно за момченце

Успех в избора и после пиши какво си купила





Тема Re: ПОДАРЪК СПЕШНОнови [re: MИMИ]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 12:40



Точно вчера избирахме подарък, само че детето сега става на 7. ходихме в Комсед, зад Билата на бул. България.
Направо свят ми се зави от разните играчки, а за тия пари дето споменаваш нямаш никакви проблеми. айде и аз по точки, каквото се сещам:
- пирати / рицари и дракони. Всякакви по големина и цени комплекти.
- Бионикъл-и. Това е хита за моя син, ама е заразно. Като почнеш няма спирка, та трябва да прецениш дали няма да затрудниш родителите.
- Бидаман - пак същата забележка като горното. Иначе момченцата много му се кефят.
- Шпиономания - това е цяла серия най различни играчки. Каквото ти душа иска - подслушващи, проследяващи, кодиращи, тинтири-минтири. Играчките са съвсем истински, има дори фотоапарат, който прави истински снимки. Предполагам ще се изкефи детето. Но пак внимавай какви последващи консумативи ще искат. Повечето са само на батерии.
- Научни - има разни телескопи, микроскопи и други такива развиващи интереса към науката.
- Майстор - мернах разни комплекти инструменти, но ми идваха скъпички, та не се задълбочих.
- пъзели, книжки, колички, творчество - каквото ти душа иска.

Предполагам в други детски хипермаркети е подобно, просто иди и виж. И не на последно място, попитай родителите за интересите на детето. Ще си спестиш известни главоболия и чуденки, сигурна съм.

Примерче едно, преди време сина ми се тръшна в книжарницата за една книжка за динозаври с пъзели вътре. Беше 15 лева, та ме позаболя сърцето, но си струва. Определено си я харесва, прочита и си реди пъзелите. Та това си е направо 2 в 1





Тема Re: ПОДАРЪК СПЕШНОнови [re: MИMИ]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано20.03.07 13:02



РОЛЕРИ

Комплект наколенки, налакътници.... евентуално каска (за колело, ролери - трябва да се мери)

И изобщо нещо спортно....децата трябва да играят навън!



Тема Re: ПОДАРЪК СПЕШНОнови [re: happy_mama]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 14:06



благодаря на всички, купих телескоп и фут. топка на адидас



Тема Re: ПОДАРЪК СПЕШНОнови [re: мими]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано20.03.07 14:21



Чудесно!

Дано ги хареса!





Тема Re: ПОДАРЪК СПЕШНОнови [re: Изyмeн]  
Автор Alexis_Mih (минаващ)
Публикувано21.03.07 01:19



Наскоро кучето ни умря-за моето дете беше огромен удар-с това куче бе живяло цял живот! Взехме и кученце от приют- и то по нейно настояване след "Господари на ефира"-така ще го приучите на отговорност а и то ще бъде спасено!! Помислете!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.