Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Белите от нашето детство :)  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано06.02.07 19:04



Под белите нямам на предвид за белите деца а за пакостите които сте вършили


Нека всеки да си сподели без свян какви маймунджулъци ги е вършил и що народ е пропищял от него

Биба почна с много яка история... Сега ще се постарая да продължа достойно


Мойте истории мисля, че трябва да са познати на по-старите юзъри, но за новите:
Само да споделя, че си изкарах пубертета между 2-ри и 5-ти клас
Във втори клас тръгнах да се прибирам от баба ми(след училище) към вкъщи в около 16:00. Трябваше да съм у нас най-късно в 17:00 ако ще и пеша да бях вървял, но в 20:00 мен все още ме няма
Майка ми звъни по болниците и като не намира никой отговарящ на описанието там звъни в полицията и ме обявява за изчезнал
А мое височество се беше забило в един от кварталните гаражи за джаги(електронните игри с ръчки) и си гледаше батковците в захлас
Спомням си само как към 20:00 излезнах от гаража и погледнах почти черното небе и ми мина през акълчето "Е ся я втасах!"
В 21 си бях вкъщи - сестра ми ме засече по пътя от спирката към нас и ми вика, че наще са полудели - така си беше
Караха ме да се обаждам в полицията и да кажа че с мен всичко е наред и че съм се прибрал... Всичко това го казвах през сълзи и хлипове


Номер 2 - Гепих систематично кинти от бенсията на баба ми - това е в 3-ти клас
Бях задигнал и похарчил, ако не ме лъже детския мозък, около 1900-2000 лева от старите пари и имам смътни спомени, че заплатата на баща ми по това време беше около 10 000
Това се развива за 2 седмици - къде съм ги профукал тея пари - не знам! Само си спомням, че под чина ми в училище винаги имаше една кутия шоколадови яйца и какви ли не други сладки неща - спипаха ме
Накараха ме най-подробно да опиша всичко което съм купил с тези пари и аз написах сладки а те не ми повярваха Е че за какво друго може да ги изхарчи 8-9- годишно хлапе!? Дрога и цигари!?!(трети клас пуших за малко ама това е друга история)
Пак ме заплашваха, че ще викнат полицайте и те ще ме разпитват... Мразя полицай шегувам се
Както и да е и това мина

3. На село имах едно аверче - 5 години по-голям от мен - сега е в панделата за въоръжен грабеж
Та за пушенето - въпросният ме накара да опитам една цигара и като опитах ми каза, 4е ако не продължа да пуша ще каже на наще... Аз продължих да пуша след месец спрях де - предпочитам сладки
Та с този 'красавец' обрахме веднъж една вила... Ама най-чистия пладнешки обир дето може да се види!
80 минути къртихме решетката на прозореца и единственото което намерихме беше една стара пушка с която не знам какво се случи по-късно

4. Пак трети клас - Класния пита чий баща или майка работят някъде където могат да ксерокопират 30 копия на контролното по математика. Моята персона извисява ръка над останалите недорасляци и получавам листчето... Баща ми получава инструкции за 60 копия... 30 за господина и 30 за черния пазар - бутах ги по 40 стинки парчето... Хванаха ме... Стана ми гузно, защото класния беше як пич... Отказах се от черния пазар и минах към трафика на жени... Шегичка

5. Боеве и побоища в 5-ти клас - нищо сериозно

6. Масовото навлизане на компютрите и компютърните игри в България...

7. Забравям що е то пубертет и се кротвам - в резултат сега уча информатика

П.П. Ваш ред е!



Тема Re: Белите от нашето детство :)нови [re: The Fallen Angel]  
АвторBиkтop (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 20:03



Хах, и аз бях голям идиот. И все още съм де

.

Първата ми голяма беля беше като бях на 5. Реших да се скрия от нашите, докато бяхме на плаж. Те естествено помислиха, че ме е отвлякъл някой или съм се удавил. А аз се бях скрил в багажника на колата - Лада Комби.

Втората ми беля беше когато издялках телевизора на братовчед ми с джобно ножче. Бях на 8 . А той ме смаза от бой.

След това реших да се подпиша на предния капак на колата на съседа с пирон...Мисията беше успешна, но после ме спукаха от бой.Отново.

На 12 с едно аверче обрахме лафката в училище - 3 шишета Кока Кола демек. Наказаха ме с последно предопреждение. За сметка на това след две седмици подпалих косата на една съученичка(тъпа зубърка, която ме дразнеше, че имам предимно тройки и четворки.Заслужаваше си го! )...тогава вече бащата носи уискита на директорката .

На 16 откраднах колата на баща ми. После естествено докато не взех книжка не припарвах до нея.

Та такива неща.Биба сега сигурно ще се замисли дали съм "душа". За сметка на това сега се кротнах...уча в УНСС, работя във фирмата на баща ми и съм на 19 .И се опитвам да наливам акъл две пуберски главици - на брат ми и на приятелката ми .



Тема Re: Белите от нашето детство (редактирани!)нови [re: The Fallen Angel]  
АвторБибa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 09:12



ЕЙ МИСЛЕТЕЫ ЧЕ ВСЕ ПАК МОЖЕ ДА ДАДЕТЕ ИДЕЯ НА НЯКОЙ ПОДРАСТВАЩ С ВАШИЯ БЕЛЯДЖИИСКИ ОПИТ!!!!!!



Тема Re: Белите от нашето детство :)нови [re: Bиkтop]  
АвторБибa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 09:22



Момчета, слаба ракия сте! Аз ако почна да си номерирам белите, няма да остане място! Абе жените сме по-креативни, пък и при разкриване на белите ако има участник момче, той го отнася.
Предизвиквате ме и ще споделя/скромно, за да не досаждам/!Моето детство беше НЕВЕРОЯТНО! Най-големите бели съм сътворила на морето.Там баща ми работеше по цяло лято и аз стоях при него. Бяхме цяла група зевзеци/все деца на иднес популярни личности от артистичния свят/. Един ден си лежим със Жоро на плажа. Бяха оставили кака му/днес е в парламента/ да ни гледа.Тя гледа само книгите! На плажа имаше тузарско барбекю, от тавана висяха сушени риби и мрежи. Бармана зачезна да се натиска с една, а ние решихме да пробваме едни "шарени бутилки". Аз глакнах малко и се отказах.Жоро удари сериозен гълток.Очите му изхвръкнаха и той се изплю върху барбекюто! Лумна огън, а ние избягахме. Седнахме до каката и гледаме втрещено как заведението пуши .Жоро изрева "како, барбекюто гори".Аз се втрещих, но заедно с него се юрнахме да гасим пожара!!! Бармана го уволниха, заведението беше само леко опърлено, а ние като герои цяло лято пихме кола на аванта за награда от управителката./стига ви за сега/



Тема Re: Белите от нашето детство (редактирани!)нови [re: Бибa]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано07.02.07 09:30



както кажеш





Тема Re: Белите от тъпото детствонови [re: The Fallen Angel]  
Автортoни-бoнбoни (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 13:56



ХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХа Бубе за тия бели сигурна ли си че ти си ги правила? Звучат все едно описваш никой момче

ама и аз съм така само че на село.Тука ако се изцепя така...по-добре да си хващам гората и нагоре към Витоша.Ама ся ще ви разкажа за една случка от лятото която е като поговорката "Играчка-плачка".Тааа...значи една вечер беше към 23:00-23:30 сме на улицата наколко деца и ще играеме на криеница. Идват 2мата ми братовчеди и братовчедка ми и почваме,и както си играеме ни хрумва да смениме играта със гоненица и целене със орехи(съседа имаше голямо дърво).И ние,напълнихме си джобовете с орехи и тръгваме надолу по улицата да се целиме. И по едно време както се целиме ние братовчед ми като ме избамка с един орех в главата и ми я спука и оттам наште ме заведоха в болницата а пък там неискаха да ме приемат щото не съм си носила здравната книжка и беше голяма разправия с тва да ми я зашят(то нали мн трудно) ама пак добре че ми я зашика ааа не питай братовчеда къв бой яде. Като се прибрахме беше към 24:00-01:00ч и си легнах имах чувството,че главата ми е не е мойта или може би просто не я чувствах още от упойката. Знам ли???!!! И така тогава беше много забавно ,но и гадно накрая.



www.29coy.hit.bg/-tva e moito daskalo



Тема Re: Белите от палавото детствонови [re: тoни-бoнбoни]  
АвторБибa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 14:56



Уредих се с друг компютър/дано шефовете не се сетят за какво го ползвам, че белята е готова!/.
Като бяхме на морето, дойде малката дъщеря на Астор. Беше голяма лигла и все ни портеше! /или просто е била по-мъничка/. За ужас на хората от хотела, татко й купи пуделче!!!!!!Освен, че имаше супер обмяна /без да пие Активия/, обичаше да джавка гадно по вечерно време. Стаите ни бяха съседни и по-това време дори и ние спяхме!!! Момиченцето вечно носеше на ръце пудела и умираше за него!/между другото и тя беше черна и къдрава като него/.Да обаче на нас с Жоро ни омръзна джавкането на това добиче! Върхът беше, когато в асансьора се опита да ме захапе!Един дин, той нещо я омая и джавкащата гад остана сама.Аз лакирах ноктенцата й /в червено/и леко я фризирах с гел и артистичен лак за коса/това е нещо като дзиф/. .........Воят беше унекален, но боят после...!!!!!!!!!!!Не знам защо, ама на пудела му опада къдравата козина и заприлича на гол охлюв./и пак продължи да си лае, гадта/!





Тема Re: Белите от палавото детствонови [re: Бибa]  
Автор denisovi4 (непознат )
Публикувано24.02.07 12:59



Здравейте! Явно добре се забавлявате със спомени от детството си. Мисля че ще ви е интересно тогава да погледнрте интернет-страницата 'Нашето детство"-. www.arfa.nowiniteb.com Тя представлява опит да се реставрира детството на хората, които бяха деца по времето на социализма



Тема Re: Белите от палавото детствонови [re: denisovi4]  
АвторБибa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 14:59



Лично аз продължавам с белите. Миналото лято ходихме на "посещение на добра воля" при свекърва ми на село. Там за да не ни гепят да копаем ,с етърва ми решихме да измием колите/за тяхната фамилия това е въпрос на чест-чиста кола!/. Тя взе някакъвСПЕЦИАЛЕН препарат /1 за каросерията, 1 за волана; 1 за стъклата...../ Аз нали съм си хитра, реших да лъсна нашето рено с....Медикс за фурни!Това ми е любим препарат, всичко чисти! С аристократичен жест направих няколко кръкчета по капака, по багажника и т.н.т.И каквато съм стриктна, оставих да отлежи.После с маркуча я доизлъсках.Всичко блеше о;к, до момента, в който се прибрахме в София и мъжът ми не се вгледа в предния капак...!"Леле, какво е това!" Ужас ясно се виждаха моите"кръгчета" от Медикса, който беше разял боята,ама малко!
Не ме питайте "а, после"! Сега имаме Шкода Фелиция и нямам мераци да я мия!





Тема Биба,нови [re: Бибa]  
Авторgogata (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 15:15



съжалявам за офтопика. Видях, че имате Шкода фелиция, и те каня да се присъединиш към нас, членовете на Шкода клуб България.

www.skodaclub-bg.org - това е официалния ни сайт, имаме си и форум, където обменяме мисли и мнения за Шкодите и нещата от живота. Ще се радваме на още една дама в редиците ни. Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.